Kierowca i Skarbnik Miasta z koronawirusem
Urząd Miasta w Suwałkach poinformował, iż po przeprowadzonych badaniach na obecność COVID-19 u osób, które potencjalnie mogły zakazić się chorobą wynik pozytywny uzyskały dwie osoby.
Szczepionki dla pracowników oświaty
W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną prezydent Suwałk podjął decyzję o zrefundowaniu kosztów szczepionek przeciw grypie dla pedagogicznych i niepedagogicznych pracowników placówek oświatowych.
14 osób ze Ślepska z koronawirusem
Wyniki testów przeprowadzonych w dniach 23-24 września 2020 roku potwierdziły obecność wirusa SARS-CoV-2 w próbkach dziesięciu zawodników drużyny, trzech członków sztabu szkoleniowego oraz jednego pracownika działu administracji klubu.
Koronawirus w Przedszkolu nr 2 w Suwałkach
Z powodu wykrycia koronawirusa zajęcia stacjonarne w jednej z grup przedszkola nr 2 w Suwałkach zostały zawieszone.
COVID-19. Czterdziesty zgon w województwie
Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował w środę (23.09) o czterdziesty potwierdzonym przypadku zgonu z powodu COVID–19 w województwie podlaskim. Są też kolejne zachorowania w Suwałkach.
W suwalskim szpitalu zrekonstruowali penisa
W Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach został przeprowadzony niezwykle trudny i skomplikowany  zabieg częściowej amputacji i rekonstrukcji prącia. 
Nowy sprzęt w suwalskim pogotowiu
Przekazania do użytku sprzętu medycznego i aparatury odbyło się w środę (16.09) w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Suwałkach.
Szczepienia przeciwko grypie dla suwalskich seniorów
Wszystkie osoby powyżej 65 roku życia i posiadające Suwalską Kartę Mieszkańca mogą skorzystać z darmowych szczepień przeciwko grypie.
Koronawirus u pielęgniarki z Suwałk
Koronawirusa wykryto u pielęgniarki pracującej w Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach.
Koronawirus w SP 6 w Suwałkach
Uczeń Szkoły Podstawowej nr 6 im. Aleksandry Kujałowicz w Suwałkach zaraził się koronawirusem. Cała klasa trafiła na kwarantannę. 
Respirator ze zbiórki trafił do suwalskiego szpitala
Do Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach został przekazany w piątek (04.09) respirator, zakupiony z internetowej zbiórki zorganizowanej przez suwalskich harcerzy i harcerki Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej.
19-letni suwalczanin potrzebuje pomocy
W dniach 29-30.08.2020r. na ulicach Suwałk odbędzie się charytatywna zbiórka dla Pawła Dydzińskiego, który uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu.
Darmowe szczepienia przeciwko grypie
Do skorzystania z darmowych szczepień przeciwko grypie zachęca mieszkańców powyżej 65 roku życia Zbigniew Mackiewicz, wójt gminy Suwałki.
Zachorowała kobieta w sile wieku z Suwałk
Dziesięć kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. 
Zachorował nastolatek z Suwałk, w regionie zmarła 24 osoba
Siedem kolejnych przypadków zachorowania w województwie podlaskim na koronawirusa i dwudziesty czwarty potwierdzony przypadek śmierci. 
Bezpłatne szczepienia przeciwko HPV
Miasto Suwałki rozpoczyna akcję bezpłatnego szczepienia dziewczynek z Suwałk przeciw rakowi szyjki macicy.
Rekord zakażeń w kraju, 23. zgon w Podlaskiem
Kolejny dzienny rekord zachorowań zakażeń koronawirusem - ostatniej doby w kraju odnotowano 809 przypadków. W Województwie Podlaskim zmarła 23 osoba.
Wracają obostrzenia w powiatach z największym przyrostem zakażeń
Od soboty (08.08) w powiatach z największym wzrostem zakażeń COVID-19 wrócą niektóre obostrzenia. 
Charytatywna kolacja degustacyjna dla Hani
29 sierpnia w Hotelu Loft 1898 w Suwałkach odbędzie się „Uczta Mistrzów”, czyli wielka, charytatywna kolacja degustacyjna z udziałem takich znakomitości jak Marcin Budynek, Robert Sowa, Giancarlo Russo, Paweł Pojawa oraz Bogdan Mróz.
Centrum Informacji Turystycznej w Krzywem zamknięte przez koronawirusa
Wigierski Park Narodowy zamknął Centrum Informacji Turystycznej w Krzywem. Powodem jest koronawirus. 
ZUS wznawia kierowanie na rehabilitację leczniczą
Od 4 sierpnia Zakład Ubezpieczeń Społecznych wznawia kierowanie ubezpieczonych na rehabilitację leczniczą w ramach prewencji rentowej.