Rywalizowali w Turnieju Trzech Kortów
Suwalczanin Karol Szymański zwyciężył w rozgrywanym w miniony weekend (4-5 lipca) Turnieju Trzech Kortów. 
Zwycięstwo na pocieszenie
Bez presji gra się łatwiej. W poprzedniej kolejce Wigry Suwałki definitywnie straciły szansę na utrzymanie, a w niedzielę (05.07) odniosły pierwsze zwycięstwo w 2020 roku. 
Wigry Suwałki żegnają się z I Ligą
Wigry Suwałki przegrały w czwartek (02.07) z Radomiakiem Radom 1:3 i straciły jakiekolwiek szanse na utrzymanie w I Lidze.
Rajd rowerowy z okazji 100-lecia urodzin Jana Pawła II
Gmina Suwałki i Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Wigrach zapraszają na Rajd Rowerowy z okazji 100-lecia urodzin Św. Jana Pawła II. 
Duże zmiany w suwalskich Wigrach
Siedmiu zawodników odeszło z Wigier. Klub z Suwałk postanowił też przywrócić drużynę rezerw. 
Wakacyjne zajęcia dla miłośników piłki nożnej
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach po raz kolejny zaprasza na cykl bezpłatnych zajęć dla sympatyków futbolu pn. „EUROFUTBOL – WYGRAJ Z NUDĄ”. 
I Międzynarodowe Młodzieżowe Zawody w Narciarstwie Wodnym za Wyciągiem
W niedziele (28.06) na Wyciągu Nart Wodnych w WOSiR Szelment zostały rozegrane I Międzynarodowe Młodzieżowe Zawody w Narciarstwie Wodnym za Wyciągiem ,,Ski- Water".
Sześć spotkań do pożegnania z I Ligą
Po długiej przerwie kibice z wysokości trybun mogli zobaczyć w niedzielę (28.06) mecz suwalskich Wigier, które po raz kolejny w tym sezonie zanotowały porażkę – tym razem przegrywając 2:4 z GKS Bełchatów.
Kibice wracają na stadion
Podczas niedzielnego (28.06) meczu suwalskich Wigier z GKS Bełchatów na trybunach będzie mogła przebywać ograniczona liczba kibiców biało-niebieskich.
Tomas Rousseaux zawodnikiem Ślepska 
26-letni reprezentant Belgii Tomas Rousseaux dołączył do drużyny Ślepska Malow Suwałki.
Rywalizacja szachistów na ostatniej prostej
W sobotę 20 czerwca 2020 r. odbyła się przedostatnia kolejka Drużynowych Mistrzostw Podlaskiego Związku Szachowego edycji wiosennej.
Stomil lepszy od Wigier
Kolejne spotkanie bez punktów. Wigry Suwałki przegrały w Olsztynie ze Stomilem 0:1 i z meczu na mecz przybliżają się do spadku.
Wigry zwolniły trenera
Zarząd Wigry Suwałki S.A. zdecydował o zakończeniu współpracy z dotychczasowym trenerem, Pawłem Crettim - poinformował w piątek (19.06) klub na oficjalnej stronie.
Szanse na utrzymanie już tylko matematyczne
Wigry Suwałki przegrały kolejny mecz w ramach Fortuna 1 Ligi i na osiem kolejek przed końcem sezonu ich szanse na utrzymanie zdają się być już czysto matematyczne. 
IV kolejka Mistrzostw Podlaskiego Związku Szachowego
Szachiści z województwa podlaskiego, kujawsko-pomorskiego i lubuskiego rywalizowały w czwartej kolejce Mistrzostw Podlaskiego Związku Szachowego.
Kolejna przegrana w ostatnich sekundach
Trzeci mecz po wznowieniu rozgrywek i druga porażka. Wigry Suwałki przegrały spotkanie w Niepołomicach z tamtejszą Puszczą 1:2 po bramce straconej w ostatniej akcji meczu.
300 szachistów na 300-lecie Miasta Suwałki
W niedzielę 21. czerwca odbędzie się turniej szachowy zorganizowany w celu uczczenia Jubileuszu 300-lecia Nadania Praw Miejskich Suwałkom. Wciąż można się zapisać.
Tuaniga z nowym kontraktem, Skrzypkowski w nowej roli
Joshua Tuaniga podpisał dwuletni kontrakt i nadal będzie reprezentował barwy Ślepska Malow Suwałki. Karierę postanowił zakończyć Kamil Skrzypkowski, który dołączy do sztabu drużyny.
Mateusz Czunkiewicz w Ślepski
Ze Stali Nysa do Ślepska Malow Suwałki. Mateusz Czunkiewicz został nowym zawodnikiem siatkarskiej drużyny z Suwałk.
Ścianka wspinaczkowa znów dostępna
Od wtorku (09.06) wszyscy miłośnicy sportu będą mogli ponownie skorzystać ze ścianki wspinaczkowej w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach przy ul. Wojska Polskiego 2.
100 tys. zł. dla klubów sportowych z Suwałk
Dziewięć suwalskich klubów sportowych otrzymało łącznie 100 tysięcy złotych z Ministerstwa Sportu w ramach rządowego Programu "Klub".