Piąty mecz z rzędu bez punktów
W spotkaniu 9. kolejki siatkarskiej PlusLigi zawodnicy Ślepska Malow Suwałki przegrali w sobotę (02.12) na wyjeździe z Projektem Warszawa 0:3.
Pięściarze z Suwałk z medalami Pucharu Polski U-15 i U-17
W minioną niedzielę zakończył się trwający sześć dni Międzynarodowy Puchar Polski U-15 i U-17. Reprezentanci sekcji bokserskiej OSiR Suwałki wrócili z czterema medalami. 
Marszałek zostaje na stanowisku
Na wniosek radnych Koalicji Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego w piątek (01.12) odbyło się głosowanie nad odwołaniem Marszałka Województwa Podlaskiego.
Spotkanie z Marzeną Rogalską w MedicaVision. Czeka masa prezentów
Salon optyczny MedicaVision w Suwałkach zaprasza w środę 6. grudnia na spotkanie z aktorką, autorką powieści i dziennikarką Marzeną Rogalską. Dla gości przygotowano bony upominkowe na okulary i soczewki, atrakcyjne rabaty i inne niespodzianki. 
Spotkania autorskie z wymienialnią książek
Do zrobienia grudniowych porządków w domowych biblioteczkach zachęca Suwalski Ośrodek Kultury. W sobotę (02.12) w Kawiarence Artystycznej przy ul. Noniewicza będzie można wymienić się książkami oraz wziąć udział w spotkaniach autorskich.
Zarząd Ślepska bez zmian
Zarząd i Rada Nadzorcza Ślepska Malow Suwałki podczas zgromadzenia w czwartek (30.11) otrzymali absolutorium za swoją działalność. Na Prezesa Zarządu ponownie powołano Wojciecha Winnika. 
Brakuje przystanku i połączeń MPK na Pileckiego
O utworzenia nowego przystanku autobusowego oraz zwiększenia liczby połączeń przy ulicy Pileckiego w Suwałkach zabiega Sylwester Cimochowski z klubu Suwałki Przyszłości. 
SuperBohaterowie promują segregację odpadów
Miasto Suwałki rozpoczęło nową akcją edukacyjno – informacyjną dotyczącą konieczności segregowania odpadów oraz uświadamiającą o płynących z tego korzyściach.
20-latek wybił szyby w bmw
Suwalscy policjanci zatrzymali 20-latka, podejrzanego o wybicie dwóch szyb w zaparkowanym bmw na jednej z posesji w gminie Przerośl. 
Top Liga Masters – nowy rozdział halowej piłki nożnej!
Już w piątek (01.12) o godzinie 18:00 w hali sportowej OSiR sympatycy futbolu z Suwałk i okolic będą świadkami historycznego wydarzenia – inauguracji rozgrywek piłkarskich Top Liga Masters. Projekt jest kontynuacją dobrze znanej suwalskiej publiczności RESO Suwałki Football League.
Wzory Smmash: Legginsy, Które Przyciągają Spojrzenia
W dzisiejszym świecie, gdzie aktywność fizyczna jednoczy się z codziennością, odzież sportowa staje się nie tylko pożytecznym  szczegółem  szafy, ale i wyrazem swojego stylu.
1,7 mln zł z budżetu województwa dla suwalskich placówek medycznych
Dzięki środkom z z budżetu województwa podlaskiego przebudowana oraz doposażona zostanie pracownia patomorfologii w szpitalu wojewódzkim w Suwałkach, a ośrodek rehabilitacji zmodernizuje infrastrukturę informatyczną.
Mikołajkowa zabawa konkursowa z suwalki.info
Został tydzień do Mikołajek. To doskonały moment, żeby rozpocząć naszą zabawę konkursową!
"Pomnik wykonany, a pieniędzy nie ma"
- Zawiedli ci, którzy mieli pomóc i teraz jako samorząd mamy problem - mówił prezydent Suwałk odnośnie pomnika Aleksandry Piłsudskiej, który już na pewno nie zostanie odsłonięty w mieście 12. grudnia. 
Od 3 grudnia Sudavia - nowa restauracja w Hotelu Szyszko***
Restauracja Hotelu Szyszko*** przeszła kompleksową metamorfozę. Już od najbliższej niedzieli będzie przyjmować Gości pod nazwą Sudavia. Poza tym zmienił się całkowicie wystrój lokalu, a dopełnieniem wszystkiego jest nowa karta menu z oryginalnymi potrawami, przygotowana przez nowego Szefa Kuchni - Łukasza Ogonowskiego. 
Wyższe stypendia dla siatkarzy i badmintonistów
Rada Miejska w Suwałkach postanowiła w środę (29.11) o zwiększeniu wartości stypendiów sportowych głównie dla drużyn Ślepska Malow Suwałki i SKB Litpol-Malow.
Miasto dopłaci pół miliona do nocnych dyżurów aptek?
Pół miliona złotych - tyle szacunkowo będzie musiało przeznaczyć z budżetu Miasto Suwałki, aby w przyszłym roku dalej mogły funkcjonować w mieście nocne dyżury aptek. 
Zostań Szachowym Mistrzem - zawody w SP 11
W dniach od 25 do 26 listopada 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. bryg. pil. Witolda Urbanowicza w Suwałkach odbyło się zadanie pod hasłem Zostań Szachowym Mistrzem - Otwarte Mistrzostwa Suwałk w ramach II edycji Mikrograntów, skierowane do dzieci i młodzieży.
Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS w SOK
Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS. Prawa Człowieka w Filmie będzie można oglądać w dniach 1-3 grudnia w Suwalskim Ośrodku Kultury. Wstęp wolny. 
Na co zwrócić uwagę przy wyborze multiwitaminy?
W dzisiejszym szybkim tempie życia, dbanie o odpowiednie dostarczenie wszystkich niezbędnych składników odżywczych staje się wyzwaniem. Wielu z nas stara się wesprzeć swoje codzienne diety suplementami, a multiwitaminy stanowią popularny wybór w tej kategorii.
Radni przyjęli strategię współpracy Miasta i Gminy Suwałki
Miasto i Gmina Suwałki uchwaliły w środę (29.11) wspólną Strategię Rozwoju Ponadlokalnego do roku 2030. Samorządy będą chciały sięgnąć po środki na projekty z zakresu energii odnawialnej, mobilności, edukacji zawodowej czy rozbudowy lotniska.
Bilety godzinne i dobowe w suwalskiej komunikacji
Suwalscy radni podjęli decyzję, aby od przyszłego roku w komunikacji miejskiej wprowadzić do sprzedaży bilety wieloprzejazdowe 60-minutowe oraz 24-godzinne.
Dzięki zgłoszeniu bezdomny trafił do ciepłego pomieszczenia
Zaniepokojony mieszkaniec zaznaczył na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, że w jednej z wiat śmietnikowych w centrum Suwałk noce spędza mężczyzna o kulach. Dzięki tej interwencji 55-latek trafił do ciepłego pomieszczenia.
Bakałarzewo – Mały Bród. Powstanie droga dla pieszych
Zarząd Powiatu Suwalskiego podpisał we wtorek (28.11) umowę na budowę drogi dla pieszych w ciągu drogi powiatowej Bakałarzewo – Zdręby – Stara Chmielówka – Kuków – Mały Bród.
Triumf suwalskich modelarzy w klasyfikacji końcowej Pucharu Polski
Oliwia Szturgulewska zajęła I miejsce w klasyfikacji końcowej Pucharu Polski w klasie F1N w kategorii młodzików, a w kategorii juniorów zwycięski puchar wzniósł w górę Paweł Knebel.
Mikołajkowy kiermasz Charytatywny dla Mai
W niedzielę 3. grudnia pod kościołem parafii Bożego Ciała w Suwałkach odbędzie się Mikołajkowy Charytatywny kiermasz słodkości dla Mai Luty.
Zatrzymali 4 nietrzeźwych kierowców
W miniony poniedziałek (27.11) policjanci suwalskiej z drogówki zatrzymali 4 kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę po wcześniejszym spożywaniu alkoholu lub podobnie działającego środka.
Buty On Running: Krok w Przyszłość Sportowej Wygody!
Bieganie to nie tylko sport. To sposób na życie, sposób na dbanie o zdrowie i dobrą formę. W tym świetle pojawiają się buty, które nie tylko towarzyszą nam na trasie, ale przekształcają samo doświadczenie biegania. Buty On Running to krok w przyszłość, gdzie wygoda spotyka się z nowoczesnym designem.
Czym zaskoczy Cię catering dietetyczny w Suwałkach?
Usługa dostawy zrównoważonej żywności z naszej firmy cateringowej ZdrowyCatering do Twojego domu lub biura jest kompleksowym rozwiązaniem każdego problemu, czy to redukcji wagi, utrzymania wagi, zbudowania mięśni czy po prostu dbania o swoje zdrowie.
Nowa instalacja do segregacji odpadów w PGO
Oficjalne otwarcie instalacji do doczyszczania selektywnie zebranych frakcji odpadów komunalnych odbyło się we wtorek (28.11) w Przedsiębiorstwie Gospodarki Odpadami w Suwałkach.