Lodowisko przy SP 11 otwarte

lodowisko miejskie na terenie Szkoły Podstawowej nr 11

 

Od środy (6.12) czynne jest lodowisko miejskie na terenie Szkoły Podstawowej nr 11 przy ulicy Szpitalnej w Suwałkach. 

 

Miłośnicy jazdy na łyżwach mogą już korzystać z miejskiego lodowiska, zlokalizowanego na terenie Szkoły Podstawowej nr 11 przy ulicy Szpitalnej w Suwałkach. Tradycyjnie już w Mikołajki 6. grudnia, oficjalnego otwarcia sezonu na łyżwy dokonał Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk. W tym roku przygotowano dodatkowe atrakcje i sprzęt – tzw. „delfinki” oraz kaski.  

- Współpracujemy przy lodowisku ze Szkołą Podstawową nr 11. Szkoła zajmuje się częścią konserwacyjno-majątkową. Nasza obsługa OSiR będzie zajmowała się wypożyczaniem łyżew i sprawami organizacyjnymi. Jest to współpraca, która w ubiegłym roku nam się bardzo sprawdziła i dalej będzie kontynuowana. W tym roku mamy przygotowane nowości m.in. takie delfinki dla małych dzieci, które będą mogły się bezpiecznie trzymać, usiąść na tym, a rodzic będzie ich woził. Będą kaski, mamy już suszarki na łyżwy. Szkoła zakupiła też sporo nowych łyżew, także ta wypożyczalnia została doposażona w nowoczesny sprzęt i myślę, że będzie nam bardzo dobrze służyła - mówił Waldemar Borysewicz, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach.  

W dniach nauki szkolnej w godzinach 8.00-14.00 z lodowiska bezpłatnie korzystają zorganizowane grupy dzieci i młodzieży z opiekunami. Zgłoszenia grup zorganizowanych przyjmuje sekretariat szkoły SP 11 tel. 0875678063.

 

W godzinach popołudniowych obiekt będzie płatny i dostępny dla wszystkich. W wigilię i sylwestra lodowisko będzie czynne w godzinach 8:00 – 13:45 – wejścia będą odpłatne. Lodowisko będzie nieczynne w pierwszy dzień Bożego Narodzenia oraz w Nowy Rok. Osoby korzystające z lodowiska wpuszczane będą na tercję, tj. na 45 min.

 

CENNIK KORZYSTANIA Z LODOWISKA

  • Wypożyczenie łyżew: 5 zł
  • Wejście na lodowisko: 8 zł (dzieci i dorośli od poniedziałku do piątku)
  • Wejście na lodowisko: 10 zł (osoby dorosłe w sobotę, niedzielę i święta)
  • Wejście na lodowisko: 8 zł (dzieci w sobotę, niedzielę i święta)
  • Wypożyczenie „delfinka”: 8 zł
  • Wypożyczenie kasku: 3 zł

 

4 Komentarzy

figurówka

06/12/2023

rok temu prezu mówił, że będzie symbolicznie "5zł", w tym roku x2...tak zabija się sport w tym lewackim mieście; może niech strażacy przynajmniej wyleją lodowisko za komendą lub w parku...

Jolanta Kiler

07/12/2023

Pan prezes OSiR opowiada o swojej roli w przygotowanie i zakupy a wszystko organizowali pracownicy i dyrekcja SP11. Rola ośrodka to obsługa kasy fiskalnej i sprzedaż biletów - nie ładnie tak lansować się i opowiadać, że sie coś robi a jest to praca innych ludzi i ich zaangażowanie. 

pisiorek

08/12/2023

A w okienku wiecznie naburmuszona Pani odstrasza dzieci , najlepiej dać im spokój podnieść ceny i zrobić zaporowo dla wszystkich , żal i kpina 

Dodaj komentarz