Suwalczanie na Mistrzostwach Polski w Karate
W Krakowie 18 maja odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Karate Kyokushin.
GUZIOR i OTSOCHODZI w czerwcu w hali Suwałki Arena
Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na prawdziwą ucztę dla miłośników rapu. Na scenie w hali Suwałki Arena wystąpią GUZIOR i OTSOCHODZI. Support zapewni KUMI.
Finał mistrzostw w minisiatkówce dziewcząt
W sobotę (18.05) w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena" odbył się Finał Wojewódzki 30. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Sport Joy Of Moving.
Warsztaty dla dzieci i dorosłych w ramach SOULWAŁKI GOSPEL WORKSHOP
Siódma edycja Festiwalu Soulwałki Gospel Workshop odbędzie się w dniach 7-9 czerwca 2024 r., w Suwalskim Ośrodku Kultury przy ul. Jana Pawła II 5. Gośćmi tej edycji będą Norris Garner oraz Beata Stasiak.
Spotkanie z Piotrem Malczewskim

 

Spotkanie z Piotrem Malczewskim 24 maja o godz. 11.00 w auli PUZ.

 

Były Premier w suwalskiej szkole
W poniedziałek (20.05), na parkingu przy Szkole Podstawowej nr 4 pojawił się były premier Mateusz Morawiecki z intencją wsparcia Adama Andruszkiewicza Kandydata PiS do Parlamentu Europejskiego.
Suwałki Street Festiwal - ulica wolna od nałogów
„Suwałki Street Festiwal” to festiwal sportów ulicznych, który całkowicie zrywa z dotychczasowymi trendami, wyprowadzając nową jakość. Wydarzenie odbędzie się w Suwałkach w dniach 7-8 czerwca.
Wysoka zdawalność i krótki czas oczekiwania w WORD Suwałki
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego (WORD) w Suwałkach od lat cieszy się renomą jednego z najlepszych ośrodków egzaminacyjnych w Polsce.
Sportowe stypendia i nagrody w Suwałkach
W poniedziałek (20.05) w Szkole Podstawowej nr 5 im. A. Wierusz-Kowalskiego prezydent Suwałk podsumował działalność sportową w 2023 roku.
II Augustowski Festiwal Pasji do Nauki REAKCJA
II edycja Augustowskiego Festiwalu Pasji do Nauki REAKCJA odbędzie się w dniach 7-8 czerwca na Rynku Zygmunta Augusta w Augustowie. 
Zmagania seniorów w zawodach lekkoatletycznych
Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Suwalska Rada Seniorów zapraszają na kolejną odsłonę Suwalskiej Olimpiady Seniorów.
Jak wyłączniki krańcowe zwiększają precyzję i niezawodność maszyn przemysłowych?
Wyłączniki krańcowe odgrywają kluczową rolę w automatyzacji i działaniu maszyn przemysłowych.
W niedzielę rodzinne zawody biegowe
ELEKTROMILA to naładowane pozytywną energią wydarzenie, które łączy pokolenia przez sport. W niedzielę 26. maja o godzinie 12:00 na Stadionie Lekkoatletycznym im. Jadwigi Olbryś odbędzie się jej pierwsza, historyczna odsłona.
Rajd samochodowy w Suwałkach
W niedzielę (19.05) odbył się 43 Rajd Suwalski zorganizowany przez Automobilklub Suwalski.
Obowiązkowy KSeF przesunięty na 1 lutego 2026 r.
Sejm przyjął ustawę przesuwającą termin wdrożenia obowiązkowego KSeF do 1 lutego 2026 r.
Pierwszy turniej tenisowy w tym roku
W ostatni weekend maja korty tenisowe ze sztuczną nawierzchnią ceglaną przy ul. Wojska Polskiego 17 będą główną areną zmagań pierwszej, historycznej edycji RECMAN CUP INTRO. 
Najlepsze do zniszczonych włosów olejki Loreal Professionnel - zobacz!
Każdego dnia włosy są narażone na zniszczenia. Suszenie, prostowanie, słońce, wiatr, niska temperatura... Do tego nieodpowiednia pielęgnacja, uszkodzenia mechaniczne - to wszystko sprawia, że kosmyki stają się przesuszone, kruche i matowe. Ratunkiem dla nich może okazać się właściwa pielęgnacja.
Muzyczne Skarby Europy - koncerty III CANTAREUM 2024
Trwa III Międzynarodowy Festiwal CANTAREUM 2024 - Muzyczne Skarby Europy. W dniach 24 maja - 1 czerwca odbędą się w trzy koncerty w Suwałkach. 
Weź udział w Turnieju Piłkarskim Dzikich Drużyn
Klub Wigry Suwałki zaprasza do udziału w Turnieju Piłkarskim Dzikich Drużyn. Zapisy trwają do piątku 24. maja. 
Noc zwiedzania Muzeów w Suwałkach
Sobotni (18.05) wieczór upłynął w Suwałkach pod znakiem sztuki i zwiedzania. W mieście po raz kolejny odbyła się Noc Muzeów.
Płukanie wodociągu - przerwa w dostawie wody
W poniedziałek 20. maja nastąpi przerwa w dostawie wody na niektórych suwalskich ulicach, ze względu na płukanie wodociągu.
Zlot zabytkowych samochodów i motocykli
Suwalskie Klasyki Nocą 2024, czyli zlot oraz paradę zabytkowych samochodów i motocykli, można było podziwiać w sobotę (18.05) na ulicach Suwałk.
25. zwycięstwo Wigier w sezonie
Kolejne trzy punkty dopisały do swego dorobku Wigry Suwałki. Biało-niebiescy zwyciężyli w sobotę (18.05) w wyjazdowym spotkaniu z Ruchem Wysokie Mazowieckie 2:0.
Święto strażaków. Powołanie nowego komendanta w Suwałkach
Powiatowe Obchody Dnia Strażaka odbyły się w sobotę (18.05) na placu Komendy Miejskiej PSP w Suwałkach. Podczas uroczystości powołanie na stanowisko Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach otrzymał Jerzy Netter.
Konopnicjańskie Ogrody Sztuki ze Św. Janem Pawłem II 2024
Suwalskie Towarzystwo Muzyczne im. E. Młynarskiego, Teatr Amatorski w Suwałkach „Grupa Kłusowników – Straż Przednia” im. Karola Wojtyły oraz wszyscy Współpracownicy maja zaszczyt zaprosić na Konopnicjańskie Ogrody Sztuki ze Św. Janem Pawłem II.
Studenci i suwalczanie bawili się na Juwenaliach
Piątkowy (17.05) wieczór pełen dobrej zabawy przy różnorodnej muzyce. Tłumy studentów i mieszkańców miasta bawiły się na suwalskich bulwarach podczas Juwenaliów Państwowej Uczelni Zawodowej w Suwałkach. 
Tomasz Frankowski w Suwałkach. Bezpieczna Polska w Europie
- Unia Europejska dokłada wszelkich starań, żebyśmy byli bezpieczni - mówił podczas piątkowej (17.05) konferencji prasowej w Suwałkach Tomasz Frankowski, poseł Parlamentu Europejskiego.
Alfred Wierusz-Kowalski wychodzi poza muzealne mury
Minimalistyczna wystawa z okazji ustanowionego w Suwałkach roku Alfreda Wierusza Kowalskiego stanęła w piątek (17.05) na placu Marii Konopnickiej. 
"Poznajmy się" - Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną
Przemarsz ulicami Suwałk, rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, animacje oraz występy zespołów artystycznych czekały w piątek (17.05) w Parku Konstytucji 3 Maja w Suwałkach, gdzie odbył się Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.
Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Polska-Ukraina
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki informuje o rozpoczęciu sprzedaży biletów na mecz uświetniający obchody XX-lecia klubu - Polska - Ukraina w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena", który rozpocznie się 29 maja o godzinie 18:00