Pobity za źle zrobione pranie
Suwalscy kryminalni zatrzymali podejrzanego o uszkodzenie ciała mężczyzny. 33-letniego poszkodowanego napastnik kopał oraz uderzał po twarzy. 
1 października startuje nowy sezon w Rossmannie
Aż 3 tysiące nowości pojawi się w drogeriach Rossmann w sezonie jesienno-zimowym, który w naszych drogeriach zacznie się w najbliższy czwartek. W kwestii nowości jesteśmy liderem – nikt na rynku nie wprowadza ich tak dużo, w jednym czasie.
Suwalski MOPR nagrodzony
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Suwałkach zajął trzecie miejsce w kategorii instytucja podczas tegorocznej edycji konkursu "Lodołamacze 2020".
Jesienna zabawa konkursowa z suwalki.info
W jesiennej zabawie konkursowej mamy dla Was wiele wspaniałych nagród do wygrania. 
Wojciech Fortuna z Odznaką Honorową Województwa Podlaskiego
Siedem Odznak Honorowych Województwa Podlaskiego przyznano osobom, które działalnością publiczną, społeczną i zawodową, przyczyniły się do rozwoju i promocji naszego regionu. Wśród nich znalazł się Wojciech Fortuna. 
Bezpłatne szkolenia dla mieszkańców Gminy Suwałki
Jeszcze tylko dziś mieszkańcy Gminy Suwałki, którzy ukończyli 50 lat lub mają powyżej 25 lat i wykształcenie maksymalnie średnie, mogą zapisać się na bezpłatne szkolenia.  
Ostatni dzwonek, by zapisać się na studia w Suwałkach!
Do końca rekrutacji pozostało 10 dni. Studenci I roku, z uwagi na sytuację epidemiologiczną, rozpoczną bowiem studia 20 października.
Mieszkaniec Augustowa oszukany "na BLIK"
Tysiąc złotych stracił mieszkaniec Augustowa, który myślał, że pomaga znajomej pożyczając jej pieniądze kodem BLIK.
Nowa tablica w miejscu pamięci ofiar terroru niemieckiego
Przedstawiciele władz samorządowych i duchowieństwa, służby mundurowe oraz harcerze i dzieci wzięły udział w odsłonięcia tablicy informacyjnej na terenie Nadleśnictwa Suwałki w miejscu pamięci ofiar terroru niemieckiego.
Alarm bombowy w szkole
Do ewakuacji doszło we wtorek (29.09) w Szkole Podstawowej w Słobódce, po tym, jak wpłynęła informacja o podłożeniu w budynku bomby. 
Kierowca i Skarbnik Miasta z koronawirusem
Urząd Miasta w Suwałkach poinformował, iż po przeprowadzonych badaniach na obecność COVID-19 u osób, które potencjalnie mogły zakazić się chorobą wynik pozytywny uzyskały dwie osoby.
Złamał lokatorowi nos bo nie posprzątał mieszkania
Suwalscy policjanci zatrzymali 31-latka podejrzanego o uszkodzenie ciała lokatora, któremu wynajmował pokój. Mężczyzna podczas kłótni uderzył pokrzywdzonego głową w nos, powodując złamanie kości. 
Gitara na rondzie pozostaje bez zmian
Nie są planowane żadne prace związane ze zmianą strony wizualnej gitary umieszczonej na rondzie u zbiegu ulic Armii Krajowej, gen. Kazimierza Pułaskiego i rotmistrza Witolda Pileckiego.
Zabawki trafią do szpitali w regionie
W piątek 2 października przypada Światowy Dzień Uśmiechu. Z tej okazji Fundacja „Dr Clown” przekaże zabawki do szpitali i placówek na Podlasiu i Suwalszczyźnie.
Cyrk Arena w Suwałkach - bilety do wygrania
Jedyny w Polsce tradycyjny cyrk ze zwierzętami w najbliższą niedzielę 4. października odwiedzi Suwałki. 
Zgłosił policji interwencję na którą przyjechał pijany
Dzielnicowi z Bargłowa zatrzymali nietrzeźwego kierowcę chryslera. Mężczyzna najpierw zgłosił interwencję policjantom, a później przyjechał na nią będąc pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 2,5 promila alkoholu. 
Spotkanie autorskie z Eweliną Domańską
Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach zaprasza na spotkanie z Eweliną Domańską i promocję książki „itakjuzniezyjesz.com”. 
Błotna przeprawa kolarzy MTB
Osiem medali zdobyli kolarze MTB Suwałki podczas wyścigu z cyklu Maratonów Kresowych w Siemiatyczach.
Szczepionki dla pracowników oświaty
W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną prezydent Suwałk podjął decyzję o zrefundowaniu kosztów szczepionek przeciw grypie dla pedagogicznych i niepedagogicznych pracowników placówek oświatowych.
Suwalczanin wicemistrzem Polski w Taekwondo
Zawodnicy Suwalskiego Klubu Taekwondo Huzar w minioną sobotę (26.09) brali udział w XII Mistrzostwach Polski w Taekwondo oraz w turnieju towarzyszącym Huzar Cup przywożąc medale i statuetkę wicemistrza Polski.
Uciekał przed funkcjonariuszami wywrotką
Funkcjonariusze podlaskiej Krajowej Administracji Skarbowej z Budziska przechwycili po pościgu za wywrotką kierowaną przez 38-letniego mężczyznę 45 tys. paczek nielegalnych papierosów.
Młodzież z Suwałk promuje Bike Park
Suwalska młodzież wyszła z inicjatywą zachęcającą do oddania głosu na projekt Bike Park w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego 2021. 
Ścigali się na nartorolkach
Puchar Podlasia w biegach na nartorolkach odbył się w minioną niedzielę (27.09) w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji Szelment. 
Suwalczanie przejechali ponad 53 tysiące kilometrów
Podsumowanie miejskiej rywalizacji w ramach walki o Puchar Rowerowej Stolicy Polski odbyło się w niedzielę (27.09) podczas obchodów Europejskiego Dnia Bez Samochodu.
Prezydent o zakażeniu koronawirusem
Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk wystosował publiczne pismo w związku z pozytywnym wynikiem testu na obecność wirusa SARS COV-2 i pobytem w szpitalu. 
Parasole przy Starej Łaźni zostają
Nie ma obecnie możliwości usunięcia parasoli barowych z najbliższego otoczenia Galerii Sztuki „Stara Łaźnia” - przekazał prezydent Suwałk po interpelacji jednego z radnych.
Karatecy wrócili do rywalizacji
Adrian Bugieda z Suwalskiego Klubu Karate Kyokushin zdobył srebrny medal podczas ogólnopolskiego Turnieju Karate Shinkyokushin Polish Open.
Ostatnie dni na wygranie darmowej strony WWW od Jegla Studio!
Strona internetowa może być atrakcyjna cenowo, a jej obsługa prosta – przedsiębiorcy zasługują na skuteczne i ekonomiczne rozwiązania. W Jegla Studio pomagamy firmom zaistnieć w sieci i zdobywać nowych klientów.
Srebro juniorów SKB
Od czwartku do niedzieli w Łęcznej rozgrywano finał Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, który odbywał się w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Badmintonie.
Kaskaderskie popisy w Suwałkach
Kontrolowane wypadki, pokazy driftu i kaskaderskie wyczyny można było zobaczyć w weekend na targowisku przy ulicy Bakałarzewskiej w Suwałkach.