Pobity za źle zrobione pranie
Suwalscy kryminalni zatrzymali podejrzanego o uszkodzenie ciała mężczyzny. 33-letniego poszkodowanego napastnik kopał oraz uderzał po twarzy. 
1 października startuje nowy sezon w Rossmannie
Aż 3 tysiące nowości pojawi się w drogeriach Rossmann w sezonie jesienno-zimowym, który w naszych drogeriach zacznie się w najbliższy czwartek. W kwestii nowości jesteśmy liderem – nikt na rynku nie wprowadza ich tak dużo, w jednym czasie.
Suwalski MOPR nagrodzony
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Suwałkach zajął trzecie miejsce w kategorii instytucja podczas tegorocznej edycji konkursu "Lodołamacze 2020".
Jesienna zabawa konkursowa z suwalki.info
W jesiennej zabawie konkursowej mamy dla Was wiele wspaniałych nagród do wygrania. 
Złamał lokatorowi nos bo nie posprzątał mieszkania
Suwalscy policjanci zatrzymali 31-latka podejrzanego o uszkodzenie ciała lokatora, któremu wynajmował pokój. Mężczyzna podczas kłótni uderzył pokrzywdzonego głową w nos, powodując złamanie kości. 
Gitara na rondzie pozostaje bez zmian
Nie są planowane żadne prace związane ze zmianą strony wizualnej gitary umieszczonej na rondzie u zbiegu ulic Armii Krajowej, gen. Kazimierza Pułaskiego i rotmistrza Witolda Pileckiego.
Cyrk Arena w Suwałkach - bilety do wygrania
Jedyny w Polsce tradycyjny cyrk ze zwierzętami w najbliższą niedzielę 4. października odwiedzi Suwałki. 
Młodzież z Suwałk promuje Bike Park
Suwalska młodzież wyszła z inicjatywą zachęcającą do oddania głosu na projekt Bike Park w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego 2021. 
Suwalczanie przejechali ponad 53 tysiące kilometrów
Podsumowanie miejskiej rywalizacji w ramach walki o Puchar Rowerowej Stolicy Polski odbyło się w niedzielę (27.09) podczas obchodów Europejskiego Dnia Bez Samochodu.
Prezydent o zakażeniu koronawirusem
Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk wystosował publiczne pismo w związku z pozytywnym wynikiem testu na obecność wirusa SARS COV-2 i pobytem w szpitalu. 
Ostatnie dni na wygranie darmowej strony WWW od Jegla Studio!
Strona internetowa może być atrakcyjna cenowo, a jej obsługa prosta – przedsiębiorcy zasługują na skuteczne i ekonomiczne rozwiązania. W Jegla Studio pomagamy firmom zaistnieć w sieci i zdobywać nowych klientów.
Suwalczanie na rowerach
Jak co roku mieszkańcy Suwałk tłumnie przyłączyli się do obchodzonego w mieście Europejskiego Dnia Bez Samochodu.
Działają na rzecz środowiska od najmłodszych lat
Przeciwko zmianom klimatu protestowali w piątek (25.09) uczniowie Szkoły Podstawowej im. Lotników Polskich w Płocicznie–Tartak. 
Dzień Bez Samochodu - utrudnienia dla kierowców
W niedzielę 27 września podczas obchodów Europejskiego Dnia Bez Samochodu w Suwałkach wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.
Obchody Dnia Polskiego Państwa Podziemnego
Obchody Dnia Polskiego Państwa Podziemnego odbyły się w piątek (25.09) przy pomniku 41. Pułku Piechoty Armii Krajowej na ul. Sejneńskiej w Suwałkach. 
Kradł kosmetyki i alkohol
Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach zatrzymali podejrzanego o kradzieże sklepowe. Łupem 34–latka padły głównie kosmetyki. Poszkodowani wycenili straty na blisko 700 złotych. 
W Ratuszu funkcjonują wszystkie wydziały
W związku ze stwierdzeniem zakażenia wirusem Covid-19 u Prezydenta Miasta suwalski Ratusz poinformował, że podejmowane są działania mające na celu ograniczenie ewentualnego dalszego rozprzestrzeniania zakażenia.
Harcerze z Suwałk przystąpili do kampanii „Dumni z Polski”
Pandemia mocno skomplikowała działalność ZHP, a w wielu wypadkach praktycznie ją zawiesiła. Nowy rok harcerski jednak właśnie się rozpoczyna – z nadzieją na powrót do normalności. Hufcowi z Suwałk towarzyszy wyjątkowa kampania pod hasłem „Dumni z Polski”. 
Prezydent Suwałk zakażony COVID-19
Suwalski Ratusz poinformował w czwartek (24.09), iż w wyniku przeprowadzonego testu na obecność koronawirusa został on wykryty u Czesława Renkiewicza, prezydenta Suwałk.
MONSTER TRUCK SHOW w Suwałkach już w weekend
Po bardzo udanym sezonie 2019 czas na kolejną dawkę emocji w 2020!!! Zapraszamy na jeszcze lepszą i większą imprezę ekstremalną w wykonaniu najlepszych europejskich kaskaderów filmowych. 
Problem z nazwaniem "Starej Łaźni" imieniem Andrzeja Strumiłły?
Podczas opracowywania Suwalskiego Słownika Biograficznego zostało wysłane zapytanie do IPN-u w celu wyrażenia opinii na temat powiązań Andrzeja Strumiłły z komunistami.