Rekordowe rzuty na Stadionie Lekkoatletycznym w Suwałkach
Maria Magdalena Andrejczyk i Marcin Krukowski pobili rekordy suwalskiego Stadionu Lekkoatletycznego podczas mityngu „Z oszczepem nad Czarną Hańczą”, który odbył się w środę (23.09) w Suwałkach. 
Za nami Browar Północny Fight Night II
11 walk z czego siedem zakończonych już w pierwszej rundzie mogli zobaczyć zebrani w hali Suwałki Arena podczas sobotniej (19.09) gali MMA Browar Północny Fight Night II.
MMA powraca do Suwałki Arena
Oficjalne ważenie przed galą Browar Północny Fight Night 2 odbyło się w piątek (18.09) w suwalskim Aquaparku.
81 rocznica agresji ZSRR na Polskę
Uroczystości z okazji 81 rocznicy agresji ZSRR na Polskę oraz Dnia Sybiraka odbyły się w czwartek (17.09) przy pomniku Żołnierzy Września 1939 w Suwałkach. 
Nowy sprzęt w suwalskim pogotowiu
Przekazania do użytku sprzętu medycznego i aparatury odbyło się w środę (16.09) w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Suwałkach.
Widowiskowe ćwiczenia na suwalskim lotnisku
Do pożaru traw i zderzenia awionetki z autobusem doszło we wtorek (15.09) na lotnisku w Suwałkach. Na szczęście były to tylko ćwiczenia. 
Kolejni wybitni sportowcy w Alei Olimpijczyków
Powiększa się Aleja Olimpijczyków w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji "Szelment". W poniedziałek (14.09) uroczyście odsłonięto 12 nowych płyt oraz obelisk. 
Rondo już oficjalnie imienia Olimpijczyków Polskich
Uroczystość nadania rondu imienia Olimpijczyków Polskich odbyła się w poniedziałek (14.09) na skrzyżowaniu ulic Sportowej i Aleksandry Piłsudskiej w Suwałkach.
Nieudana inauguracja sezonu
W meczu inaugurującym sezon 2020/2021 PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali z GKS-em Katowice 0:3.
Kuchnia Kamedulska króluje w Suwałkach
Drużyna kucharzy z Pokamedulskiego Klasztoru w Wigrach zwyciężyła VII. edycją kulinarnego konkursu „Sąsiedzi Przy Stole”, który odbył się w niedzielę (06.09) w Suwałkach.
XVI Jaćwieski Festyn Archeologiczny
Pokazy warsztatowe z zakresu archeologii eksperymentalnej, rekonstrukcje historyczne i etnograficzne, Turniej Wojów o Skarb Skomanda oraz wiele innych atrakcji. W podsuwalskiej Szwajcarii odbył się Jaćwieski Festyn Archeologiczny.
81 lat od wybuchu II Wojny Światowej
Uroczystości z okazji 81. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej odbyły się we wtorek (01.09) pod Pomnikiem Żołnierzy Września 1939 r. przy ul. Wojska Polskiego w Suwałkach.
Uczniowie wrócili do szkół
Miejska inauguracja roku szkolnego odbyła się we wtorek (01.09) w Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Wojska Polskiego w Suwałkach.
40. rocznica powstania Solidarności
Obchody 40. rocznicy powstania Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność” odbyły się w poniedziałek (31.08) w Suwałkach.
Wakacje zakończone sportową rywalizacją
Rodzinna rywalizacja i mnóstwo atrakcji - w niedzielę (30.08) w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach odbyło się Sportowe Zakończenie Wakacji. 
Lech Poznań zwycięzcą turnieju im. Grzegorza Wołągiewicza
Dziewięcioletni piłkarze z Akademii Lecha Poznań zwyciężyli VIII edycję Turnieju imienia Grzegorza Wołągiewicza, który odbył się w weekend na Stadionie Miejskim w Suwałkach.
Zwycięstwo Macieja Sulęckiego w Suwałkach
Maciej Sulęcki pokonał Saszę Jengojana w walce wieczoru sobotniej (29.08) gali Knockout Boxing Night #12 w Suwałkach.
Oficjalne ważenie przed galą Knockout Boxing Night
Ceremonia ważenia zawodników przed galą Knockout Boxing Night odbyła się w piątek (28.08) w w hotelu Szyszko w Suwałkach.
Świętujemy 300-lat Suwałk
Sportowo, rodzinnie i kulturalnie. Tak w największym skrócie można opisać rozpoczęte w sobotę (15.08) dwudniowe obchody 300-lecia Suwałk.
Najrówniejszy pas startowy w Polsce oficjalnie otwarty
18 tysięcy ton asfaltu. Wykonanie z dokładnością do 5 milimetrów – w sobotę (08.08) w Suwałkach oficjalnie otwarty został pas startowy przy ul. Wojczyńskiego.
2 mln okupu albo porwanie dziecka. Suwalczanin zatrzymany przez CBŚP
Po trwających prawie trzy tygodnie ustaleniach udało się zatrzymać 23-letniego mieszkańca Suwałk, podejrzanego o przygotowanie do uprowadzenia dziecka dla okupu.
Porażka na pożegnanie z I Ligą
W ostatnim spotkaniu Fortuna 1 Ligi suwalskie Wigry przegrały przed własną publicznością z Zagłębiem Sosnowiec 0:2.
Akcja cycling-recycling w Suwałkach
Stare telewizory, radia czy mnóstwo zużytych baterii przynosili suwalczanie na Wielką Zbiórkę Elektrośmieci, która odbyła się w piątek (24.07) w Suwałkach.
Galeria Sztuki Stara Łaźnia już otwarta
Uroczyste otwarcie Galerii Sztuki Stara Łaźnia odbyło się w piątek (17.07) na suwalskich bulwarach. 
Ks. Lech Łuba pożegnał się z wiernymi
Na emeryturę odchodzi ks. Lech Łuba, proboszcz parafii pw. św. Kazimierza Królewicza w Suwałkach. W niedzielę (12.07) pożegnał się z parafianami. 
Blues rozbrzmiał w Suwalskim Ośrodku Kultury
Blues rozbrzmiał w sobotę (11.07) w Suwalskim Ośrodku Kultury. Wszystko za sprawą koncertu upamiętniającego 75. urodziny Erica Claptona.
Wicemarszałek zachęcała do głosowania na Rafała Trzaskowskiego
Konferencja prasowa z udziałem Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, Wicemarszałek Sejmu RP odbyła się w środę (08.07) w Suwałkach.
Andrzej Duda w Suwałkach
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda gościł we wtorek (07.07) w Suwałkach.
Sportowo i charytatywnie dla Hani
W niedzielę (05.07) nad Zalewem Arkadia w Suwałkach odbył się kiermasz dla Hani Poczobut oraz pierwszy amatorski bieg z cyklu o Super Puchar Miasta Suwałki.
Premier z wizytą w Suwałkach
Suwałki były ostatnim przystankiem na trasie premiera Mateusza Morawieckiego, który przez cały czwartek (02.07) odwiedzał miejscowości w Województwie Podlaskim.
Kiermasz dla Hani Poczobut
Charytatywny Kiermasz dla ośmiomiesięcznej Hani Poczobut odbył się w niedzielę (28.06) w Parku Konstytucji 3 Maja w Suwałkach.
Mariusz Błaszczak z wizytą podczas ćwiczeń Bull Run-12
W poniedziałek (22.06) Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej obserwował międzynarodowe ćwiczenie pod kryptonimem Bull Run-12 w rejonie Augustowa i Olecka. 
Szanse na utrzymanie już tylko matematyczne
Wigry Suwałki przegrały kolejny mecz w ramach Fortuna 1 Ligi i na osiem kolejek przed końcem sezonu ich szanse na utrzymanie zdają się być już czysto matematyczne. 
Kolejne służby "pompują" na rzecz chorej Hani
Funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Suwałkach, strażacy i terytorialsi dołączyli do charytatywnej akcji #Gaszynchallenge dla Hani Poczobut z Ełku.
Boże Ciało bez procesji ulicami miasta
W czwartek (11.06) w kościele katolickim obchodzona jest Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Tegoroczne procesje wyglądają jednak inaczej niż w latach ubiegłych.
O krok od zwycięstwa
Mogły być trzy punkty, skończyło się na jednym. W meczu 24. kolejki Fortuna 1. Ligi Wigry Suwałk zremisowały na własnym obiekcie z Miedzią Legnica 1:1.
Wigry wróciły do treningów
W poniedziałek (04.05) pierwszy po dłuższej przerwie trening na murawie odbyli zawodnicy suwalskich Wigier. Pod koniec tygodnia drużyna przejdzie testy na obecność Covid-19.
Symboliczne obchody Święta Konstytucji 3 Maja
W niezwykle skromny sposób świętowano w niedzielę (03.05) w Suwałkach 229. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Do Czarnej Hańczy wrzucamy praktycznie wszystko
Sprzęt RTV i AGD, damskie torebki, boiler czy kasa fiskalna. To przykład rzeczy, które sprzątając Czarną Hańczę znaleźli pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach. 
Zobacz Muzeum Okręgowe w Suwałkach online
Muzeum Okręgowe w Suwałkach zaprasza na filmową zapowiedź zwiedzania stałych wystaw w sieci.
Bartłomiej Bołądź zostaje w Ślepsku
26-letni atakujący siatkarz Ślepska Malow Suwałki pozostaje na kolejny sezon w drużynie biało-niebieskich.
Kaziuk Suwalski pełen atrakcji
Regionalne jadło, ludowe rękodzieła, wyroby rzemieślnicze, wielkanocne palmy, pisanki i koszyczki oraz masę różnych drobiazgów można było kupić podczas Suwalskiego Kaziuka 2020, który odbył się w niedzielę (08.03) na ulicach Patli i Witosa w Suwałkach. 
Mija 300 lat od uzyskania przez Suwałki praw miejskich
Uroczysta sesja Rady Miejskiej w Suwalskim Ośrodku Kultury, konferencja “300 lat Suwałk” oraz otwarcie wystawy fotograficznej “Trzy wieki Suwałk” - w mieście rozpoczęły się obchody 300-lecia nadania Suwałkom praw miejskich.
Pamiętają o "Żołnierzach Wyklętych"
Obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” odbyły się w piątek (28.02) w Suwałkach.
Wigry zaprezentowały się uczniom Szkoły Podstawowej nr 11
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach mogli zobaczyć w czwartek (27.02) kadrę suwalskich Wigier i wziąć udział we wspólnych zabawach. 
Wigry Suwałki wracają do gry
Na sześć dni przed początkiem rundy wiosennej piłkarskiej I Ligi w siedzibie suwalskich Wigier odbyła się konferencja prasowa z udziałem prezesa, trenera i jednego z kapitanów biało-niebieskich.
Już ponad 100 laureatów Włóczni Jaćwingów
Dziewięć Włóczni Jaćwingów wręczono podczas karnawałowego balu Prezydenta Suwałk, który odbył się w sobotę (22.02) w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Bitwa o biegun zimna rozstrzygnięta
11 walk w formule MMA mogli zobaczyć w sobotę (15.02) suwalczanie zebrani w hali Suwałki Arena. Po raz pierwszy w mieście odbyła się gala Browar Północny Fight Night - Bitwa o Biegun Zimna.
SOK przy Noniewicza w nowej odsłonie
Uroczyste otwarcie po rewitalizacji Suwalskiego Ośrodka Kultury przy ul. Noniewicza 71 odbyło się w piątek (14.02) w Suwałkach.
Pierwsze samodzielne loty terytorialsów
W Krywlanach operatorzy bezzałogowych statków powietrznych (BSP) z 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej rozpoczęli pierwsze samodzielne loty.
Nagrodzili najpiękniejsze domy i balkony
Nagrody za najpiękniej udekorowane domy i balkony w okresie świątecznym odebrali w poniedziałek (27.01) w Urzędzie Miejskim w Suwałkach ich właściciele.
Lider wygrywa w Suwałkach - boisko pełne pluszaków
W spotkaniu inaugurującym 16. kolejkę siatkarskiej PlusLigi, Ślepsk Malow Suwałki musiał uznać wyższość lidera tabeli Vervy Warszawa Orlen Paliwa, która zwyciężyła 0:3.
Gala Ucznia Zdolnego
Kilkaset tys. zł trafiło w poniedziałek (28.10) do uczniów i dyrektorów suwalskich szkół. To suma stypendiów i nagród przyznanych w ramach miejskiego programu Zdolny Suwalczanin w dziedzinie nauki i sportu oraz nagrody za udział w Miejskiej Rywalizacji Sportowej.