Młodzi suwalczanie z trzema medalami Mistrzostw Polski Parkour
Nie ma sportu w którym młodzi suwalczanie nie byliby w stanie zdobyć medalu. Tym razem złoto i dwa brązowe medale zdobyli parkourowcy z Suwałk, którzy uczestniczyli w Mistrzostwach Polski Parkour w Płocku.
Bezpłatna Letnia Akademii Sztuk Walki - ruszają zapisy
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach przygotował na wakacje bezpłatne zajęcia w ramach Letniej Akademii Sztuk Walki, skierowane do dzieci i młodzież w przedziale wiekowym 6-15 lat. Zapisy rozpoczynają się w piątek 21. czerwca. 
5 medali modelarzy na Mistrzostwach Polski
Doskonale podczas Mistrzostw Polski Modeli Swobodnie Latających Małych Form dla Juniorów Młodszych spisał się suwalczanin Bartosz Żukowski, który dwukrotnie stawał na najwyższym stopniu podium, zdobywając tytuły Mistrza Polski. 
18 medali suwalskich kolarzy na Lubelszczyźnie
W miniony weekend cykl Maratony Kresowe 2024 wystartował na Lubelszczyźnie. Kolejny raz doskonale spisali się kolarze z Suwałk, którzy zdobyli 10 złotych, 5 srebrnych i 3 brązowe medale.
Dzieci i seniorzy pobiegli w Integracyjnym Biegu Ulicznym
Najmłodszy uczestnik miał 8 lat - najstarszy 87. We wtorek (18.06) Dom Pomocy Społecznej „Kalina" oraz Stowarzyszenie Przyjaciół DPS „Kalina po raz 19. zorganizowali Integracyjny Bieg Uliczny.
Liczne nagrody młodych suwalczanek w akrobatyce powietrznej
11 medali zdobyły młode zawodniczki suwalskiego studia Upgrade w turnieju polegającym na akrobatyce powietrznej na silkach (szarfy), hamakach (chuście) oraz Hoop (kołach).
Suwalczanie najlepsi w Regatach o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk

Po trzech dniach zmagań (14-16.06.) na Jeziorze Wigry zakończyły się coroczne Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk. W tym roku wiatr i akwen sprzyjał suwalskim załogom – pierwsze miejsce w całych regatach zajęła załoga w składzie Marcel i Tomek Kowalewscy.

Jolanta Płońska wywalczyła awans na Mistrzostwa Europy Młodzieżowców
W minioną sobotę (15.06) w Skarżysku Kamiennej odbył się Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy Karate Shinkyokushinkai Kadetów Młodzieżowców i Seniorów Open.  I miejsce oraz złoty medal zdobyła suwalczanka Jolanta Płońska
Wigry Suwałki z awansem do III Ligi
Świętowanie czas zacząć. Wigry Suwałki pokonały w sobotę (15.06) na wyjeździe Spartę 1951 Szepietowo i przypieczętowały swój awans do III Ligi.
Turniej Piłkarskich Przedszkolaków w Suwałkach
6 boisk, 24 bramki i 66 meczów do rozegrania - w czwartek (13.06) na Stadionie Lekkoatletycznym w Suwałkach odbył się Turniej Piłkarskich Przedszkolaków.
Wigry Suwałki zwycięzcą Podlaskiego Pucharu Polski
Podlaski Puchar Polski 2023/2024 dla Wigier Suwałki. W środę (12.06) w finałowym meczu rozgrywanym na Stadionie Miejskim w Suwałkach Wigry pokonały 3:2 Olimpię Zambrów.
Edukacja suwalskiej młodzieży z wojskiem
7 suwalskich szkół podstawowych i 3 szkoły ponadpodstawowe zostały objęte programem edukacyjno-obronnym, przygotowanym i realizowanym we współdziałaniu Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Obrony Narodowej.
Międzyszkolny bieg Cross - podejmij wyzwanie
W miniony piątek 7. czerwca na terenie Gminy Suwałki w miejscowości Krzywe odbył się bieg CROSS - podejmij wyzwanie. 
Pozytywny wynik kontroli LZS
Krajowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe wywiązało się z powierzonego  mu przez Ministra Sportu i Turystyki5 zadania publicznego w zakresie upowszechnienia sportu różnych grup społecznych i środowiskowych - wynika z kontroli NIK.
Jeden ligowy mecz od awansu
Przegrywali 0:2, ale ostatecznie zwyciężyli 4:2. Wigry Suwałki pokonały w piątek (07.06) KS Michałowo i dzieli ich jeden mecz od upragnionego awansu do III Ligi.
Deszczowy początek Suwałki Street Festiwal
W piątkowe (07.06) popołudnie w Suwałkach rozpoczęła się druga edycja Suwałki Street Festiwal. Mimo niesprzyjającej pogody spora grupa młodych suwalczan przybyła wziąć udział w przygotowanych atrakcjach.
Nowi zawodnicy wzmacniają Ślepsk
Aktualny reprezentant Brazylii Henrique Honorato oraz utalentowany przyjmujący z Tauron 1. Ligi Antoni Kwasigroch dołączyli do drużyny Ślepska Malow Suwałki.
SKB Litpol-Malow Suwałki Mistrzem Polski po raz 20
Suwalscy badmintoniści wywalczyli historyczny, 20. tytuł Mistrza Polski. W środę (05.06) SKB Litpol Malow przypieczętował tytuł, pokonując 4:1 ABRM Warszawa.
Zapraszają na Suwałki Street Festiwal
Koncerty Guziora i Otsochodzi, pokazy Freestyle Football i Skateboardingu, strefa Graffiti, customizacji ubrań i obuwia, turnieje, konkursy, warsztaty i wiele więcej atrakcji czekać będzie podczas tegorocznej edycji „Suwałki Street Festiwal”.
Maratony Kresowe na Litwie. 5 medali suwalskich kolarzy
3 złote i 2 brązowe medale zdobyli kolarze MTB Suwałki podczas Maratonów Kresowych, które odbyły się w miniony weekend w Niemenczynie na Wileńszczyźnie.
Udany występ suwalskich żeglarzy
Załoga Antoni Kordaszewski i Kornel Gejdel zajęła I miejsce w kategorii do lat 14 podczas Pucharu Europy Centralnej w KLASIE CADET 2024.