Błotna przeprawa kolarzy MTB
Osiem medali zdobyli kolarze MTB Suwałki podczas wyścigu z cyklu Maratonów Kresowych w Siemiatyczach.
Suwalczanin wicemistrzem Polski w Taekwondo
Zawodnicy Suwalskiego Klubu Taekwondo Huzar w minioną sobotę (26.09) brali udział w XII Mistrzostwach Polski w Taekwondo oraz w turnieju towarzyszącym Huzar Cup przywożąc medale i statuetkę wicemistrza Polski.
Karatecy wrócili do rywalizacji
Adrian Bugieda z Suwalskiego Klubu Karate Kyokushin zdobył srebrny medal podczas ogólnopolskiego Turnieju Karate Shinkyokushin Polish Open.
Srebro juniorów SKB
Od czwartku do niedzieli w Łęcznej rozgrywano finał Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, który odbywał się w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Badmintonie.
Trzecie z rzędu zwycięstwo Wigier
W 5. kolejce piłkarskiej II Ligi piłkarze suwalskich Wigier pokonali przed własną publicznością rezerwy Śląska Wrocław 2:0.
Koronawirus w Ślepsku. Mecze przełożone?
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. poinformował, że w rezultacie przeprowadzonych 23 września testów RT-PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2, pięciu członków drużyny otrzymało wynik pozytywny. 
Suwalska Liga Squasha zakończona
Od grudnia 2019 roku do września 2020 roku siedemnastu zawodników rywalizowało w Suwalskiej Lidze Squasha.
Metamorfoza dobiegła końca!
I edycja wyjątkowej akcji zorganizowanej przez Movement Arena Suwałki zakończyła się dużym sukcesem!
Rekordowe rzuty na Stadionie Lekkoatletycznym w Suwałkach
Maria Magdalena Andrejczyk i Marcin Krukowski pobili rekordy suwalskiego Stadionu Lekkoatletycznego podczas mityngu „Z oszczepem nad Czarną Hańczą”, który odbył się w środę (23.09) w Suwałkach. 
Modelarze na medal
Kolejne medale zdobyli zawodnicy sekcji modelarstwa lotniczego OSiR Suwąłki, którzy rywalizowali na lądowisku w Podlodowie k. Dęblina w Pucharze Polski Modeli Swobodnie Latających w klasie F1B.  
IV Półmaraton Doliną Rospudy
Ponad stu uczestników wzięło udział w IV Półmaratonie Doliną Rospudy, który odbył się na trasie Filipów-Bakałarzewo-Filipów.
„Z oszczepem nad Czarną Hańczą”
W środę 23. września Suwałki ponownie będą gospodarzem dużej imprezy lekkoatletycznej. W mieście pojawi się czołówka polskich oszczepników, którzy będą walczyć o zwycięstwo w Mityngu pn. „Z oszczepem nad Czarną Hańczą”.
I miejsce drużyny UKŻ GROT Suwałki 
W dniach 18-20 września w Starym Folwarku na jeziorze Wigry odbywały się regaty o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk w klasie Cadet.
Szachiści rywalizowali w Szklarskiej Porębie
Dwie drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach rywalizowały podczas Drużynowych Mistrzostw Polski Szkolnego Związku Sportowego w Szklarskiej Porębie.
Amatorska siatkówka powraca do Suwałki Arena
Po ponad półrocznej przerwie miłośnicy siatkówki wracają do rywalizacji w kolejnej już edycji Suwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.
Trzy medale badmintonistów SKB
Złoto, srebro i brąz wywalczyli zawodnicy SKB Litpol-Malow Suwałki podczas 56. Indywidualnych Mistrzostw Polski w Białymstoku.
Mistrzostwa Polski Honorowych Dawców Krwi w Szachach
W dniach od 18 do 20 września w Suwałkach odbywały się XXIV Mistrzostwa Polski Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża w Szachach.
Zwycięstwo Ślepska w Olsztynie
W meczu 2. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki pokonali na wyjeździe Indykpol AZS Olsztyn 3:0
Hat-trick i trzy punkty Wigier
Trzy bramki Kamila Adamka zapewniły suwalskim Wigrom zwycięstwo w wyjazdowym spotkaniu z Garbarnią Kraków.
Za nami Browar Północny Fight Night II
11 walk z czego siedem zakończonych już w pierwszej rundzie mogli zobaczyć zebrani w hali Suwałki Arena podczas sobotniej (19.09) gali MMA Browar Północny Fight Night II.
MMA powraca do Suwałki Arena
Oficjalne ważenie przed galą Browar Północny Fight Night 2 odbyło się w piątek (18.09) w suwalskim Aquaparku.