SERWIS INFORMACYJNY SUWAŁKI

Kierowca i Skarbnik Miasta z koronawirusem

Urząd Miasta w Suwałkach poinformował, iż po przeprowadzonych badaniach na obecność COVID-19 u osób, które potencjalnie mogły zakazić się chorobą wynik pozytywny uzyskały dwie osoby.

Złamał lokatorowi nos bo nie posprzątał mieszkania

Suwalscy policjanci zatrzymali 31-latka podejrzanego o uszkodzenie ciała lokatora, któremu wynajmował pokój. Mężczyzna podczas kłótni uderzył pokrzywdzonego głową w nos, powodując złamanie kości. 

Błotna przeprawa kolarzy MTB

Osiem medali zdobyli kolarze MTB Suwałki podczas wyścigu z cyklu Maratonów Kresowych w Siemiatyczach.

5 elementów podnoszących sprzedaż na stronie firmowej

Strona firmowa jest jak przedstawiciel handlowy pracujący dla Ciebie 24 godziny na dobę. Jej zadaniem jest sprzedanie Twojej oferty i przekonanie zainteresowanych, że jesteś najlepszym wyborem. A co jeśli Twój przedstawiciel nie spisuje się najlepiej?

Przedszkole nr 2 zawiesza zajęcia

Z powodu wzrastającej liczby osób z objawami grypopodobnymi, głównie wśród kadry przedszkola, podjęto decyzję o zawieszeniu zajęć w Przedszkolu nr 2 w Suwałkach.

Dom w Hajnówce - NOWA CENA!

Oferujemy do sprzedaży dom o pow. 60 m2, położony w malowniczej miejscowości Hajnówka w powiecie hajnowskim. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Bursztynowej 6 to wolnostojący budynek do remontu.

Azyl

DOM GOŚCINNY "AZYL" w Starym Folwarku proponuje całoroczny wypoczynek nad jeziorem Wigry w sercu Wigierskiego Parku Narodowego.