Emocjonujące pojedynki i efektowne nokauty

Gala Pałuska Kickboxing Night 5


Gala sportów walki Pałuska Kickboxing Night 5 za nami. W piątkowy (24.02) wieczór ręce w geście triumfu podnosili do góry suwalczanie, m.in. Adrian Daniło, Daniel Myszkowski, Damian Bujkowski i Patryk Szyszko.

 

10 widowiskowych walk w formule K1 zobaczyli w piątkowy (24.02) wieczór zebrani w hali widowiskowo-sportowej Suwałki Arena oraz internauci oglądający galę w systemie PPV. Walki toczyły się w systemie PRO na dystansie trzech rund po 3 minuty, choć wiele z nich kończyło się przed czasem poprzez efektowne nokauty. Na pewno wieczór do bardzo udanych mogą zaliczyć suwalczanie, gdyż po kolei każdy z nich odniósł w swojej walce zwycięstwo.

 

Jako pierwsi swoje umiejętności zaprezentowali Konrad Kamiński z Legia Fight Club, dla którego była to pierwsza profesjonalna walkę oraz reprezentant kadry narodowej Litwy i mistrz tego kraju w K1 - Arturas Brižinskas. Decyzją sędziów po trzech rundach walkę wygrał Konrad Kamiński. Następnie przyszedł czas na jedyną walkę Pań tego wieczoru - decyzją sędziów Evelina Pudaite pokonała w niej Weronikę Grochowską. w trzeciej walce, również decyzją sędziów wygrał Kacper Zdancewicz z klubu PANZER SUWAŁKI, pokonując Pawła Niedźwiedzkiego. Walka nr. 4 to pojedynek czterokrotnego Mistrza Polski w kulturystyce Daniela Myszkowskiego, który zaprezentował zebranym kibicom pierwsze tego wieczoru zwycięstwo poprzez nokaut, nie dając szans Adrianowi Długokęckiemu, również wywodzącemu się z kulturystyki. Natomiast piąta walka to kolejna wygrana dla klubu Panzer Suwałki - Alex Michałowski pokonał Piotra Cybulskiego.

 

W szóstej walce Jan Pielak pokonał Daniela Szycha, a w siódmej kolejne zwycięstwa dla klubu Panzer Suwałki dał Adrian Daniło, efektownie nokautując Ignacego Gaika. W walce numer 8 Bartosz Dołbień, aktualny Mistrz Europy K1, i reprezentant Kadry Narodowej Polskiego Związku Kickboxingu szybko znokautował Eimantasa Slekysema. Po raz kolejny przed czasem swą walkę zakończył także Damian "BUJAK” Bujkowski z Berserkers Team Suwałki, kóry znokautował Mateuszem "ARNIM” Paskudę. W ostatniej walce wieczoru Patryk Szyszko z Alpha Fight Club Suwałki znokautował Michała Wodeckiego z Fight Gym Lublin.

 

Przed walką wieczoru odbyły się licytacje bokserskich rękawic podpisany m.in. przez Roberta Burneikę, znanego też jako Hardkorowy Koksu, czyli litewski kulturysta i zawodnik MMA, który został twarzą suwalskiej gali. Jedne z nich wylicytowane zostały za 25 tysięcy złotych. Pięniądze z licytacji trafią na leczenie 5-letniego Filipa z Suwałk, który walczy o życie. Chłopiec ma złośliwego guza, który rozlał się na cały pień mózgu.

 

Dodaj komentarz