Nicolas Szerszeń żegna się ze Ślepskiem
Nicolas Szerszeń, wypożyczony przed sezonem 2019/2020 z Asseco Resovii Rzeszów, wraca do swojego macierzystego klubu.
SKB Litpol-Malow znów złoty
Po raz 18. suwalscy badmintoniści stanęli na najwyższym podium w rozgrywkach 47. Drużynowych Mistrzostwach Polski w Badmintonie. Jednogłośną decyzją zarządu Polskiego Związku Badmintona zakończono rozgrywki LOTTO EKSTRALIGA Badmintona sezon 2019/2020.
Andrzej Kowal zostaje w Ślepsku
Trener Andrzej Kowal poprowadzi w sezonie 2020/2021 siatkarzy Ślepsk Malow Suwałki i wypełni tym samym dwuletni kontrakt podpisany tuż przed rozpoczęciem sezonu 2019/2020.
Koniec sezonu w PlusLidze. Ślepsk Malow Suwałki dziewiąty.
Rozgrywki PlusLigi w sezonie 2019/2020 zostały zakończone! Zarząd postanowił zakończyć sezon rozgrywkowy 2019/2020 na tym etapie, jaki rozegrany został do 12 marca 2020 roku.
Jeśli rozgrywki nie zostaną wznowione, Wigry spadną z I Ligi
Dariusz Mazur, prezes suwalskich Wigier wydał oświadczenie w związku z decyzją Polskiego Związku Piłki Nożnej odnośnie kontynuacji rozgrywek piłkarskich w Polsce.
Suwalscy modelarze z rekordem Polski
Duży sukces odnieśli zawodnicy suwalskiej sekcji modelarstwa lotniczego, którzy 8 marca w Zielonce koło Warszawy rywalizowali w zawodach Pucharu Polski Modeli Halowych w klasie F1N.
Sześć medali karateków z Suwałk
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin z udziałem zawodników z Suwałk odbył się w niedzielę (08.03) w Chełmie.
Sukces suwalskich zawodników na Zimowych Igrzyskach
X Ogólnopolskie Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych odbyły się w dniach 4 – 7 marca 2020 roku w Zakopanem. Rewelacyjnie spisali się suwalscy sportowcy przywożąc z zawodów szereg medali.
W drodze do półfinału wygrali wszystkie mecze
Zakończyła się pierwsza część rozgrywek Lotto Ekstraligi w badmintonie. Zawodnicy z Suwałk awansowali do półfinału nie przygrywając ani jednego meczu w rundzie zasadniczej.
AP Wigry Suwałki ponownie najlepsza
Drugi turniej i drugie zwycięstwo. Akademia Piłkarska Wigry Suwałki ponownie zwycięża w cyklu Turniejów Międzynarodowych WIGRY CUP 2020 – Winter International Football Tournament.
Sukcesy suwalczan w SUMO
Troje podopiecznych klubu LMUKS Olimpik Suwałki wywalczyło medale podczas zawodów w Pucharze Polski Kadetów, Kadetek, Młodzików i Młodziczek w sumo, rozegranych w Szkole Podstawowej nr 11 w Suwałkach.
Złoto i brąz Julii w Warszawie
Julia Domoradzka z Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Olimpijczyk" z Suwałk zdobyłą złoty medal podczas rozgrywanych w Warszawie zawodów "Od Młodzika do Olimpijczyka".
Coraz trudniejsza sytuacja suwalskich Wigier
W pierwszym w tym roku spotkaniu przed własną publicznością Wigry Suwałki przegrały z Olimpią Grudziądz 1:2 i do miejsca zapewniającego utrzymanie w I Lidze tracą już sześć punktów. 
Siatkarze wracają z Bydgoszczy bez punktów
Siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali w sobotę (07.03) z zajmującą ostatnie miejsce w PlusLidze drużyną BKS Visła Bydgoszcz 0:3.
Wigry zagrają w charytatywnym celu
W niedzielę (08.03) Wigry Suwałki rozegrają pierwszy w 2020 roku mecz przed własną publicznością w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi. Piłkarze zaangażowali się w akcję charytatywną dla chorej na rdzeniowy zanik mięśni – SMA1 Hani Poczobut.
Suwalczanie na podium Zimowych Zawodów Pływackich w Bałtyku
Cztery medale zdobyli suwalczanie podczas pierwszej edycja Międzynarodowych Zawodów Pływania Zimowego Gdynia Winter Swimming Cup 2020.
WIGRY CUP 2020 w Suwałki Arena
Druga odsłona Międzynarodowego Turnieju Wigry Cup 2020 - Winter International Football Tournament odbędzie się w dniach 7-8 marca w hali Suwałki Arena.
Puchar Polski w SUMO w Suwałkach
Puchar Polski Kadetów i Kadetek, Młodzików i Młodziczek w Sumo oraz Ogólnopolski Turniej Dzieci w Mini Sumo odbędzie się 8 marca w Szkole Podstawowej nr 11 w Suwałkach.
W weekend Drużynowe Mistrzostwa Polski w Badmintonie
47. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Badmintonie odbędą się w dniach 7-8 marca w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach.
Ślepsk Suwałki gromi Trefl Gdańsk
Znakomita postawa siatkarzy Ślepska Malow Suwałki w gdańskiej "Ergo Arenie". Podopieczni trenera Andreja Kowala rozprawili się z faworyzowanym Treflem Gdańsk zwyciężając w trzech setach.
Sukcesy modelarzy w Pyskowicach
W miniony weekend w Pyskowicach odbyły się dwie kolejne rundy zawodów zaliczanych do tegorocznej edycji Pucharu Polski Modeli Halowych w klasie F1N. 
Martin Adamec wraca do Wigier
W ostatnim dniu okienka transferowego suwalskie Wigry dokonały jeszcze jednego wzmocnienia. Do Suwałk wrócił 21-letni pomocnik ze Słowacji, Martin Adamec.
Worek medali i drużynowo trzecie miejsce karateków
174 zawodników z 8 klubów wystartowało w VII Turnieju Karate Shinkyokushin Dzieci i Młodzieży o Puchar Wielkich Jezior Mazurskich, który odbył się w sobotę (29.02) w Giżycku.
Medale i rekordy życiowe suwalskich pływaków
W dniach 29 lutego – 1 marca 2020 roku zawodnicy Młodzieżowego Uczniowskiego Klubu Sportowego Olimpijczyk Suwałki rywalizowali w zawodach: ARENA GRAND PRIX PUCHAR POLSKI w Kozienicach.
Porażka na początek rundy
W pierwszym meczu po zimowej przerwie piłkarze suwalskich Wigier przegrali wyjazdowe spotkanie z Podbeskidziem Bielsko-Biała 4:0.
Mecz rekordów zakończony porażką Ślepska
Rekord frekwencji w hali Suwałki Arena, najdłuższy w historii PlusLigi set i na koniec porażka 1:3 siatkarzy Ślepska Malow Suwałki z Cerradem Enea Czarnymi Radom.
Pierwszoligowcy strzelają w charytatywnym celu
W najbliższy weekend powraca Fortuna 1 Liga, a wraz z nią szczytny cel - za każdą bramkę, strzeloną w 21 i 22 kolejce sponsor tytularny rozgrywek przekaże 1000 zł na leczenie oraz rehabilitację dla Łukasza Derbicha i Karola Hodowanego, u których choroba oraz wypadek uniemożliwiły dalszą karierę piłkarską.
Młodzi suwalczanie uczą się pływać
Od 24 lutego naukę pływania, w ramach IX edycji Programu Powszechnej Nauki Pływania „Już pływam – jestem bezpieczny!”, rozpoczęli uczniowie klas III szkół podstawowych w Suwałkach.
14. Pułk Przeciwpancerny zwycięzcą RSFL
14.Pułk Przeciwpancerny wygrał w ostatniej kolejce RESO Suwałki Football League i tym samym został najlepszą drużyną sezonu 2019/20.
Wigry Suwałki wracają do gry
Na sześć dni przed początkiem rundy wiosennej piłkarskiej I Ligi w siedzibie suwalskich Wigier odbyła się konferencja prasowa z udziałem prezesa, trenera i jednego z kapitanów biało-niebieskich.