Wykonali swój „Pierwszy Ślizg" w Szelmencie
UKS NAWA Suwałki oraz Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego zakończyli realizację II edycji programu „Pierwszy Ślizg". W ramach dwudniowego, całkowicie bezpłatnego szkolenia z narciarstwa wodnego przeszkolonych zostało 51. dzieci.

















