Sportowe zakończenie wakacji w Suwałkach

Zakończenie wakacji z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Suwałkach

Zabawa w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz biegi nad Zalewem Arkadia - w Suwałkach na sportowo pożegnano w niedzielę (29.08) wakacje.

 

Wiele atrakcji czekało dziś na całe rodziny, które wybrały się do  hali sportowej OSiR w Suwałkach przy ul. Wojska Polskiego 2. Ze względu na niesprzyjającą pogodę to własnie tam, a nie nad Zalewem Arkadia czekała masa atrakcji. Wszyscy chętni mogli zagrać w speedball’a, sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie, czy też pochwalić się stalowym chwytem podczas zwisu na drążku oraz wziąć udział w konkursie rzutów karnych z Misiem UśMichem. Swoje stanowiska zaprezentują także Movement Arena, Socatots, WOPR Suwałki, oraz sekcja bokserska i modelarstwa lotniczego, działające przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Suwałkach. Najmłodsi mogli zagrać w gigantyczne warcaby oraz uczestniczyć w zabawach przygotowanych przez profesjonalnych animatorów.

 

Ze względu na pogodę organizatorzy postanowili zrezygnować z Turnieju Trzech Kortów czyli rywalizacji tenisistów, a także z Suwałki Beach Challenge – turnieju siatkówki plażowej. Odbyła się za to reaktywacja Suwalskiego Ekspresu – biegu indywidualnego na dystansie 3,5 km oraz Ekspresowej Sztafety – biegu drużynowego 3×1,75 km. Z kolei najmłodsi sprawdzili się w biegu Junior Ekspres na dystansie 300 metrów. Wszyscy uczestnicy otrzymali na mecie pamiątkowe medale, a samo wydarzenie miało cel charytatywny. Datki zebrane do specjalnie przygotowanej puszki wspomogą Zosię i Filipka, rodzeństwo z Suwałk.

 

Dodaj komentarz