Motocyklowa parada ulicami Suwałk

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego odbyło się w sobotę (27.04) w Suwałkach

 

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego odbyło się w sobotę (27.04) w Suwałkach. Była wspólna parada i zlot motocykli w Parku Konstytucji 3 Maja.

 

Setki motorów można było zobaczyć w sobotę przejeżdżających ulicami Suwałk, gdzie tradycyjnie jak co roku, odbyło się oficjalnie rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Najpierw motocykliści spotkali się na torze kartingowym przy Zespole Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego, skąd wyruszyli w paradzie ulicami miasta. Następnie zebrani ustawili swoje pojazdy na wystawie w Parku Konstytucji 3 Maja i wspólnie z prezydentem Suwałk oficjalnie otworzyli motocyklowy sezon. Jak mówił ze sceny Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk, w mieście zarejestrowanych jest cztery i pół tysiąca.

- Ciesze się, że fanów motoryzacji mamy w mieście coraz więcej. Przybywa nam też motocykli. W Suwałkach mamy zarejestrowanych motocykli i motorowerów 4, 5 tysiąca. Każdego roku liczba wzrasta o 200-300 nowych sprzętów. Widać po tej imprezie, że jest was coraz więcej. To jest fajna sprawa, ze po ulicach naszego miasta jedzie taka kawalkada motocykli. Coraz lepsze są tez maszyny i tylko zostało radować się z tego, że rozpoczynamy dzisiaj sezon motocyklowy.

2 Komentarzy

ble,ble,ble

29/04/2024

Anonymous - musisz być bardzo zakompleksionym człowiekiem.Bardzo mi przykro,że leczysz je tutaj na stronie.W Suwałkach są dobrzy psychiatrzy i psychologowie,którzy być może pomogą ci,jeśli do nich się zgłosisz! Budujesz swoje ego tylko negując. A może przy negatywnych komentarzach dodaj coś od siebie. Jak byś zrobił ,żeby było lepiej? Mając taki zasób wiedzy i będąc tak inteligentnym człowiekiem-udaj się na posiedzenia Rady Miejskiej.Tam zgłaszaj swoje postulaty i działaj człowieku aktywnie na rzecz naszego MIASTA.Pomyśl -może to cię uzdrowi.

Dodaj komentarz