Zawody Wake-Cup w WOSiR Szelment
Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Szelment zaprasza w piątek 26. lipca na WAKE CUP 2024, czyli zawody w wakeboardzie. Wstęp wolny. 
Swim Run Fun 2 – baw się sportem razem z nami
Fundacja Teraz Wschód oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach zapraszają na Swim Run Fun 2 – niezwykłą inicjatywę sportową. W jednym dniu i jednym miejscu odbędą się zawody w dwóch emocjonujących dyscyplinach sportowych.
17 medali kolarzy i zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej
Zawodniczki i zawodnicy Klubu Rowerowego MTB Suwałki i Suwalskiej Szkółki Kolarskiej zdobyli podczas lipcowych zawodów łącznie 17 medali. Wyniki indywidualne przełożyły się dwukrotnie na zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej dystansu FIT.
Zakończył się Turniej Trzech Boisk
Reprezentanci 14. Pułku Przeciwpancernego zdominowali tegoroczną edycję piłkarskiego Turnieju Trzech Boisk, zwyciężając we wszystkich trzech etapach: najpierw na trawie, następnie Orliku, przypieczętowując końcowy triumf na piasku.
Triathlon Równych Szans 3 i Aquathlon : Sportowe Wyzwanie Lata
Pływanie, jazda na rowerze i bieganie – to konkurencje, z którymi zmierzą się śmiałkowie podczas trzeciej edycji Triathlonu Równych Szans, który odbędzie się w sobotę 3. sierpnia nad Zalewem Arkadia w Suwałkach.
Zapisy na biegi dla najmłodszych
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach zaprasza przedszkolaki oraz dzieci i młodzież szkolną do udziału w Biegach Pełnych Energii. Obecnie trwają zapisy, a udział jest bezpłatny. 
Rozpoczął się VIII Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej
Od czwartku (18.07) do 25 lipca w Suwałkach odbywa się ósma edycja turnieju szachowego, w którym biorą udział zawodnicy z Polski i z zagranicy.
Rajd Rowerowy z UKS NAWA 
Uczniowski Klub Sportowy UKS NAWA Suwałki zaprasza wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku na darmowy rodzinny rajd rowerowy, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 21. lipca. 
Ślepsk zaprezentował sztab szkoleniowy
Co najmniej jedna zmiana zajdzie w sztabie szkoleniowym Ślepska Malow Suwałki przed rozpoczęciem sezonu 2024/25 w siatkarskiej PlusLidze. 
Zawody strzeleckie dla dzieci i młodzieży
W sobotę 20. lipca przy ulicy Grunwaldzkiej 60 w Suwałkach odbędą się zawody strzeleckie dzieci i młodzieży do lat 17. Wstęp wolny.
GKS Wikielec pierwszym rywalem Wigier w III Lidze
Polski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz III Ligi grupy 1 w której znajdują się Wigry Suwałki. Pierwszy mecz biało-niebieskich odbędzie się 3/4 sierpnia w Suwałkach, a przeciwnikiem będzie GKS Wikielec.
Kolejny medal na koncie żeglarzy
Sukcesów suwalskich żeglarzy ciąg dalszy. Załoga Marcela i Tomka Kowalewskiego zdobyła srebrny medal podczas Mistrzostw Polski w Sprincie w klasie CADET.
Sukcesy suwalskich żeglarzy
Suwalscy żeglarze zakończyli Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w klasie CADET z dwoma brązowymi medalami dla załogi Marcela i Tomka Kowalewskiego w kategorii chłopców oraz Klary Tyczkowskiej i Hani Sadowskiej w kategorii dziewcząt.
Prezydent powołał Radę Sportu
Kolejne gremium doradcze powołał Prezydent Suwałk. To Rada Sportu, która od lat społecznie pracuje na rzecz rozwoju sportu i kultury fizycznej w Suwałkach. 
OSiR On Tour wyruszy do Wilna
W poniedziałek 22. lipca odbędzie się trzecia w tym roku rowerowa wyprawa w ramach OSiR On Tour – tym razem w kierunku litewskiego Wilna. 
Oliwia Szturgulewska Mistrzynią Polski, Bartosz Żukowski wicemistrzem
Oliwia Szturgulewska z sekcji modelarstwa lotniczego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach zajęła pierwsze miejsce podczas Mistrzostw Polski Modeli Swobodnie Latających Juniorów, a jej klubowy kolega Bartosz Żukowski wywalczył drugą lokatę. 
W pierwszy weekend sierpnia wystartuje piłkarska III Liga
W dniach 3-4 sierpnia rozegrana zostanie pierwsza kolejka spotkań piłkarskiej III Ligi z udziałem suwalskich Wigier. W klubie w ostatnich dniach rozpoczęły się pierwsze ruchy kadrowe.
12 medali adeptów z Suwalskiej Szkółki Kolarskiej
Mimo wielkiego upału, jaki towarzyszył kolarzom w niedzielę (30.06) podczas ósmego etapu cyklu Maratony Kresowe 2024 w Supraślu, młodzi suwalscy kolarze spisali się doskonale, przywożąc 12 medali. 
Wakacyjne warsztaty rowerowe - zapisy
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach zaprasza dzieci i młodzież w przedziale wiekowym 10-17 lat na wakacyjne warsztaty rowerowe, prowadzone pod okiem profesjonalnego instruktora. 
Maria Andrejczyk Mistrzynią Polski w rzucie oszczepem
W czwartek (27.06) podczas rozgrywanych w Bydgoszczy Mistrzostwach Polski Maria Magdalena Andrejczyk uzyskała wynik 63.93 i po raz szósty w karierze zdobyła mistrzowski tytuł.
Aleksandra Kwos z brązowym medalem MP Juniorów
Reprezentantka sekcji bokserskiej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach - Aleksandra Kwos - została brązową medalistką Mistrzostw Polski Juniorek.