Stypendium dla kajakarki przygotowującej się do Igrzysk Paraolimpijskich
Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk wręczył stypendium Justynie Reguckiej, zawodniczce Integracyjnego Klubu Sportowego „Herkules”, która chce zakwalifikować się do udziału w paraolimpiadzie w Paryżu.
Srebro i brąz Jerzego Broca w Halowych Mistrzostwach Polski
Srebrny medal w biegu na 400 metrów i brązowy medal w biegu na 200 metrów zdobył suwalczanin Jerzy Broc podczas 33 Halowych Mistrzostw Polski LA Masters w Toruniu.
Top Liga Masters – podium tegorocznych rozgrywek rozstrzygnięte
Fantastyczny sezon piłkarskich rozgrywek w ramach Top Ligi Masters dobiegł końca. W ciągu trzynastu tygodni czternaście drużyn rywalizowało w hali sportowej OSiR o tytuł mistrzowski. Ostatecznie zwycięzcami zostali zawodnicy Szkarnulis Team Sejny.
5 medali zawodników Suwalskiego Klubu Badmintona
3 srebrne i 2 brązowe medale zdobyli w miniony weekend zawodnicy Suwalskiego Klubu Badmintona podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Elity w Badmintonie, rozgrywanych w podwarszawskich Markach.
Piąty przegrany mecz z rzędu Ślepska
Kolejny mecz siatkarzy Ślepska Malow Suwałki bez zdobyczy punktowej. W niedzielę (25.02) biało-niebiescy przegrali wyjazdowe spotkanie z Treflem Gdańsk 1:3. 
VIII Integracyjny Turniej Bowlingowy

21 marca w godzinach 10:00-14:00 w Centrum Rozrywki MK Bowling w CH Plaza w Suwałkach odbędzie się VIII Integracyjny Turniej Bowlingowy organizowany przez Podlaskie Stowarzyszenie Terapeutów.

Złote medale suwalskich modelarzy
Oliwia Szturgulewska i Sławomir Truchan zdobyli złote medale podczas Pucharu Polski Modeli Halowych, który w miniony weekend odbyły się w Hrubieszowie.
Uczniowie SP 10 siatkarskimi Mistrzami Suwałk
Zwycięzcami Mistrzostw Suwałk Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców zostali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach. 
Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych - medale Berserkers Team Suwałki
Cztery medale zdobyli zawodnicy Centrum Sportów Walki Berserkers Team Suwałki podczas rozgrywanego w Sochaczewie XIII Pucharu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. 
Trwa zła passa Ślepska
Czwartą z rzędu porażkę zanotowali w niedzielę (18.02) siatkarze Ślepska Malow Suwałki, którzy przed własną publicznością ulegli Bogdance LUK Lublin 1:3. 
Top Liga Masters zbliża się do finałowego rozstrzygnięcia
W nadchodzący piątek (16.02) o godzinie 18:15 rozpocznie się dwunasta, przedostatnia kolejka rozgrywek Top Liga Masters, w związku z czym wiele osób może zadawać sobie pytanie – kto sięgnie po tytuł mistrzowski?
Walentynkowa Olimpiada Integracyjna
Uczniowski Klub Sportowy "GROM" działający przy Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej "Bajka" w Suwałkach zorganizował w czwartek (15.02) w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji Walentynkową Olimpiadę Integracyjną dla dzieci.
Uczennice SP6 najlepsze w Siatkówce Dziewcząt
Uczennice Szkoły Podstawowa nr 6 im. Aleksandry Kujałowicz zajęły pierwsze miejsce podczas Mistrzostw Suwałk Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Dziewcząt.
Kolejna porażka na koncie Ślepska
W poniedziałek (12.02) siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali wyjazdowe spotkanie 21. kolejki PlusLigi z KGHM Cuprum Lubin 1:3. 
SKB Litpol – Malow umacnia się na fotelu lidera
W spotkaniu na szczycie Lotto Ekstraligi Badmintona zawodnicy SKB Litpol – Malow 5:2 pokonali ubiegłorocznego wicemistrza Polski Hubala Białystok.
Cztery medale na dobry początek tegorocznych startów
Pierwszy turniej w 2024 roku mają za sobą badmintoniści SKB Litpol-Malow. W miniony weekend podczas Otwartego Grand Prix Juniorów i Młodzików w Kępnie, suwalczanie zdobyli cztery medale. 
Drużyna z Lwowa pokonała Ślepsk w Suwałkach
W sobotni (03.02) wieczór w hali Suwałki Arena siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali mecz 20. kolejki PlusLigi z Barkomem-Kazhany Lwów 0:3.
Turniej na 5-lecie powstania Klubu Szachowego Jaćwież Suwałki
XXIV Turniej Szachowy Ferie Zimowe 2024 odbył się w dniach 20-21 stycznia w Szkole Podstawowe nr 11 w Suwałkach. Zawody były okazją do uczczenia 5. rocznicy powstania Klub Szachowy Jaćwież Suwałki.
Policjanci zapraszają młodzież na Turniej Strzelecki
Komenda Miejska Policji w Suwałkach zaprasza młodzież ze szkół ponadpodstawowych do udziału w 13. edycji Turnieju Strzeleckiego.
Top Liga Masters – hit kolejki bez końcowego rozstrzygnięcia
Zwycięstwo Skupski Team Sejny po niezwykle zaciętej rywalizacji, waleczność Preizol Amsterdam FC, widowiskowy mecz w hicie kolejki i podział punktów na zakończenie wieczoru. Kto spędził piątkowy wieczór z Suwalską Ligą Mistrzów, nie mógł narzekać na brak wrażeń.
Przegrana z ostatnią drużyną w tabeli
Bez punktów wracają do Suwałk siatkarze Ślepska Malow Suwałki, którzy w poniedziałek (29.01) w meczu 19. kolejki PlusLigi przegrali na wyjeździe z Enea Czarnymi Radom 1:3.