Zachorował nastolatek z Suwałk, w regionie zmarła 24 osoba
Siedem kolejnych przypadków zachorowania w województwie podlaskim na koronawirusa i dwudziesty czwarty potwierdzony przypadek śmierci. 
Bezpłatne szczepienia przeciwko HPV
Miasto Suwałki rozpoczyna akcję bezpłatnego szczepienia dziewczynek z Suwałk przeciw rakowi szyjki macicy.
Rekord zakażeń w kraju, 23. zgon w Podlaskiem
Kolejny dzienny rekord zachorowań zakażeń koronawirusem - ostatniej doby w kraju odnotowano 809 przypadków. W Województwie Podlaskim zmarła 23 osoba.
Wracają obostrzenia w powiatach z największym przyrostem zakażeń
Od soboty (08.08) w powiatach z największym wzrostem zakażeń COVID-19 wrócą niektóre obostrzenia. 
Charytatywna kolacja degustacyjna dla Hani
29 sierpnia w Hotelu Loft 1898 w Suwałkach odbędzie się „Uczta Mistrzów”, czyli wielka, charytatywna kolacja degustacyjna z udziałem takich znakomitości jak Marcin Budynek, Robert Sowa, Giancarlo Russo, Paweł Pojawa oraz Bogdan Mróz.
Centrum Informacji Turystycznej w Krzywem zamknięte przez koronawirusa
Wigierski Park Narodowy zamknął Centrum Informacji Turystycznej w Krzywem. Powodem jest koronawirus. 
ZUS wznawia kierowanie na rehabilitację leczniczą
Od 4 sierpnia Zakład Ubezpieczeń Społecznych wznawia kierowanie ubezpieczonych na rehabilitację leczniczą w ramach prewencji rentowej.
Akcja "Augustów oddaje krew za Warszawę"
W piątek 31. lipca rozpocznie się druga edycja akcji „Augustów Oddaje Krew za Warszawę”, która jest formą uczczenia 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
Brakuje krwi w regionalnych bankach
Letnia akcja krwiodawstwa odbędzie się w najbliższą niedzielę 19. w Suwałkach. 
Licytacje z uśmiechem dla dzieci z Suwalszczyzny
15 lipca Fundacja „Dr Clown” rozpoczyna aukcje i licytacje w ramach akcji Allegro Lokalnie. Dzięki zgromadzonym środkom dzieci ze szpitali i placówek specjalnych w Suwałkach będą mogły wziąć udział w wyjątkowych warsztatach śmiechu.
Charytatywna licytacja - mapa Suwałk z podpisem Prezydenta RP
Wystartowała charytatywna licytacja mapy Suwałk z podpisem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Całkowity dochód zostanie przekazany na leczenie Hani Poczobut. 
20 przypadków zakażenia w powiecie suwalskim
Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował o kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie. Wśród nich jest dziecko z powiatu suwalskiego.
Atak padaczki w centrum miasta. Pomogli przechodnie
Dzięki szybkiej reakcji suwalczan udało się pomóc około 50-letniej kobiecie, która dostała ataku padaczki w centrum Suwałk.
COVID–19: kolejne dwa zgony w województwie
Jedenasty i dwunasty potwierdzony przypadek wystąpienia zgonu z powodu COVID–19 w województwie podlaskim.
W niedziele pobiegną dla Hani
W niedzielę (05.07) na terenach rekreacyjnych nad zalewem Arkadia odbędzie się bieg rozpoczynający cykl imprez pn. „Rozbiegana Arkadia”. 
W niedzielę kolejny kiermasz dla Hani
W niedzielę 5. lipca nad Zalewem Arkadia odbędzie się kiermaszu dla Hani Poczobut.
Wójt Gminy Suwałki i pracownica SOKu są zdrowi
Znane są już wyniki testów laboratoryjnych przeprowadzonych pod kątem koronawirusa u pracownicy Suwalskiego Ośrodka Kultury i jej rodziny, a także wójta Gminy Suwałki. Wszyscy są zdrowi.
5 kolejnych przypadków zakażenia w Suwałkach
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suwałkach poinformowała w piątek (26.06) o pięciu kolejnych przypadkach zakażenia COVID-19 w mieście. 
Kolejny zakażony w Suwałkach
O czternastu nowych przypadkach zakażenia koronawirusem poinformował w czwartek (25.06) Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny. Wśród nich jest kolejna osoba z Suwałk.
Poszukują osób z promu na którym przebywała zakażona osoba
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Augustowie poszukuje osób, które 14. czerwca podróżowały promem NOVA STAR z Nynäshamn do Gdańska. Na pokładzie znajdowała się osoba z COVID-19.
Koronawirus znów w Suwałkach
U mężczyzny przebywającego na oddziale zakaźnym w Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach wykryto koronawirusa.