Kolejny udany Dzień Kobiet w Hotelu Szyszko

"Podaruj sobie czas - Dzień kobiet w Hotelu Szyszko"

 

Już po raz trzeci licznie zgromadzone Panie świętowały wspólnie wieczór z okazji Dnia Kobiet w Hotelu Szyszko. Atrakcji i dobrej zabawy nie brakowało. 

 

Około 250 osób uczestniczyło w miniony piątek (08.03) w trzeciej edycja wydarzenia pod nazwą "Podaruj sobie czas - Dzień kobiet w Hotelu Szyszko". Staję się już tradycją, że tego dnia Panie spotykają się właśnie w Hotelu Szyszko, aby skorzystać z darmowych zabiegów, doradztwa i konsultacji na przygotowanych stanowiskach reprezentujących kobiece branże, wypróbować menu restauracji Sudavia i przede wszystkim spędzić ten czas w atmosferze relaksu i dobrej zabawy. Sala balowa była pełna kobiet i gwaru - rozmów, konsultacji, wymiany doświadczeń, muzyki, a na koniec również tańca, bowiem impreza skończyła się dyskoteką w Sali Klubowej.

 

Zanim jednak zebrani oddali się muzycznej zabawie odbył się wykład pt. "Którędy iść, aby dojść do siebie" w wykonaniu psycholog Agnieszki Winnik-Pomichter, pokaz grupy TEAM ze Studia Tańca Dance Zone Roberta Śliżewskiego, prezentacje partnerek oraz konsultacje i darmowe usługi, w tym np. masaże dłoni w wykonaniu masażystek Strefy Spa Hotelu Szyszko, poprawki makijażu, degustacje suplementów, herbaty czy seanse w komorze hiperbarycznej. Loteria z upominkami jak zwykle okazała się ważnym punktem programu. Specjalne menu i kolorowe drinki przygotowała załoga Restauracji Sudavia. Po 21.00 impreza przeniosła się do Sali Klubowej, gdzie przy rytmach Dj'a Słomy Klimat Tworzą Ludzie panie i panowie bawili się do godziny 2.00 w nocy.

 

Partnerki i Partnerzy wydarzenia: MP Studio Suwałki, Agnieszka Winnik-Pomichter - W strefie rozwoju, Biuściasty Zakątek Salon bielizny i brafittingu, Kwiaciarnia Cuda Wianki, Malva Photography, Biuro Profilaktyki Zdrowia REA, Studio urody Pin Up Michalina Kostrzewa, Miotła Hogaty, Studio Figura Suwałki, Tararira, Instytut Makijażu i Masażu, Różany Zakątek Kwiaciarnia Suwałki, Studio Tańca Dance Zone Roberta Śliżewskiego, Farmasi Mariola Michniewicz, Pilateska, Agmatic, Dorota Bartoszewicz - Rehabilitacja dziecięca, Komis „Janka" Anna Naruszewicz, Sa-port Adriana Sadowska - marketing, szkolenia, Nove Studio, FryzElla, La Dea Beauty Concept, Balea Permanent & Make up Studio, Katusze - studio tatuażu, Klimat Tworzą Ludzie - Dj Słoma, Em Soutache biżuteria autorska, Hurtownia Kwiatów EWART, Dream by Joanna Świat Herbat, Cinema Lumiere

 

Patronem medialnym wydarzenia był portal suwalki.info.

 

film: MP Studio Suwałki
zdjęcia: Malva Photography

 

 

Dodaj komentarz