Imprezy

Wojewódzkie obchody Święta Ludowego w Suwałkach

  Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka Pojezierze Suwalsko-Augustowskie zaprasza w niedzielę 4. czerwca na suwalskie bulwary, gdzie odbędą się „Wojewódzkie obchody Święta Ludowego”.    Program Święta Ludowego   
Suwałki, Bulwary nad Czarną Hańczą

Rozgrzewka Filmowa WAJDA NA NOWO 2023

  Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na rozgrzewkę filmową pod hasłem LOKALNA KINEMATOGRAFIA: przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, zapowiadającą trzecią edycję Festiwalu Filmowego WAJDA NA NOWO.  
Stara Łaźnia, ul. Jana Pawła II 5

Piknik nad Szeszupą | Koncert Racisova

  Regionalne przysmaki, atrakcje dla najmłodszych i gwiazda wieczoru - Racisova. W czwartek 8. czerwca na Stadionie Gminnym w Rutce-Tartak odbędzie się "Piknik nad Szeszupą".  
Stadion Gminny w Rutce-Tartak

Bardzo dzikie warsztaty filmowe

Bardzo dzikie warsztaty filmowe to propozycja edukacyjna Suwalskiego Ośrodka Kultury, zorganizowana we współpracy ze Szkołą Filmową w Łodzi dla młodzieży w wieku 15-19 lat, zainteresowanych tematyką filmową.   
Kukle

BLUES WIECZÓR - WILD FLAME (GB/PL) w Rozmarino

  W pierwszej połowie czerwca (9.06) proponujemy państwu koncert grupy którą można co prawda śmiało włożyć do szufladki z napisem " BLUES ", lecz koniecznie trzeba dodać, że zespół wykonuje ten gatunek w bardzo subtelnych odcieniach również soulu i funku.
Rozmarino ul. Kościuszki 75

Europejskie Dni Archeologii w Muzeum

  Muzeum Okręgowe w Suwałkach zaprasza 16. czerwca na Europejskie Dni Archeologii i warsztaty archeologiczne "Odkrywamy Jaćwingów".   
Muzeum Okręgowe w Suwałkach

Dźwięki lata - cykl koncertów w Suwałkach

  W czerwcu Suwalski Ośrodek Kultury rozpoczyna nowy cykl koncertów na Bulwarach nad Czarną Hańczą pod nazwą „Dźwięki lata”.  
Suwałki, w okolicach Galerii Sztuki Stara Łaźnia

Festiwal Ekologiczny Eko Wizja 3

  Kolejna odsłona największej w regionie imprezy o tematyce ekologicznej już 18. czerwca. Będzie coś dla pasjonatów natury, coś dla sportowców i coś dla dzieci – organizatorzy zapewnią moc atrakcji dla każdego odwiedzającego.   
Suwałki, Park Konstytucji 3 Maja

Piknik Charytatywny dla Moniki Halickiej

  W niedzielę 18. czerwca w godzinach od 12:00 do 18:00 pod Wiatą Hotelu Loft 1898*** w Suwałkach odbędzie się Piknik Charytatywny dla Moniki Halickiej, która choruje na rzadką, nieuleczalną chorobę.  
Hotel Loft 1898*** przy ul. Pułaskiego 24K

KONCERT OTWARCIA 16. Suwałki Blues Festival

 
Suwałki Arena, ul. Zarzecze 26

Kalendarium