Zakończyła się 16. edycja Suwałki Blues Festival

Kolejna dawka bluesowych koncertów w Parku Konstytucji 3 Maja i na Bulwarach

 

Kolejna dawka bluesowych koncertów w Parku Konstytucji 3 Maja i na Bulwarach nad Czarną Hańczą, a do tego muzyczny występ na mobilnej platformie i parada motocykli. W sobotę (08.07) zakończyła się 16. edycja Suwałki Blues Festival.

 

Trzy dni muzycznej imprezy za nami. Od czwartku do soboty suwalczanie i jak zawsze licznie przybyli goście uczestniczyli w plenerowych koncertach na głównych scenach w parku Konstytucji 3 Maja i przy Galerii Sztuki Stara Łaźnia na suwalskich Bulwarach, ale także wsłuchiwali się w mniejsze koncerty na placu Marii Konopnickiej i na ulicy Chłodnej, smakowali tradycyjnych bluesowych śniadań, czy podziwiali zlot samochodów Mazda MX5. 

 

W sobotę, ostatniego dnia SBF 2023 przez centrum miasta przejechała parada motocykli, a także odbył się koncert na mobilnej platformie. Na scenie w parku Konstytucji 3 Maja można było usłyszeć koncert Polish Blues Challenge 2024: Adam Zalewski Trio, Dark Leaves, Onus Blues, Projecta i Silesian Hammond Group, a później wystąpił Ben Poole. Na koniec wydarzenie przeniosło się na suwalskie bulwary gdzie zagrali Kyla Brox, Aynsley Lister i Walter Trout. 


Co działo się w czwartek:

Co działo się w piątek:


 

1 Komentarzy

Mieszkaniec

09/07/2023

Coś niesamowitego stwierdziła para 60 latków z W-wy kiedy pozwoliłem zaparkować na moim wyjeździe z posesji. Cudowni ludzie nasz blues decyzję już podjęliśmy tydzień w 2024.bawimy się w Suwałkach rzadko spotykanym tak czystym i zadbanym mieście 

Dodaj komentarz