SERWIS INFORMACYJNY SUWAŁKI

Dom seniora w Becejłach, rewitalizacja rynku w Bakałarzewie

Dzięki dotacjom z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego w Becejłach powstanie dom seniora, a rynek w Bakałarzewie doczeka się rewitalizacji.

Zatrzymali już ponad stu nietrzeźwych kierowców

W miniony weekend suwalscy policjanci wyeliminowali z ruchu czterech kierowców, którzy wsiedli za kierownicę pod wpływem alkoholu. 

Turniej Trzech Boisk w Suwałkach

W niedzielę 12. lipca na bocznym boisku przy stadionie lekkoatletycznym w Suwałkach odbyła się pierwsza odsłona rozgrywek w ramach Turnieju Trzech Boisk.

Najmodniejsze paznokcie na lato 2020 – na jaki manicure postawić?

Każdy sezon to nowy trend. Co przyniosło nam lato? Jakie paznokcie będziemy nosić w te wakacje? Inspiracji jest mnóstwo! Przede wszystkim liczy się dziś kolor! Jest on teraz modny także w, wydawać by się mogło, klasycznym frenczu. To co, gotowi na nowe stylizacje?

3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Północ

Mieszkanie o pow. 58,18 m2 położone przy ulicy Kowalskiego w Suwałkach. Nieruchomość położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu szkoła, przedszkole, liczne sklepy, przychodnia, plac zabaw.

Azyl

DOM GOŚCINNY "AZYL" w Starym Folwarku proponuje całoroczny wypoczynek nad jeziorem Wigry w sercu Wigierskiego Parku Narodowego.