Doskonała zabawa na studniówce III Liceum Ogólnokształcącego

Studniówka 122 maturzystów III Liceum Ogólnokształcącego w Suwałkach

 

Klimat tworzą ludzie - z takim hasłem przewodnim 122 maturzystów III Liceum Ogólnokształcącego w Suwałkach wspólnie z partnerkami i partnerami spędziło piątkową (20.01) noc, doskonale bawiąc się na studniówce.  

 

Studniówkowy sezon dobiega końca. Przed suwalskimi uczniami symboliczne 100 dni do matury, jednak zanim to nastąpi młodzież czekają jeszcze rozpoczynające się właśnie ferie zimowe i wspomniany właśnie bal. W piątkowy wieczór wspólnie bawili się maturzyści i nauczyciele z III Liceum Ogólnokształcącego. Uczniowie podziękowali kadrze za trud i pracę włożoną w przygotowanie ich do egzaminu dojrzałości, oddali się lekkiej dozie sentymentu oglądając na telebimie klasowe zdjęcia, a następnie przyszedł czas na tradycyjnego poloneza w wyjątkowej, dymnej oprawie z suchego lodu. O wyjątkową oprawę balu i muzyczne brzmienia zadbał Mariusz Słoma Słomiński i jego firma Klimat Tworzą Ludzie.

 

Dodajmy, że w tegorocznym rankingu Perspektyw III Liceum Ogólnokształcące wyprzedziło I LO i zostało najlepszym Liceum w mieście. Ranking "Perspektyw" stanowi pomoc dla młodych ludzi w wyborze liceum lub technikum, które doprowadzi ich do studiów i ułatwi zdobycie wymarzonego zawodu.

- Bardzo się z tego cieszymy. Jest to praca przede wszystkim zespołu, rady pedagogicznej i tak wspaniałych uczniów, jakich w ubiegłym roku mieliśmy. Mam nadzieję, że w tym roku również ten sukces powtórzymy. Dzisiejszym uczestnikom studniówki życzę dobrej zabawy, ale tak ogólnie - aby byli dobrymi ludźmi, żeby wyszli z naszej szkoły z umiejętnościami, z ciekawością świata i z taką dobrocią, jaką myślę że mają. Dziś dobra zabawa, później ferie zimowe, a od szóstego lutego ciężka praca - mówiła przed rozpoczęciem studniówki Justyna Oberman, dyrektor III Liceum Ogólnokształcącego w Suwałkach.

 

Dodaj komentarz