Sukces suwalskich modelarzy w Gliwicach
W miniony weekend na terenie Aeroklubu Gliwickiego rozegrano Mistrzostwa Polski Modeli Swobodnie Latających Małych Form dla Juniorów Młodszych. Sekcję Modelarstwa Lotniczego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach reprezentowało troje zawodników, którzy zdobyli łącznie pięć medali.


















