EDUinspiracje – młodzież ze Słobódki zwyciężyła w Ogólnopolskim Konkursie 

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Słobódce brali udział w Programie Erasmus +

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Słobódce wraz z uczniami z Litwy brali udział w Programie Erasmus + pod nazwą projektu "The art of the green power" (Sztuka zielonej energii). Ich projekt zwyciężył w kategorii - Edukacja Pozaformalna Młodzieży.

 

Dziesiąta, jubileuszowa gala wręczenia nagród w konkursie EDUinspiracje organizowana przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji, odbyła się 18. grudnia 2020 r. w Warszawie. Konkurs odbył się pod hasłem „Działam, Upowszechniam, Inspiruję.” Celem konkursu było wyłonienie najlepszych projektów dofinansowanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji. Konkurs promuje Instytucje - Inicjatywy, które podejmują ciekawe tematy, motywują innych do działania, edukują i zostały wzorowo zrealizowane. W roku 2020 do konkursu zostało nominowanych 54 instytucji z całej polski w 11 kategoriach. 

 

- Jesteśmy ogromnie dumni że nasz projekt pt. „Sztuka zielonej energii” zwyciężył w kategorii - Edukacja Pozaformalna Młodzieży. Pamiętając o tym, że za każdym sukcesem, każdym wzorowo zrealizowanym projektem zasługującym na nagrodę stoją ludzie – wyjątkowe osoby, którzy stanowią inspirację dla innych, są źródłem wiedzy, potrafią wskazać nowe możliwości, chcielibyśmy szczególnie podziękować Pani Ewie Grygutis – liderowi projektu, nauczycielce Szkoły Podstawowej w Słobódce, która potrafiła sprawić, że młodzież odkrywała nową nieznaną wiedzę i z ogromnym zaangażowaniem realizowała swoje ciekawe pomysły. Dziękujemy Centrum Kultury Samorządu Rejonu Solecznickiego, młodzieży i liderom z Jaszun oraz twórczej młodzieży z naszej szkoły - poinformowały władze szkoły.

 

1 Komentarzy

Dodaj komentarz