Rajd pijanego kierowcy zakończony na słupie energetycznym
Kolizję spowodował 78-letni mężczyzna, który nie dość, że nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, to do tego miał ponad 1,4 promila alkoholu w organizmie.
Obywatelskie zatrzymanie nietrzeźwego kierowcy
Mężczyzna ujął na gorącym uczynku nietrzeźwą kierującą oplem. Kobietę przekazał policjantom z augustowskiej „drogówki”. Okazało się, że zatrzymana miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie.
O 52 km/h za szybko w obszarze zabudowanym
Policjanci z "drogówki" zatrzymali kolejne prawo jazdy za przekroczenie prędkości. Kontrola została przeprowadzona w miejscu wskazanym przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Tym razem straciła je 31-letnia mieszkanka Olecka.
Trzy promile kierowcy z Suwałk
Pijanego i bez prawa jazdy kierowcę zatrzymali w niedzielę (22.03) policjanci przy ul. Kolejowej w Suwałkach.
3,4 promila alkoholu 37-letniego kierowcy
Dzielnicowi z Filipowa zatrzymali nietrzeźwego kierowcę audi. 37-latek miał 3,4 promila alkoholu w organizmie.
127 km/h w obszarze zabudowanym
W Bakałarzewie 35-latka kierująca volkswagenem przekroczyła dozwoloną prędkość o ponad 70 km/h. Kobiecie zatrzymane zostało prawo jazdy.
Odzyskali Nissana wartego 60 tys. zł
Suwalscy policjanci odzyskali nissana wartego 60 tysięcy złotych. Samochód został skradziony w Wielkiej Brytanii. Podejrzany o paserstwo 50-latek usłyszał już zarzut.
Karambol w Szypliszkach
Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w sobotni (14.03) poranek na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Szypliszki. W zdarzeniu uczestniczyło pięć aut, a jedno z nich dachowało.
Skradziona w Wielkiej Brytanii Toyota odnaleziona w Suwałkach
Terenową toyotę odzyskali suwalscy policjanci wraz z funkcjonariuszami Straży Granicznej. Wartość pojazdu szacuje się na około 120 tysięcy złotych. Samochód został skradziony w Wielkiej Brytanii.
Dachował mając blisko 4 promile
51- letni mężczyzna stracił panowanie nad autem i dachował. Jak się okazało miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie.
Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy
W niedzielne (08.03) przedpołudnie mieszkańcy Olecka uniemożliwili dalszą jazdę samochodem nietrzeźwemu kierowcy. 57-letni kierujący został przekazany policjantom - miał 2,4 promila alkoholu w organizmie.
Spowodował wypadek i uciekł
Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku zderzenia do którego doszło w miejscowości Wieliczki pod Oleckiem. Mężczyzna, który spowodował wypadek uciekł z miejsca zdarzenia przed przyjazdem służb.
Kierował bez uprawnień i pod wpływem
Suwalscy policjanci zatrzymali 34-letniego kierowcę audi, który prowadził samochód będąc pod wpływem alkoholu i środków odurzających. W dodatku ustalono, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. 
Odzyskali trzy pojazdy
W miniony weekend funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali trzy pojazdy pochodzące z przestępstwa. Wartość zabezpieczonych samochodów oszacowano na 410 tys. zł.
Pijany kierowca wpadł dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa
Kierowcę Forda, który wsiadł za kółko mając ponad promil alkoholu w organizmie zatrzymali augustowscy policjanci dzięki zgłoszeniu na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.
Spowodował kolizję i uciekł. Miał 2,4 promila
Dwóch nietrzeźwych kierujących zatrzymali suwalscy policjanci podczas minionego weekendu. Niechlubnym rekordzistą okazał się 30-letni mężczyzna, który spowodował kolizję i oddalił się z miejsca zdarzenia.
Czołowe zderzenie w Janówce
Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku czołowego zderzenie do którego doszło w piątkowy (21.02) wieczór w miejscowości Janówka w gminie Augustów.
Zatrzymali 10 dowodów rejestracyjnych
Podczas prowadzonej w środę (19.02) akcji SMOG, policjanci z suwalskiej drogówki kontrolowali prawidłowy stan techniczny pojazdów, a także nadmierną emisję spalin - zatrzymali 10 dowodów rejestracyjnych.
Śmiertelny wypadek w gminie Sztabin
Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę w nocy w miejscowości Klonowo w gminie Sztabin pod Augustowem. Zginął młody mężczyzna.
Miał 1,5 promila i wiózł dziecko
Policjanci suwalskiej drogówki zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie wiózł samochodem dziecko.
Śmiertelny wypadek koło Augustowa
Kolejny tragiczny wypadek w regionie - w poniedziałek (10.02) na Drodze Krajowej nr 8 w pobliżu miejscowości Kolnica w gminie Augustów zginęła kobieta.
104 km/h w terenie zabudowanym
Suwalscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu citroenem, który w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h. 29-latek natychmiast stracił prawo jazdy.
Śmiertelny wypadek koło Suwałk
Do śmiertelnego wypadku doszło w niedzielę (09.02) w pobliżu miejscowości Płociczno Osiedle, na leśnym odcinku drogi między Płocicznem Tartak a Suwałkami.
Wypadek na trasie Augustów - Suwałki
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w poniedziałek (10.02) rano w miejscowości Szczebra. Wszyscy uczestnicy zdarzenia trafili do szpitala.
Wypadek w Taciewie
Do wypadku na trasie Suwałki - Filipów doprowadził kierowca, który wyprzedzał kolumnę pojazdów, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia.
2,7 promila kierowcy z Suwałk
Suwalscy kryminalni pokazali zatrzymali nietrzeźwego kierowcę volvo, który jechał z tak małą prędkością, że wszyscy musieli go wyprzedzać. Jak się okazało 44-latek miał 2,7 promila alkoholu w organizmie.
Suwałki 62. na liście miast, których kierowcy deklarują najmniej szkód
Jedynie 62,1% kierowców z Suwałk pozytywnie odpowiedziało na pytanie o brak szkód w historii ubezpieczenia OC. To jeden z najniższych wyników w kraju.
Pirat drogowy zatrzymany
Policjanci z suwalskiej drogówki zatrzymali do kontroli kolejnego pirata drogowego.
Policyjne działania "SMOG" na Suwalszczyźnie
We wtorek (28.01) mundurowi zwracali szczególną uwagę na prawidłowy stan techniczny pojazdów, a także na nadmierną emisję spalin. Reagowali także na pozostałe wykroczenia drogowe.
Skradzione BMW odzyskane w Budzisku
Kolejny samochód pochodzący z przestępstwa odzyskali funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej. Tym razem to BMW utracone na terytorium Rosji o wartości 110 tys. zł.