SERWIS INFORMACYJNY SUWAŁKI

Mężczyzna poszukiwany przez suwalską policję

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach poszukują mężczyzny podejrzewanego o pobicie, do którego doszło w nocy z 26 na 27 października 2019 roku przy ulicy Waryńskiego w Suwałkach.

Kajakarze dopłynęli do Bałtyku

Suwalczanie Daniel Danecki i Jakub Skrodzki po siedemnastu dniach w kajakach przepłynęli w charytatywnym celu z Klasztoru w Wigrach do Bałtyku. 

Szachiści rywalizują online

Suwalskie drużyny UMKSz Jaćwież Suwałki i Fundacja Jaćwież uczestniczą w niedawno rozpoczętej I edycji Otwartych Drużynowych Mistrzostw Podlaskiego Związku Szachowego w Szachach w formule ON-LINE.

SOK zaprasza na Dzień Matki z przebojami Ordonki, Bodo i Fogga.

Z okazji święta jednej z najważniejszych osób w życiu każdego z nas Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie Mamy na retransmisję koncertu "Miłość Ci wszystko wybaczy".

Na Dzień Matki podaruj… bliskość, relaks i czas

Z najnowszych badań  dotyczących Dnia Matki wynika, że na prezent z okazji tego święta najczęściej kupujemy kwiaty, słodycze i kosmetyki. Jednocześnie uważamy, że naszym mamom najbardziej do szczęścia brakuje przede wszystkim zdrowia oraz miłości i bliskości innych. 

3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Północ

Mieszkanie o pow. 58,18 m2 położone przy ulicy Kowalskiego w Suwałkach. Nieruchomość położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu szkoła, przedszkole, liczne sklepy, przychodnia, plac zabaw.

Azyl

DOM GOŚCINNY "AZYL" w Starym Folwarku proponuje całoroczny wypoczynek nad jeziorem Wigry w sercu Wigierskiego Parku Narodowego.