Pobiegli w szczytnym celu

Suwalscy funkcjonariusze podjęli wyzwanie "Kilometr dla Moniki”

Suwalscy funkcjonariusze podjęli wyzwanie, które otrzymali od Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu i włączyli się do akcji „Kilometr dla Moniki”, przemierzając tereny zaśnieżonej Suwalszczyzny i wspomagając zbiórkę pieniędzy na leczenie i rehabilitację Pani Moniki.

 

Suwalscy policjanci nie pozostali obojętni na prośbę o wsparcie zbiórki pieniędzy dla Pani Moniki, która w połowie listopada uległa poważnemu wypadkowi drogowemu. Kobieta doznała poważnych obrażeń, czego konsekwencją była konieczność amputacji nogi. Teraz Panią Monikę czeka długie i kosztowne leczenie, a także zakup protezy. Suwalscy funkcjonariusze bez wahania podjęli wyzwanie, które otrzymali od kolegów z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu i włączyli się do akcji „Kilometr dla Moniki”, przemierzając tereny zaśnieżonej Suwalszczyzny i wspomagając zbiórkę pieniędzy na leczenie i rehabilitację Pani Moniki.

 

Komendant Miejski Policji w Suwałkach- młodszy inspektor Bartosz Lorenc, po wykonaniu zadania, nominował do akcji „Kilometr dla Moniki” policjantów ze Zgorzelca, z przeciwległego krańca Polski oraz kolegów z Łomży, którzy z wielkim entuzjazmem podjęli wyzwanie.

 

1 Komentarzy

Dodaj komentarz