Oficjalne ważenie przed galą Knockout Boxing Night

Ważenie zawodników przed galą bosku

Ceremonia ważenia zawodników przed galą Knockout Boxing Night odbyła się w piątek (28.08) w w hotelu Szyszko w Suwałkach.


7 pojedynków boksu zawodowego i pojedynek boksu olimpijskiego czeka miłośników sportów walki w sobotę (29.08) w hali Suwałk Arena. Podczas jutrzejszego wydarzenia będzie można śledzić pojedynki m.in. Kamila Bednarka – jednego z najbardziej perspektywicznych zawodników młodego pokolenia w Polsce, pochodzącego z Ostrołęki Przemysława Zyśka, czy dobijającego się do szerokiej czołówki Mateusza Tryca.


W walce wieczoru długo wyczekiwany powrót Macieja Sulęckiego, jednego z najlepszych pięściarzy wagi średniej na świecie, pogromcy Gabriela Rosado. Popularny „Striczu” wraca po 14 miesiącach rozbratu z boksem. W czerwcu ubiegłego roku przegrał na punkty pojedynek o tytuł mistrza świata WBO w wadze średniej z Demetriusem Andrade, ale Maciej i jego sztab trenerski zapowiadają ekspresowy powrót na bokserskie salony.


Początek gali w sobotę 29 sierpnia o godzinie 18.00. Są jeszcze dostępne bilety, które można nabyć jedynie internetowo przez stronę eBilet: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/knockout-boxing-night/

 

Dodaj komentarz