SERWIS INFORMACYJNY SUWAŁKI

Wojciech Kowalewski nie jest już prezesem Stomilu

- Rada Nadzorcza odwołała Prezesa Zarządu Stomilu Olsztyn S.A. Wojciecha Kowalewskiego - poinformowano w poniedziałek (21.09) na oficjalnej stronie klubu.

Niebezpieczne skrzyżowanie ulic Utrata-Łąkowa-Pogodna?

Z wnioskiem o podjęcie działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa na skrzyżowaniu ulic Utrata - Łąkowa - Pogodna zwrócił się do prezydenta Bogdan Bezdziecki z Prawa i Sprawiedliwości. 

I miejsce drużyny UKŻ GROT Suwałki 

W dniach 18-20 września w Starym Folwarku na jeziorze Wigry odbywały się regaty o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk w klasie Cadet.

5 elementów podnoszących sprzedaż na stronie firmowej

Strona firmowa jest jak przedstawiciel handlowy pracujący dla Ciebie 24 godziny na dobę. Jej zadaniem jest sprzedanie Twojej oferty i przekonanie zainteresowanych, że jesteś najlepszym wyborem. A co jeśli Twój przedstawiciel nie spisuje się najlepiej?

4-5 mln zł na remont basenu

Do końca października bieżącego roku powinny zostać oszacowane całkowite koszty remontu pływalni w Szkole Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach. 

Dom w Hajnówce - NOWA CENA!

Oferujemy do sprzedaży dom o pow. 60 m2, położony w malowniczej miejscowości Hajnówka w powiecie hajnowskim. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Bursztynowej 6 to wolnostojący budynek do remontu.

Azyl

DOM GOŚCINNY "AZYL" w Starym Folwarku proponuje całoroczny wypoczynek nad jeziorem Wigry w sercu Wigierskiego Parku Narodowego.