Imprezy

Spotkanie z Piotrem Malczewskim

W ramach obchodów "Święta Książki i Czytelnictwa", Biblioteka PUZ w Suwałkach organizuje spotkanie z  Piotrem Malczewskim, który opowie o swojej "służbie książce", tj. książkach, festiwalu literackim i innych działaniach na rzecz książki.
Suwałki, aula PUZ ul Noniewicza

Muzyka Młodej Generacji: Militia

  Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejne Muzyczne Spotkania Młodej Generacji. Po raz kolejny na scenie Sali Kameralnej SOK zaprezentuje się zespół Militia – działający w pracowni muzycznej Tomasza Kierejszy.  
SOK, Sala Kameralna, ul. Jana Pawła II 5

ELEKTROMILA - rodzinne zawody biegowe

  ELEKTROMILA to naładowane pozytywną energią wydarzenie, które łączy pokolenia przez sport. W niedzielę 26. maja o godzinie 12:00 na Stadionie Lekkoatletycznym im. Jadwigi Olbryś odbędzie się jej pierwsza, historyczna odsłona.  
Suwałki, Stadion Lekkoatletyczny ul. Wojska Polskiego 17

II Augustowski Festiwal Pasji do Nauki REAKCJA

  II edycja Augustowskiego Festiwalu Pasji do Nauki REAKCJA odbędzie się w dniach 7-8 czerwca na Rynku Zygmunta Augusta w Augustowie.    Piątek 7 czerwca 2024 r.  
Augustów, Rynek Zygmunta Augusta

Suwałki Street Festiwal

  „Suwałki Street Festiwal” to festiwal sportów ulicznych, który całkowicie zrywa z dotychczasowymi trendami, wyprowadzając nową jakość. Wydarzenie odbędzie się w Suwałkach w dniach 7-8 czerwca.   
Suwałki Plaza, Dwernickiego 15

VII Soulwałki Gospel Workshop

  Siódma edycja Festiwalu Soulwałki Gospel Workshop odbędzie się w dniach 7-9 czerwca 2024 r., w Suwalskim Ośrodku Kultury przy ul. Jana Pawła II 5. Gośćmi tej edycji będą Norris Garner oraz Beata Stasiak.  
SOK, Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

Koncert – OTSOCHODZI, GUZIOR

  Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na prawdziwą ucztę dla miłośników rapu. Na scenie w hali Suwałki Arena wystąpią GUZIOR i OTSOCHODZI. Support zapewni KUMI.  
Suwałki Arena

Koncert otwarcia SBF 2024 – Zalewski

 
Suwałki Arena, ul. Zarzecze 26

Kalendarium