SERWIS INFORMACYJNY SUWAŁKI

Dwa auta w rowie po wypadku

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło we wtorkowy (27.10) poranek w miejscowości Guzy w powiecie oleckim. Dwa auta znalazły się w rowie.

Zatrzymali 10 dowodów rejestracyjnych

Tylko w miniony weekend augustowscy policjanci zatrzymali 10 dowodów rejestracyjnych. W większości przypadkach pojazdy nie miały wymaganego badania technicznego. 

Sześć medali badmintonistów w Sianowie

Sześć medali zdobyli badmintoniści Suwalskiego Klubu Badmintona podczas rozgrywanego w Sianowie, Otwartego Grand Prix Juniorów Młodszych i Młodzików.  

Nauka angielskiego w domowym zaciszu. To możliwe!

Wiele osób uczących się dodatkowo języka angielskiego w szkołach lub na kursach ze względu na bezpieczeństwo woli z tego zrezygnować. Znamy jednak sposób dzięki któremu, możemy kontynuować lub rozpocząć naukę angielskiego w domu.

Prezydent Suwałk wręczył stypendia

Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk przekazał w poniedziałek (26.10) na ręce dyrektorów suwalskich szkół stypendia i nagrody uczniom za szczególne osiągnięcia w nauce lub sporcie uzyskane w roku szkolnym 2019/2020. 

Działka budowlana w Zdrębach

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 3109 m2 położoną w pięknej i malowniczej miejscowości Zdręby, ok. 15 km od Suwałk.

Azyl

DOM GOŚCINNY "AZYL" w Starym Folwarku proponuje całoroczny wypoczynek nad jeziorem Wigry w sercu Wigierskiego Parku Narodowego.