SERWIS INFORMACYJNY SUWAŁKI

Pomogli początkującemu windsurferowi

Suwalscy "wodniacy" pełniący służbę na Jeziorze Wigry pomogli windsurferowi. Młodego mieszkańca Wrocławia zaskoczyła nagła zmiana pogody i nie był w stanie sam dopłynąć do brzegu.

Jaka ma być suwalska zieleń?

Ponad 250 osób wypełniło już ankietę dotyczącą zieleni w Suwałkach. Mieszkańcy chcą większej ilości rabat kwiatowych oraz sadzenia takich drzew jak lipy, kasztanowce, klony i jarzęby.

Dwudziesta porażka w sezonie

Wigry Suwałki przegrały w piątek (10.07) w Opolu z Odrą 0:1 i odniosły dwudziestą porażkę w bieżącym sezonie Fortuna 1 Ligi.

Patelnia klasyczna i grillowa Tefal – która z nich powinna znaleźć się w Twojej kuchni?

Jednym z najistotniejszych elementów wyposażenia w funkcjonalnej kuchni jest patelnia, a raczej kilka zróżnicowanych modeli, umożliwiających odmienne rodzaje obróbki. W naszym poradniku podpowiadamy, jakie modele marki Tefal warto wybrać.

3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Północ

Mieszkanie o pow. 58,18 m2 położone przy ulicy Kowalskiego w Suwałkach. Nieruchomość położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu szkoła, przedszkole, liczne sklepy, przychodnia, plac zabaw.

Azyl

DOM GOŚCINNY "AZYL" w Starym Folwarku proponuje całoroczny wypoczynek nad jeziorem Wigry w sercu Wigierskiego Parku Narodowego.