2500 zł mandatu dla pijanego rowerzysty
Policjanci z posterunku w Rutce Tartak zatrzymali 63-letniego rowerzystę, który jechał mając ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych.
Zmiany w suwalskiej komunikacji miejskiej
Od środy 19. czerwca nastąpi zmiana w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej linii nr 10, 13 i 19, w związku z rozszerzeniem prac inwestycyjnych przy ulicach Papiernia i Wojska Polskiego II. 
Integracyjny Bieg Uliczny - utrudnienia drogowe
Dom Pomocy Społecznej „Kalina" organizuje we wtorek 18. czerwca kolejną edycję Integracyjnego Biegu Ulicznego. Kierowcy muszą liczyć się z czasowych utrudnieniem w ruchu drogowym.
Remont Świerkowej - utrudnienia drogowe
Od wtorku 11. czerwca wyłączony z ruchu zostanie fragment ulicy Świerkowej od skrzyżowania z ul. Nowomiejską/Papieża Jana Pawła II do budynku Urzędu Gminy Suwałki.
Utrudnienia drogowe na Dwernickiego i parada uczestników Suwałki Street Festiwal
W piątek 7. czerwca w godzinach 17:00 – 21:00 nastąpi całkowite zamknięcie dla ruchu kołowego ul. gen. J. Dwernickiego na odcinku od skrzyżowania z ul. T. Noniewicza do wyjazdu z parkingu CH Plaza. Utrudnienia wystąpią również podczas parady ulicami miasta uczestników Suwałki Street Festiwal.
Uruchomią sobotnią linię na trasie Suwałki - Płociczno
Miasto Suwałki informuje, że od 1. czerwca w soboty kursować będzie autobus komunikacji miejskiej linii nr 25 na trasie Suwałki - Płociczno - Suwałki. 
Procesje w Boże Ciało - utrudnienia w ruchu
Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że w związku z Procesjami Bożego Ciała na terenie miasta Suwałk, w czwartek 30. maja nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ulicach miasta.
Zlot zabytkowych samochodów i motocykli
Suwalskie Klasyki Nocą 2024, czyli zlot oraz paradę zabytkowych samochodów i motocykli, można było podziwiać w sobotę (18.05) na ulicach Suwałk.
Renowacja 12. tysięcy metrów kwadratowych powierzchni oznakowania poziomego
Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach planuje w bieżącym roku odnowić 12 tysięcy metrów kwadratowych oznakowania poziomego. Obecnie prace trwają w okolicach ulic Utrata, T. Kościuszki, T. Noniewicza, L. Waryńskiego, Sejneńska, 1 Maja oraz E. Plater.
Suwalskie Klasyki Nocą - utrudnienia drogowe
Zlot oraz Rajd zabytkowych samochodów i motocykli, czyli Suwalskie Klasyki Nocą 2024, można będzie ponownie zobaczyć w sobotę (18.05) w Suwałkach. 
Utrudnienia na Utracie
W dniach 13 - 17 maja mogą wystąpić utrudnienia drogowe na ulicy Utrata w Suwałkach w rejonie skrzyżowania z ul. Sejneńską.
19-latek uciekał przed policją, ponieważ posiadał zakaz prowadzenia pojazdów
Kara do pięciu lat pozbawienia wolności grozi 19-latkowi, który nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i próbował uciekać, gdyż posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.
Potrącił nastolatkę na hulajnodze i odjechał
Mandat w wysokości 4 tysięcy złotych i 12 punktów karnych to kara dla 53-letniego kierowcy, który we wtorek (07.05) na ulicy 100-lecia Niepodległości w Suwałkach potrącił nastolatkę na hulajnodze, po czym odjechał. 
Będą odnawiać poziome oznakowania na terenie Suwałk
Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że w związku z odnawianiem oznakowania poziomego na terenie miasta, od dnia 8. maja nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym. 
Dachował samochód. Zginęła 34-letnia kobieta
Do śmiertelnego wypadku doszło w sobotę (04.05) przed północą w Augustowie. Podczas wyprzedzania kierowca stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w drzewo i dachował. W wyniku zdarzenia zginęła 34-letnia pasażerka.
Samochód wjechał pod pociąg. Zginęły dwie osoby
Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek (03.05) wieczorem na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Klonownica-Augustów. Pod nadjeżdżający pociąg wjechał samochód osobowy. Zginęły dwie osoby.
Pijany kierowca autobusu wiózł dzieci na lekcje
Blisko promil alkoholu w organizmie miał kierowca autobusu szkolnego, zatrzymany w poniedziałek (29.04) w Filipowie. Mężczyzna wiózł na lekcje 40 dzieci. 
Motocyklowa parada ulicami Suwałk
Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego odbyło się w sobotę (27.04) w Suwałkach. Była wspólna parada i zlot motocykli w Parku Konstytucji 3 Maja.
Utrudnienia drogowe w Strefie Ekonomicznej
Od 30. kwietnia zamknięte zostaną kolejne ulice na terenie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Opóźni się także otwarcie dla ruchu ul. Wojska Polskiego II. 
Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego - utrudnienia drogowe
W sobotę 27. kwietnia w godzinach 12:00 - 14:00 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ulicach Suwałk, związane z przejazdem motocyklistów.
132 wykroczenia i 3 zatrzymane dowody rejestracyjne
Policjanci z suwalskiej drogówki włączyli się do ogólnopolskich działań kontrolno-prewencyjnych pod nazwą „Prędkość”. Ujawnili 132 wykroczenia, z czego 111 dotyczyło przekroczeń prędkości. Zatrzymali 3 dowody rejestracyjne.