Wigry zaprezentowały się uczniom Szkoły Podstawowej nr 11

Wigry zaprezentowały się uczniom Szkoły Podstawowej nr 11

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach mogli zobaczyć w czwartek (27.02) kadrę suwalskich Wigier i wziąć udział we wspólnych zabawach. 

 

W najbliższą niedzielę pierwszoligowe Wigry Suwałki rozpoczną rywalizację w rundzie wiosennej sezonu 2019/20. Drużyna w zimowej przerwie nieco się zmieniła, gdyż w Suwałkach pojawiło się dziewięciu nowych zawodników. Dziś zarówno z nowymi zawodnikami jak i pozostałą częścią drużyny mieli okazję spotkać się uczniowie SP 11. Szkoła od lat współpracuje z piłkarskim klubem, posiada klasę sportową o profilu piłkarskim, a wielu uczniów na co dzień trenuje w Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki. Oprócz prezentacji drużyny, piłkarze czynnie uczestniczyli w grach i konkursach wspólnie z uczniami i uczennicami. Była dobra zabawa, wspólne zdjęcia i nagrody. Dyrektor SP 11, Piotr Zieliński otrzymał od drużyny koszulkę z autografami całego zespołu oraz voucher na sto biletów na mecz Reprezentacji U-21 Polska - Białoruś, który odbędzie się 30. marca o godzinie 18.00 na Stadionie Miejskim w Suwałkach. 

 

1 Komentarzy

Wstyd i rozpacz mieć takich kopaczy...ziemniaków - do miana piłkarzy jest im daleko...ale kasa dla " działaczy " należy się..z budżetu miasta

Dodaj komentarz