Utrata i 100-lecia Niepodległości w październiku
Firma PDM Suwałki wygrała przetarg ogłoszony przez Zarząd Dróg i Zieleni. Dzięki inwestycji zostanie dokończony remont ul. Utrata na odcinkach, które pozostały do wykonania po rozpoczętych w ubiegłym roku pracach.
19-latek zatrzymany z narkotykami
Policjanci zatrzymali 19-latka, który posiadał przy sobie środki odurzające. Część narkotyków mundurowi zabezpieczyli też w miejscu zamieszkania mężczyzny. 
300-lat Suwałk na sportowo
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach włączył się w obchody 300-lecia Miasta Suwałki. W ramach planowanego wydarzenia w sobotę 15 sierpnia na bulwarach nad Czarną Hańczą odbędzie się m.in. Piknik Rodzinny. 
Ozdobią rondo im. Olimpijczyków Polskich
Dekoracje nawiązujące do igrzysk olimpijskich oraz tablica informacyjna pojawią się na rondzie im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach. 
W Suwałkach powstaje druga kociarnia
Dla Dobra Kota – KoTOZ 2. Pod taką nazwą powstaje w Suwałkach drugi punkt dla bezdomnych i porzuconych kotów. 
Nielegalny alkohol i papierosy w garażach suwalczan
Papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy, krajankę tytoniową oraz butelki z nielegalnym alkoholem zabezpieczyli suwalscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej. 
Brakuje drzew przy ul. Jagiełły?
O wykonanie nasadzeń drzew ozdobnych w pasie zieleni przy ul. Jagiełły w Suwałkach zwrócił się do prezydenta radny Jacek Juszkiewicz.
Suwalczanie mogą odpracować zadłużenia czynszowe
W Suwałkach mieszkańcy, którzy zasiedlają lokale socjalne i komunalne będą mogli odpracować zadłużenia czynszowe. 
W sobotę oficjalne otwarcie lotniska
W najbliższą sobotę 8. sierpnia odbędzie się uroczystość otwarcia pasa startowego w Suwałkach w ramach XXII Międzynarodowego Zlotu Przyjaciół Lotnictwa i Mazur 2020.
Sołectwa w Suwałkach - wystartowała ankieta
Od 3 sierpnia do 15 września można wziąć udział w ankiecie dotyczącej utrzymania bądź zniesienia sołectw w Suwałkach.
Pielgrzymka Suwałki - Gawrych Ruda
Diecezja Ełcka zaprasza zapraszamy 16 sierpnia na Pieszą Pielgrzymkę Zawierzenia Jezusowi przez Maryję oraz w intencji trzeźwości z Suwałk do Gawrych Rudy.
Bez zmian na stanowisku dyrektora biblioteki
Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk wręczył w piątek (31.07) Marii Kołodziejskiej powołanie na stanowisko dyrektora Biblioteki Publicznej im. Marii Konopnickiej w Suwałkach.
Program wydarzeń z okazji 300-lecia Miasta Suwałk
Znamy już program obchodów tegorocznych Dni Suwałk podczas, których mieszkańcy będą mogli świętować 300-lecie istnienia naszego miasta.
W Urzędzie Miejskim powstanie system kolejkowy
W Wydziale Komunikacji Urzędu Miejskiego w Suwałkach wprowadzony zostanie system kolejkowy. 
Kolejny pomysł na rondo w Suwałkach
Z propozycją budowy ronda na skrzyżowaniu ulicy Władysława Jagiełły z ulicą Grunwaldzką w Suwałkach wyszedł Jacek Juszkiewicz z Prawa i Sprawiedliwości.
W sobotę zawyją syreny
Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Białymstoku informuje, iż w dniu 1 sierpnia 2020 r., o godz. 17.00 na terenie całego województwa zostaną uruchomione syreny alarmowe.
SBO: parkingi przy Sportowej już gotowe
Zakończyła się budowa parkingów przy ulicy Sportowej w Suwałkach, zrealizowanych w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego.
11 pracowników Ratusza odchodzi na emeryturę
W środę (29.07) w suwalskim Ratuszu prezydent Suwałk pożegnał jedenastu pracowników, którzy zdecydowali się przejść na emeryturę.
Siedem nowych ulic powstaje w Suwałkach
Na osiedlu północ ruszyła budowa ulicy Szczęsnowicza, na osiedlu piastowskim – Śmiałego i Krzywoustego. Ulice Miłosza i Kochanowskiego będą przy drodze wylotowej do Płociczna, a Włoska i Francuska przy ulicy Zastawie.
Kończą drogę na lotnisko
Już niebawem ma zakończyć się trwająca od listopada ubiegłego roku budowa ulicy Wojczyńskiego z połączeniem do ulicy Raczkowskiej. 
Opracowują strategię rozwoju Suwałk do roku 2030
W kolejną fazę wkraczają prace nas Strategią Zrównoważonego Rozwoju Miasta Suwałki do roku 2030.