PWSZ zmienia nazwę – stwórz nowe logo i wygraj 3000 zł
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach zmienia nazwę. W związku z tym Uczelnia ogłasza konkurs na wykonanie nowego loga.
Gminny konkurs matematyczny - „Potyczki z Królową Nauk”

Już po raz szósty w Szkole Podstawowej w Słobódce odbył się gminny konkurs matematyczny „Potyczki z Królową Nauk” pod patronatem Wójta Gminy Szypliszki Mariusza Grygieńcia.

Szkoła w Gibach otrzymała imię Ofiar Obławy Augustowskiej 
Swoje wielkie święto miała w czwartek (17.06) Szkoła Podstawowa w Gibach. Placówka otrzymała imię Ofiar Obławy Augustowskiej i sztandar.
Zaplanuj przyszłość Logi(sty)cznie! Studiuj Logistykę!
Logistyka to jeden z nowych kierunków studiów, który znaleźć można w ofercie PWSZ w Suwałkach
Szansa na dodatkowe miejsca w przedszkolach
Prezydent Miasta Suwałk w lipcu 2021 roku ogłosi otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wychowania przedszkolnego dla przedszkoli niepublicznych.
30 - lecie Przedszkola nr 6 w Suwałkach
We wtorek 15. czerwca odbyły się oficjalne uroczystości związane z jubileuszem 30-lecia powstania Przedszkola nr 6 w Suwałkach. 
350 tys. zł dofinansowania na remonty
Miasto Suwałki pozyskało dotacje z krajowych funduszy na remonty w I Liceum Ogólnokształcącym, Szkole Podstawowej nr 6 oraz Przedszkolach nr 3 i 10.
Władze Suwałk planują powołać Miejskiego Rzecznika Praw Ucznia
Młodzieżowa Rada Miasta Suwałki wybierze Miejskiego Rzecznika Praw Ucznia w Suwałkach - poinformował prezydent w odpowiedzi na interpelację jednego z radnych. 
Konkurs Podwórko NIVEA w Suwałkach - dzieci proszą o głosy
Nowe, nietypowe place zabaw mogą pojawić się Suwałkach za sprawą ogólnopolskiego konkursu Podwórko NIVEA 2021. Wystarczy oddać głos na wybrane miejsce w naszym mieście. 
Studenci wybrali ulubionych wykładowców
Zakończyła się I edycja plebiscytu – BELFER 2021, w którym przez kilka miesięcy studenci i absolwenci suwalskiej Uczelni wybierali swojego ulubionego wykładowcę
Zrealizowali projekt "Chrońmy Pszczoły: Takie Małe – Takie Ważne"
Suwalscy wolontariusze Polska 2050 zakończyli akcję MiniGrantów, która miała na celu przypomnienie problemu ginących pszczół i pokazanie, jak ważną rolę odgrywają pszczoły w naszym życiu.
Przyszłość basenu w SP 10 zależy od radnych
W piątek (28.05) w Szkole Podstawowej nr 10 w Suwałkach odbyło się spotkanie konsultacyjne poświęcone przyszłości basenu funkcjonującego w tej placówce.
Konkurs "Przyroda w moim otoczeniu" rozstrzygnięty
W czwartek (27.05) w Zespole Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego w Suwałkach odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom drugiej edycji międzyszkolnego konkursu fotograficznego pn. "Przyroda w moim otoczeniu".
Dziś spotkanie w sprawie basenu w SP 10
W piątek 28. maja o godzinie 14.30 odbędzie się spotkanie konsultacyjne poświęcone funkcjonowaniu basenu w Szkole Podstawowej nr 10 w Suwałkach. 
Zapewnią wsparcie po powrocie do szkół
Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk podpisał porozumienie z Bożeną Łapińską, dyrektor Specjalistycznego Psychiatrycznego Samodzielnego Publicznego ZOZ w Suwałkach na mocy którego podjęta zostanie współpraca mająca wesprzeć dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli po powrocie do stacjonarnego nauczania.
Studiuj zawodowo! PWSZ w Suwałkach za kilka dni rozpoczyna rekrutację!
Na tegorocznych absolwentów szkół średnich czekają trzy wydziały i 16 – BEZPŁATNYCH kierunków kształcenia – ściśle związanych z potrzebami rynku.
Radny chce powołania Miejskiego Rzecznika Praw Ucznia
Interweniowanie, gdy łamane są prawa ucznia, przeciwdziałanie cyberprzemocy czy popularyzacja mediacji jako metody rozwiązywania konfliktu to zadania jakimi miałaby zająć się osoba powołana w Suwałkach na Miejskiego Rzecznika Praw Ucznia.
Szkoła w Raczkach ma patrona
Uroczystość nadania imienia świętego Jana Pawła II odbyła się we wtorek (18.05) w Szkole Podstawowej w Raczkach.
Dlaczego nie ogłoszono konkursu na dyrektora Zespołu Szkół Nr 2?
Dlaczego władze Suwałk odstąpiły od ogłoszenia konkursu na dyrektora Zespołu Szkół Nr 2 oraz kiedy w placówce zostaną wdrożone procedury antymobbingowe pyta Sławomir Sieczkowski z ugrupowania "Mieszkańcy Suwałk".
Rozpoczął się nabór do szkół ponadpodstawowych
Rozpoczął się nabór uczniów do szkół ponadpodstawowych. Podobnie jak w ubiegłych latach rekrutacja odbywa się przy pomocy elektronicznego systemu, w którym zgromadzone zostały informacje na temat szkół oraz proponowanych przez nie oddziałów. 
Uczniowie z Bakałarzewa wyjadą do Portugalii
Dzięki pozyskanym środkom z Europejskiego Funduszu Społecznego uczniowie Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Bakałarza w Bakałarzewie odwiedzą w tym roku Portugalię.