Kierowca i Skarbnik Miasta z koronawirusem
Urząd Miasta w Suwałkach poinformował, iż po przeprowadzonych badaniach na obecność COVID-19 u osób, które potencjalnie mogły zakazić się chorobą wynik pozytywny uzyskały dwie osoby.
Złamał lokatorowi nos bo nie posprzątał mieszkania
Suwalscy policjanci zatrzymali 31-latka podejrzanego o uszkodzenie ciała lokatora, któremu wynajmował pokój. Mężczyzna podczas kłótni uderzył pokrzywdzonego głową w nos, powodując złamanie kości. 
Gitara na rondzie pozostaje bez zmian
Nie są planowane żadne prace związane ze zmianą strony wizualnej gitary umieszczonej na rondzie u zbiegu ulic Armii Krajowej, gen. Kazimierza Pułaskiego i rotmistrza Witolda Pileckiego.
Zabawki trafią do szpitali w regionie
W piątek 2 października przypada Światowy Dzień Uśmiechu. Z tej okazji Fundacja „Dr Clown” przekaże zabawki do szpitali i placówek na Podlasiu i Suwalszczyźnie.
Cyrk Arena w Suwałkach - bilety do wygrania
Jedyny w Polsce tradycyjny cyrk ze zwierzętami w najbliższą niedzielę 4. października odwiedzi Suwałki. 
Zgłosił policji interwencję na którą przyjechał pijany
Dzielnicowi z Bargłowa zatrzymali nietrzeźwego kierowcę chryslera. Mężczyzna najpierw zgłosił interwencję policjantom, a później przyjechał na nią będąc pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 2,5 promila alkoholu. 
Spotkanie autorskie z Eweliną Domańską
Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach zaprasza na spotkanie z Eweliną Domańską i promocję książki „itakjuzniezyjesz.com”. 
Błotna przeprawa kolarzy MTB
Osiem medali zdobyli kolarze MTB Suwałki podczas wyścigu z cyklu Maratonów Kresowych w Siemiatyczach.
Szczepionki dla pracowników oświaty
W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną prezydent Suwałk podjął decyzję o zrefundowaniu kosztów szczepionek przeciw grypie dla pedagogicznych i niepedagogicznych pracowników placówek oświatowych.
Suwalczanin wicemistrzem Polski w Taekwondo
Zawodnicy Suwalskiego Klubu Taekwondo Huzar w minioną sobotę (26.09) brali udział w XII Mistrzostwach Polski w Taekwondo oraz w turnieju towarzyszącym Huzar Cup przywożąc medale i statuetkę wicemistrza Polski.
Uciekał przed funkcjonariuszami wywrotką
Funkcjonariusze podlaskiej Krajowej Administracji Skarbowej z Budziska przechwycili po pościgu za wywrotką kierowaną przez 38-letniego mężczyznę 45 tys. paczek nielegalnych papierosów.
Młodzież z Suwałk promuje Bike Park
Suwalska młodzież wyszła z inicjatywą zachęcającą do oddania głosu na projekt Bike Park w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego 2021. 
Ścigali się na nartorolkach
Puchar Podlasia w biegach na nartorolkach odbył się w minioną niedzielę (27.09) w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji Szelment. 
Suwalczanie przejechali ponad 53 tysiące kilometrów
Podsumowanie miejskiej rywalizacji w ramach walki o Puchar Rowerowej Stolicy Polski odbyło się w niedzielę (27.09) podczas obchodów Europejskiego Dnia Bez Samochodu.
Prezydent o zakażeniu koronawirusem
Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk wystosował publiczne pismo w związku z pozytywnym wynikiem testu na obecność wirusa SARS COV-2 i pobytem w szpitalu. 
Parasole przy Starej Łaźni zostają
Nie ma obecnie możliwości usunięcia parasoli barowych z najbliższego otoczenia Galerii Sztuki „Stara Łaźnia” - przekazał prezydent Suwałk po interpelacji jednego z radnych.
Karatecy wrócili do rywalizacji
Adrian Bugieda z Suwalskiego Klubu Karate Kyokushin zdobył srebrny medal podczas ogólnopolskiego Turnieju Karate Shinkyokushin Polish Open.
Ostatnie dni na wygranie darmowej strony WWW od Jegla Studio!
Strona internetowa może być atrakcyjna cenowo, a jej obsługa prosta – przedsiębiorcy zasługują na skuteczne i ekonomiczne rozwiązania. W Jegla Studio pomagamy firmom zaistnieć w sieci i zdobywać nowych klientów.
Srebro juniorów SKB
Od czwartku do niedzieli w Łęcznej rozgrywano finał Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, który odbywał się w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Badmintonie.
Kaskaderskie popisy w Suwałkach
Kontrolowane wypadki, pokazy driftu i kaskaderskie wyczyny można było zobaczyć w weekend na targowisku przy ulicy Bakałarzewskiej w Suwałkach.
Przedszkole nr 2 zawiesza zajęcia
Z powodu wzrastającej liczby osób z objawami grypopodobnymi, głównie wśród kadry przedszkola, podjęto decyzję o zawieszeniu zajęć w Przedszkolu nr 2 w Suwałkach.
Suwalczanie na rowerach
Jak co roku mieszkańcy Suwałk tłumnie przyłączyli się do obchodzonego w mieście Europejskiego Dnia Bez Samochodu.
Zmiana organizacji ruchu przy Mickiewicza
W piątek (25.09) pracownicy Zarządu Dróg i Zieleni w Suwałkach rozpoczęli pracę mające na celu zmianę organizacji ruchu drogowego na ulicy Mickiewicza.
Trzecie z rzędu zwycięstwo Wigier
W 5. kolejce piłkarskiej II Ligi piłkarze suwalskich Wigier pokonali przed własną publicznością rezerwy Śląska Wrocław 2:0.
Działają na rzecz środowiska od najmłodszych lat
Przeciwko zmianom klimatu protestowali w piątek (25.09) uczniowie Szkoły Podstawowej im. Lotników Polskich w Płocicznie–Tartak. 
Puchar Podlasia w biegach na nartorolkach
W najbliższą niedzielę 27. września na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Szelment odbędą się zawody pod nazwą Puchar Podlasia w biegach na Nartorolkach.
14 osób ze Ślepska z koronawirusem
Wyniki testów przeprowadzonych w dniach 23-24 września 2020 roku potwierdziły obecność wirusa SARS-CoV-2 w próbkach dziesięciu zawodników drużyny, trzech członków sztabu szkoleniowego oraz jednego pracownika działu administracji klubu.
Dzień Bez Samochodu - utrudnienia dla kierowców
W niedzielę 27 września podczas obchodów Europejskiego Dnia Bez Samochodu w Suwałkach wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.
200 tys. zł na autobus szkolny dla Gminy Raczki
Wojewoda podlaski podpisał umowę z wójtem Gminy Raczki na przekazanie dotacji celowej w wysokości 200 tys. zł na zakup autobusu szkolnego.
Obchody Dnia Polskiego Państwa Podziemnego
Obchody Dnia Polskiego Państwa Podziemnego odbyły się w piątek (25.09) przy pomniku 41. Pułku Piechoty Armii Krajowej na ul. Sejneńskiej w Suwałkach.