To było prawdziwe Święto Kobiet

”Podaruj sobie czas" – Dzień Kobiet w Hotelu Szyszko***”

 

Bezpłatne konsultacje, zabiegi, pokazy, losowanie nagród, koncert Karoliny Lizer i przede wszystkim czas spędzony w  atmosferze relaksu i dobrej zabawy. Tak w jednym zdaniu można opisać Dzień Kobiet pod hasłem ”Podaruj sobie czas", który w środę (08.03) odbył się w Hotelu Szyszko. 

 

Jak świętują kobiety w Suwałkach można było przekonać się wczorajszego popołudnia w Hotelu Szyszko, gdzie podobnie jak przed rokiem zorganizowano event specjalnie dla Pań z okazji 8. marca i przypadającego tego dnia ich święta. Wydarzenie pod nazwą ”Podaruj sobie czas" – Dzień Kobiet w Hotelu Szyszko***” to inicjatywa skierowana do kobiet i przez kobiety tworzona. Kolejny raz Panie z Suwałk i okolic postanowił spędzić swoje święto wspólnie z innymi paniami, korzystając z wielu przygotowanych przez hotel atrakcji. 

- Miałam taki pomysł, aby zorganizować w hotelu coś tylko dla kobiet. Przy okazji święta 8. marca razem z Natalią uznałyśmy, że chcemy zaproponować paniom huczne świętowanie. W ciągu dnia pracujemy, po powrocie do domu też jest wiele obowiązków i czasu dla siebie już nie wystarcza, a dziś chcemy właśnie, aby kobiety ten cenny czas sobie podarowały - mówiła Paulina Staszkiewicz, kierowniczka marketingu i sprzedaży w hotelu Szyszko, która wyszła z pomysłem organizacji eventu.   

Podczas wydarzenia licznie przybyłe Panie mogły zapoznać się z ofertą 23 reprezentantek różnorodnych specjalizacji. Oprócz branży beauty, kosmetologii, butików odzieżowych, biżuterii, czy studia modelowania sylwetki, pojawią się również propozycje prozdrowotne, takie jak dietetyka, zajęcia sportowe, fitness oraz wykorzystujące nowoczesne metody elektrostymulacji mięśni. Nie zabrakło też rozwoju mentalnego i coachingu.

- Naszym założeniem było jednoczenie branży, zapoznawanie Pań ze sobą tak, aby wzajemnie się wspierały, docierały do siebie nawzajem. Jedna drugiej może w czymś pomóc, zorganizować szkolenie, uczesać, ubrać, pomalować, także wszystko jest dla nas i na pewno każda kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie. Każda z partnerek naszego wydarzenia ma też okazję bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi klientkami. Są z nami makijażystki, florystki, fryzjerki, masażystki z hotelu Szyszko oferujące bezpłatne masaże, są przedstawicielki butików. Zobaczyć można ekskluzywną biżuterię, wypróbować suplementy diety, skorzystać z oferty szkoleniowej. Mamy losowanie nagród, bezpłatne zabiegi, konsultacje, można bardzo wielu rzeczy się dowiedzieć. Wymieniać można by długo, jest ścianka do fotografowania się przygotowana przez kwiaciarnię Cuda Wianki oraz piękne wianki w których można zrobić sobie zdjęcie, jest z nami Fabryka Selfie, czyli fotobudka 360 w której możemy stworzyć krótki filmik i wypuścić go w swoje media społecznościowe - wymieniała liczne atrakcje Natalia Krejpcio-Szyszko, organizatorka wydarzenia.  

- Organizacja takiego wydarzenia była strzałem w dziesiątkę - przyznał również Tomasz Szyszko, właściciel hotelu.

- Na pierwszym wydarzaniu, które wcale nie było mocno promowane było 250 osób, a w tym roku frekwencja jest jeszcze wyższa. Stworzyliśmy przestrzeń zarówno dla kobiet przedsiębiorczyń, które prowadzą w Suwałkach biznes skierowany stricte do kobiet - w handlu jak i w usługach - oraz dla samych kobiet, które są też potencjalnymi klientkami tychże biznesów. W jednym miejscu, na dużej, pięknej sali można porozmawiać, poznać się i się zintegrować. Dzień Kobieta to idealna okazja by takie spotkanie zorganizować. Biorąc pod uwagę odzew kobiecej części społeczeństwa widać, że jest zapotrzebowanie na takie wydarzenia. Kobiety potrzebują takiego relaksu i zapomnienia na chwilę o tym co się dzieje w życiu codziennym.  

Oprócz artystycznych walorów wydarzenie obfitowało w doznania kulinarne, o które w specjalnej karcie menu zadbał Szef Kuchni Hotelu Szyszko***. Przy barze królowały z kolei kolorowe drinki. Dodatkową atrakcją tegorocznej edycji wydarzenia był koncert wybitnej wokalistki Karoliny Lizer, która w ubiegłym roku zdobyła główną nagrodę w kategorii premier na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. 

- Za kilka lat będzie o niej bardzo głośno w kraju. Wiemy, że pięknie się rozwija i systematycznie koncertuje po całej Polsce. Jest to dla nas duże wydarzenie, szczególnie że Karolina Lizer występuje w Suwakach po raz pierwszy - dodał Tomasz Szyszko. 

Druga edycja wydarzenia ponownie cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród kobiet, stąd nie trudno stwierdzić, że podobne wydarzenia w przyszłości również w hotelu będą organizowane. 

- Będziemy trzymali się konwencji, ale za każdym razem staramy się pokazać również coś nowego. Z niektórymi partnerkami będziemy pewnie przez kilka edycji, inne partnerki będą się zmieniać, w mieście zapewne też będą pojawiać się nowe biznesy, nowe interesujące oferty i będziemy chciały to w jakiś sposób wypromować. Zachęcamy po prostu do bycia z nami i sprawdzenia jaka panuje tu atmosfera - radości i luzu. I jest to również możliwość podarowania czegoś tylko dla siebie - zakończyła Natalia Krejpcio-Szyszko.     


Partnerki wydarzenia: Biuściasty Zakątek Salon bielizny i brafittingu, Kama Moda XL, Butik Libeluna, Up-To-Date Fashion by Ada, Nove Studio, Studio SeeFit Suwałki, Studio Figura Suwałki, Instytut Makijażu i Masażu Emilia Kobryś, Monika Jurewicz Make Up Suwałki, Atelier Fryzur - Monika Ołowniuk, Kanony Piękna Emilia Herbaczewska, Fabryka selfie, Kwiaciarnia Cuda Wianki, Hurtownia Kwiatów EWART Suwałki, Forever Joanna Wnukowska, Mobilna Agencja Reklamy AGMATIC, Podologia Suwałki Beata Kożuchowska, Em Soutache, Sa-port Adriana Sadowska-marketing,szkolenia, Level Up Business, Centrum Treningu Mentalnego Biofeedback „Poukładani”, Malva Photography, Projekt Zdrowie Suwałki.

 

Patronem medialnym wydarzenia był portal suwalki.info.

 

Dodaj komentarz