Andrzej Duda w Suwałkach

Prezydent Andrzej Duda z wizytą w Suwałkach

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda gościł we wtorek (07.07) w Suwałkach.

 

Po pięciu latach przerwy, gdy jeszcze jako kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta RP Andrzej Duda odwiedzał Suwałki, dziś jako urzędujący prezydent ponownie pojawił się w naszym mieście, aby zachęcać licznie zgromadzonych mieszkańców do pójścia na niedzielne wybory. Jak mówił dziś w Parku Konstytucji 3 Maja, wybór prezydenta to sprawa niezwykle ważna od której zależy jak będą układały się sprawy Polski. Zaznaczał, że ostatnie pięć lat jego prezydentury to czas w którym nastąpiła zmiana priorytetów politycznych w stosunku do tego co działo się w Polsce wcześniej. 

 

- Polityka została ukierunkowana na rodzinę i człowieka. Po raz pierwszy po 1989 roku mogliśmy zaobserwować wytężoną realizację zobowiązań wyborczych. Był to czas w którym budowaliśmy fundament, na którym chcemy aby oparte było budowanie zamożności naszego społeczeństwa. Przykro to mówić, ale zacząć trzeba było od tego, aby zlikwidować w Polsce biedę. Przez ostatnie pięć lat wyprowadziliśmy z nędzy milion dwieście tysięcy osób w całym kraju. Społecznie mamy w tej chwili najlepszą sytuację w naszej historii. Do 2015 roku setki tysięcy dzieci w Polsce nie dojadały. Ta bieda wśród dzieci została zredukowana o ponad 90%. Stało się to dzięki wprowadzeniu takich programów jak 500+ i 300+ oraz wzroście najniższych wynagrodzeń - mówił w Suwałkach Andrzej Duda. 

 

Spotkanie w Parku Konstytucji 3 Maja przyciągnęło tłum zwolenników obecnego prezydenta, którzy śpiewali mu "sto lat", ale na spotkaniu obecni byli też jego przeciwnicy, wyrażający swoje niezadowolenie z obecnych rządów gwizdami. Choć nie doszło do większych incydentów zdarzyły się utarczki słowne między osobami o odmiennych poglądach oraz do wyrywania sobie z rąk banerów i transparentów. Oprócz plakatów promujących kandydaturę Andrzeja Dudę dało się też zauważyć te z przekreślonym nazwiskiem urzędującego prezydenta, a także baner z napisem "Prezydent wszystkich pedofilów. Program ułaskawienia+". Nad wszystkim czuwały służby, które interweniowały przy każdej próbie zaognienia sporu. Jedna osoba została zatrzymana.

 

Po spotkaniu w Suwałkach Andrzej Duda ruszył ze swoją kampanią do Augustowa. 

11 Komentarzy

Bojówki Trzaskowskiego, które jeżdżą za Dudą jak cień, zostały przywitane.... brawami ale , gdy zaczęły po chamsku przeszkadzać, zostali skutecznie wyśmiani przez Suwalczan i się wycofali...

Mamy koronawirusa, a wszyscy stoją jeden na drugim. Dzieci obijają się o siebie stojąc przy p.Dudzie - czyżby były z jego rodziny. Służby porządkowe chwali się, że są w maskach, ale dlaczego uczestnicy nielicznie mają maski. Oj będziemy za tydzień - dwa zbierać żniwo tego zbiorowiska. Trzeba będzie wystąpić o środki na testy do p.Dudy.

Suwalczanin

07/07/2020

Było paru aparatczyków pisiowych i cała armia żandarmów i ochroniarzy dudy , kogo on się boi ?

Kaczyński to mąż stanu a Duda to perła w koronie,Wybieramy Andrzeja Dudę, bo to będzie racjonalny głos.Trzaskowski to wysłannik Tuska , razem sa w partii ludowej i razem byli i sa w peło,Nam ambasadora niemiec i sorosa nie trzeba w Polsce,Na Tusku i Trzaskowkim wisi smoleńsk i Amber gold do rozliczenia jeszcze,Duda to sprawdzony , wierzący i przyzwoity człowiek.Trzaskowski i tusk to ćpuny i obaj nienawidzą polaków i Polski, przykładem jest napisanie rezolucji szkalującej Polskę w PE , , pod która są podpisy trzaskowskiego.

!

Gość

09/07/2020

No i co, i znowu podległa Zielińskiemu Policja zrobiła sobie jaja z własnej godności ścigając przeciwników Dudy...Masakra, że chłopakom sie chce za parę złotych....

Ludzie będą się smażyć w piekle. Traktują go jak Jezusa. Nawet na Krzyżu na Giewoncie powiecili ogromny jego plakat który zresztą na następny dzień zniknoł. Profanacja! Djebeł a nie Duda.

Dodaj komentarz