Nowa kurator oświaty w Podlaskiem
Barbara Nowacka, minister Edukacji Narodowej powołała na stanowisko podlaskiego kuratora oświaty Agnieszkę Krokos-Janczyło, która do tej pory pełniła funkcję wicekuratora.
"Tajemnicza" spółka zawiązana przez Wosir Szelment i PKS Nova?
W jakim celu PKS Nova i WOSIR Szelment zawiązały spółkę zajmującą się badaniami i analizami związanymi z jakością żywności, pyta Anna Naszkiewicz, radna sejmiku województwa podlaskiego. 
Od piątku rolniczy protest w Budzisku
W najbliższy piątek 1. marca na granicy polsko-litewskiej w Budzisku rozpocznie się tygodniowy protest rolników w związku z tranzytem ukraińskiego zboża.
Lotnicze badania geofizyczne w regionie
Państwowy Instytut Geologiczny informuje, że od 1. marca na terenie gmin: Krasnopol, Jeleniewo, Puńsk, Rutka-Tartak, Suwałki, Szypliszki i Wiżajny będą prowadzone badania geofizyczne z wykorzystaniem helikoptera.
Poparcie Rady Powiatu w Suwałkach dla protestujących rolników
Podczas ostatnich obrad sesji Rady Powiatu w Suwałkach, radni przyjęli stanowisko w sprawie wyrażenia poparcia dla rolników z powiatu suwalskiego.
Krok w stronę budowy obwodnicy Augustowa
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - Oddział Białystok złożyła do burmistrza Augustowa wniosek o wydanie decyzji środowiskowej dla południowo-wschodniej obwodnicy w ciągu drogi krajowej nr 16.
Przyszedł na piwo - ukradł dwa telefony
18-latek przyszedł do znajomego „na piwo”, a gdy wychodził z mieszkania zabrał ze sobą dwa telefony. Grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności.
Witaj w Rossmannie – otwórz apkę, a coś dostaniesz!

„Kupon za uśmiech” to nowa funkcja w aplikacji Rossmann PL. Jak zdobyć kupon? Wystarczy wybrać odpowiedni kafelek w apce i uśmiechnąć się do telefonu!

Wbicie łopaty pod budowę hali przy SP 2 w Augustowie
Przedstawicieli ratusza, Rady Miejskiej oraz dyrekcja szkoły uczestniczyli w środę (21.02) w symbolicznym wbiciu pierwszej łopaty pod budowę hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Augustowie.
Policjant z Suwałk najlepszym przewodnikiem psów służbowych
Przedstawiciel Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach zajął pierwsze miejsce podczas VI Otwartych Mistrzostw Kynologicznych Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej.
22 kg marihuany ukryte w kabinie ciężarówki
Funkcjonariusze podlaskiej Krajowej Administracji Skarbowej i Centralnego Biura Śledczego Policji przejęli blisko 22 kg marihuany. Narkotyki były ukryte w kabinie ciężarówki zatrzymanej do kontroli w Budzisku przy granicy polsko-litewskiej.
Zbiórka na ostatnią drogę dla tragicznie zmarłych nastolatków
Mieszkańcy i społeczność Szkoły w Starym Folwarku zbierają środki na przewiezienie do rodzinnych miasta na Ukrainie Daniila oraz Arseniego - nastolatków, którzy w miniony weekend zmarli po tym, jak załamał się pod nimi lód. 
VII konferencja historyczna w Bakałarzewie
W niedzielę (18.02) w Gminnej Bibliotece Publicznej w Bakałarzewie odbyła się VII konferencja historyczna: POWSTANIE GMINY BAKAŁARZEWO - LATA 70. XX WIEKU. 
Pod nastolatkami załamał się lód. Zmarło dwóch chłopców
Do dramatycznego zdarzenia doszło w sobotę (17.02) na jeziorze Wigry w miejscowości Stary Folwark. Pod dwoma chłopcami załamał się lód. Mimo udanej akcji ratowniczej nastolatkowie zmarli w szpitalu.
Kolejne osoby oszukane. Łącznie stracili 220 tys. zł
Czworo mieszkańców powiatu suwalskiego padło ofiarą oszustów. Łącznie pokrzywdzeni stracili 220 tysięcy złotych.
Ćwiczenia ŻUBR-24 w województwie podlaskim
Jak działa współpraca pomiędzy administracją, służbami mundurowymi i siłami zbrojnymi sprawdzały przeprowadzone na terenie województwa podlaskiego ćwiczenia  ŻUBR-24. 
Nowa misja Rossmanna: Inspirujemy, wspieramy, pomagamy innym kochać siebie na co dzień
Każdego dnia, kiedy patrzysz w lustro dostrzegasz wszystko - blizny z dzieciństwa, drobne zmarszczki od wzruszeń i te od szczęśliwych momentów. Warto traktować swoje ciało w czuły sposób, zatroszczyć się i... pokochać. Po prostu. Zatrzymaj się, zauważ, poczuj.
Otwarcie drogi Wiżajny – Ejszeryszki – Rutka Tartak
W poniedziałek (12.02) odbyło się uroczyste otwarcie drogi powiatowej nr 1129B Wiżajny – Ejszeryszki – Rutka Tartak. Koszt inwestycji to ponad 12 mln zł.
Mieszkaniec powiatu oszukany na 170 tysięcy złotych
Mieszkaniec powiatu suwalskiego stracił 170 tysięcy złotych. Senior na prośbę rzekomego doradcy finansowego zainstalował na swoim laptopie aplikację do zdalnej obsługi urządzenia. Kiedy się na niej zalogował, dał oszustom dostęp do swojej bankowości elektronicznej.
Udaremnili przemyt 400 tys. paczek nielegalnych papierosów
Podlaska Krajowa Administracja Skarbowa powstrzymała przemyt blisko 400 tys. paczek białoruskich papierosów. Zgodnie z dokumentami, ciężarówka z Litwy miała przewozić elementy domów z drewna.
Przeprowadzą analizę ws. wydzielenia PKS Suwałki
Marszałek Artu Kosicki poinformował o podjęciu przez zarząd województwa uchwały ws. przeprowadzenia analizy, która ma na celu wskazanie zasadności podziału podlaskiej komunikacji i wydzielenie oddziału w Suwałkach.