Rail Baltica i DK8. Prezydent Suwałk na komisji sejmowej
Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk wziął udział w posiedzeniu sejmowej Komisji Infrastruktury, które odbyło się w środę (24.06) Ełku. Rozmawiano m.in. o budowie linii kolejowej Rail Baltica oraz modernizacji drogi krajowej nr 8.


















