20 przypadków zakażenia w powiecie suwalskim
Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował o kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie. Wśród nich jest dziecko z powiatu suwalskiego.
Atak padaczki w centrum miasta. Pomogli przechodnie
Dzięki szybkiej reakcji suwalczan udało się pomóc około 50-letniej kobiecie, która dostała ataku padaczki w centrum Suwałk.
COVID–19: kolejne dwa zgony w województwie
Jedenasty i dwunasty potwierdzony przypadek wystąpienia zgonu z powodu COVID–19 w województwie podlaskim.
W niedziele pobiegną dla Hani
W niedzielę (05.07) na terenach rekreacyjnych nad zalewem Arkadia odbędzie się bieg rozpoczynający cykl imprez pn. „Rozbiegana Arkadia”. 
W niedzielę kolejny kiermasz dla Hani
W niedzielę 5. lipca nad Zalewem Arkadia odbędzie się kiermaszu dla Hani Poczobut.
Wójt Gminy Suwałki i pracownica SOKu są zdrowi
Znane są już wyniki testów laboratoryjnych przeprowadzonych pod kątem koronawirusa u pracownicy Suwalskiego Ośrodka Kultury i jej rodziny, a także wójta Gminy Suwałki. Wszyscy są zdrowi.
5 kolejnych przypadków zakażenia w Suwałkach
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suwałkach poinformowała w piątek (26.06) o pięciu kolejnych przypadkach zakażenia COVID-19 w mieście. 
Kolejny zakażony w Suwałkach
O czternastu nowych przypadkach zakażenia koronawirusem poinformował w czwartek (25.06) Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny. Wśród nich jest kolejna osoba z Suwałk.
Poszukują osób z promu na którym przebywała zakażona osoba
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Augustowie poszukuje osób, które 14. czerwca podróżowały promem NOVA STAR z Nynäshamn do Gdańska. Na pokładzie znajdowała się osoba z COVID-19.
Koronawirus znów w Suwałkach
U mężczyzny przebywającego na oddziale zakaźnym w Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach wykryto koronawirusa. 
Laboratorium do testów na koronawirusa w suwalskim szpitalu
Podlaski NFZ podpisał kolejne umowy z laboratoriami, które wykonują bezpłatne dla pacjentów testy w kierunku koronawirusa. Wśród nich jest suwalski szpital. 
Wójt Gminy Giby z koronawirusem
Do ośmiu osób wzrosła liczba osób zakażonych koronawirusem na Sejneńszczyźnie. Badania wykazały, że chory jest wójt Gminy Giby i jego najbliższa rodzina.
Koronawirus w Sejnach. Zamknięte Starostwo
Od poniedziałku (22.06) do odwołania zamknięte jest Starostwo Powiatowe w Sejnach. Wszystko przez potwierdzony przypadek zakażenia COVID-19 przez jednego z pracowników. 
W Podlaskiem zmarła 10 osoba z powodu koronawirusa
Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował w piątek (19.06) o dziesiątym potwierdzonym przypadku wystąpienia zgonu z powodu COVID – 19 w województwie podlaskim.
Akcja #PodzielsięŻyciem w Suwałkach
Akcja #PodzielsięŻyciem, mająca zachęcić mieszkańców miasta do oddania krwi, odbędzie się 29 czerwca w Terenowym Oddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Suwałkach.
Suwalczanka zakażona koronawirusem jest już zdrowa
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suwałkach poinformowała w piątek (12.06), że pracownica OSiRu u której wykryto koronawirusa jest już zdrowa.
W suwalskim szpitalu wróciły porody rodzinne
Od czwartku (04.06) Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach przywrócił porody rodzinne. 
W suwalskim szpitalu jest już poradnia osteoporozy
Od poniedziałku (01.06) w Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach rozpoczyna działalność Poradnia Osteoporozy.
Osoby mające kontakt z zarażoną kobietą są zdrowe
W niedzielę (31.05) poznaliśmy wyniki testów osób mających bezpośredni kontakt z mieszkanką Suwałk zarażoną koronawirusem. Wszystkie próbki dały wynik negatywny.
Drugi przypadek koronawirusa w Suwałkach
W piątek (29.05) Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suwałkach poinformowała o drugim przypadku zakażenia COVID-19 w Suwałkach.
Maseczki i rękawiczki trafiły do DPS Kalina
Dom pomocy społecznej Kalina w Suwałkach otrzymał w czwartek (28.05) maseczki i rękawice od radnego Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podlaskiego.