Imprezy

Kino Plenerowe w Gminie Suwałki

  Ośrodek Kultury Gminy Suwałki zaprasza na kolejne trzy seanse filmowe w plenerowym kinie.   - "Dusigrosz" - 7 sierpnia 2020 w Potaszni - "Paskudy" - 8 sierpnia 2020 w Starym Folwarku - „Patryk”- 9 sierpnia 2020 w Płocicznie
Potasznia/Stary Folwark/Płociczno

Szanty przy Starej Łaźni z augustowskim AQQ

 
Bulwary nad Czarną Hańczą

Rodzinny Bieg Śniadaniowy dla Hani

  15 sierpnia Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach zachęca do wzięcia udziału w spotkaniu biegowym pn. „Rodzinny Bieg Śniadaniowy”.  
Plac Marii Konopnickiej/Zalew Arkadia

Jarmark Wigierski i Parafialne Dożynki

  Z okazji 300-lecia istnienia Suwałk Parafia Wniebowzięcia NMP zaprasza w sobotę (15.08) na Jarmark Wigierski oraz w niedzielę (16.08) na Parafialne Dożynki.  
Pokamedulski Klasztor w Wigrach

Obchody 300-lecia Miasta Suwałk

 
Suwałki

Piknik Rodzinny

  Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach włączył się w obchody 300-lecia Miasta Suwałki. W ramach planowanego wydarzenia w sobotę 15 sierpnia na bulwarach nad Czarną Hańczą odbędzie się m.in. Piknik Rodzinny.   
Suwałki

Spacerkiem po Suwałkach z przewodnikiem

  Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział w Suwałkach im. Jerzego Klimko zaprasza mieszkańców Suwałk i gości na tematyczne spacery po miejskich trasach turystycznych z przewodnikiem turystycznym.  
Centrum Informacji Turystycznej w Suwałkach

Pielgrzymka Suwałki - Gawrych Ruda

  Diecezja Ełcka zaprasza zapraszamy 16 sierpnia na Pieszą Pielgrzymkę Zawierzenia Jezusowi przez Maryję oraz w intencji trzeźwości z Suwałk do Gawrych Rudy.   Program:
Zbiórka pod pomnikiem Jana Pawła II w Suwałkach

Spacerkiem po Suwałkach z przewodnikiem turystycznym

 
Centrum Informacji Turystycznej w Suwałkach

Charytatywna kolacja degustacyjna dla Hani

  29 sierpnia w Hotelu Loft 1898 w Suwałkach odbędzie się „Uczta Mistrzów”, czyli wielka, charytatywna kolacja degustacyjna z udziałem takich znakomitości jak Marcin Budynek, Robert Sowa, Giancarlo Russo, Paweł Pojawa oraz Bogdan Mróz.  
Suwałki, Hotel LOFT 1898

Kalendarium