Kaskaderskie popisy w Suwałkach
Kontrolowane wypadki, pokazy driftu i kaskaderskie wyczyny można było zobaczyć w weekend na targowisku przy ulicy Bakałarzewskiej w Suwałkach.
Zmiana organizacji ruchu przy Mickiewicza
W piątek (25.09) pracownicy Zarządu Dróg i Zieleni w Suwałkach rozpoczęli pracę mające na celu zmianę organizacji ruchu drogowego na ulicy Mickiewicza.
Od dziś utrudnienia na Utracie
Od czwartku (24.09) zamknięta została zachodnia jezdnia ul. Utrata na odcinku od ul. Pogodnej do zatoki technologicznej w Suwałkach.
Kolejne utrudnienia na Utracie
Od środy 23. września kierowcy w Suwałkach muszą liczyć się z kolejnymi utrudnieniami w ruchu na ulicy Utrata.
Potrącenie pieszej w Suwałkach - policja szuka świadków
Do potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych doszło w poniedziałek (21.09) przy ul. Sejneńskiej w Suwałkach.
ROAD SAFETY DAYS na Suwalszczyźnie
W piątek (18.09) suwalscy mundurowi włączyli się w europejską akcję pod nazwą ROAD SAFETY DAYS - dni bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Kolejny tragiczny wypadek w regionie
Kierujący audi nie dostosował prędkości do warunków drogowych, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. 24-latek zginał na miejscu.
14-latek uciekał autem przed policją
W pościg za kierowcą BMW ruszyli augustowscy policjanci, gdy ten nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. Po kilku kilometrach kierowca zatrzymał samochód i próbował schować się w budynku. Okazało się, że był to 14-latek. 
109 km/h przez Żyliny
Prawo jazdy stracił kierowca, który w niedzielę (13.09) jadąc przez Żyliny w gminie Suwałki przekroczył dozwoloną prędkość o 59 km/h.
Wypadek na obwodnicy Olecka. Zginęły cztery osoby
Do tragicznego zderzenia doszło w niedzielny (13.09) poranek na skrzyżowaniu na obwodnicy Olecka. Zginęły cztery osoby.
Skrzyżowanie na ul. Pułaskiego od soboty rondem
Od soboty 12. września na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej, Generała Kazimierza Pułaskiego i Rotmistrza Witolda Pileckiego w Suwałkach zmienione zostanie oznakowane istniejącego skrzyżowania z wyspą centralną na rondo. 
Kierował bez prawa jazda, ale z dwoma promilami
Augustowscy policjanci zatrzymali do kontroli nietrzeźwego kierowcę. Badanie alkomatem wykazało, że 41-latek miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.
Dwa wypadki, trzy osoby w szpitalu
Do dwóch poważnych zdarzeń drogowych doszło w miniony weekend na drogach powiatu oleckiego. Do szpitala trafił trzy osoby. 
3,5 promila kierowcy z Suwałk
Suwalscy policjanci w miniony weekend zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców. Niechlubnym rekordzistą okazał się 37-latek, który miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. 
Utrudnienia na Utracie
Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że w związku z robotami nawierzchniowymi od wtorku (08.09) zamknięta zostanie część ul. Utrata w Suwałkach. 
Zatrzymali obywatela Węgier w kradzionym Audi
W piątek (04.09) funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali skradzione w Niemczech auto warte 150 tys. zł.
Odzyskali silniki ze skradzionych pojazdów
Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Augustowie ujawnili i zabezpieczyli 5 silników samochodowych pochodzących z przestępstwa.
2 promile 31-letniego kierowcy
Sejneńscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. 
Nadmierna prędkość i kolejne utracone prawa jazdy
Kolejnych dwóch kierujących straciło prawo jazdy za przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym.
Nie żyje 34-letni kierowca
Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w niedzielę (30.08) w godzinach wieczornych w gminie Kowale Oleckie. Uderzenia samochodu osobowego w drzewo nie przeżył 34-latek.
Wypadek trzech aut i rowerzystki
Do szpitala trafiła rowerzystka, która chcąc skręcić, została potrącona przez samochód osobowy.