Wakacje zakończone sportową rywalizacją

Sportowe zakończenie wakacji w Suwałkach

Rodzinna rywalizacja i mnóstwo atrakcji - w niedzielę (30.08) w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach odbyło się Sportowe Zakończenie Wakacji. 

 

Deszczowa aura uniemożliwiła zorganizowania wydarzenia nad Zalewem Arkadia, jak pierwotnie planowano, jednak frekwencja w hali OSiRu również dopisała. Organizatorzy przygotowali szereg wydarzeń dla całych rodzin. Dużym zainteresowaniem cieszyła się rywalizacja w konkurencjach takich jak: wyścigi z jajkiem (w tym wypadku jajko zastąpiła piłeczka pingpongowa), rzut do celu, bieg z szarfą czy wyścigi w workach. Najlepsze rodziny zostały nagrodzone pucharami oraz drobnymi upominkami.

 

Na najmłodszych czekały zabawy z animatorem, gry i konkursy oraz strefa Football Baby oraz Football Academy Suwałki. Starsi miłośnicy piłki nożnej mieli z kolei okazję wziąć udział w warsztatach dryblingów najlepszych zawodników świata oraz pokazach freestyle football. Wszyscy chętni mogli też skorzystać ze ścianki wspinaczkowej, złożyć własny samolot w strefie modelarstwa lotniczego, pograć w piłkarzyki czy wziąć udział w kursie pierwszej pomocy.  

 

Dodaj komentarz