Cztery osoby, w tym troje dzieci w szpitalu po wypadku w Pieckach

Kierowca kombajnu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu

Kierowca kombajnu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu samochodowi osobowemu w wyniku czego kobieta i jadące z nią dzieci w wieku 2, 7 i 11 lat, trafiły do szpitala.

 

Do zdarzenia doszło w czwartek (11.08) tuż po godzinie 19:00 w okolicy miejscowości Piecki w gminie Filipów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 36-letni kierujący kombajnem wyjeżdżając z pola nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej suzuki. W wyniku tego zdarzenia kobieta i jadące z nią dzieci w wieku 2, 7 i 11 lat, trafili do szpitala. Kierowca kombajnu był trzeźwy. Policjanci na miejscu wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia. Droga jest zablokowana. Objazdy drogami lokalnymi.

 

Foto: KMP Suwałki/OSP Potasznia

6 Komentarzy

Nic dziwnego, że na wiśniaków mówią, że debile. Zero wyobraźni. Jakie zgniłe siano trzeba mieć w głowie. 

Jedzie wielkim sprzętem i wymusza. Pewnie jak każdy mocno niemyślący doszedł do wniosku: mam większy pojazd to mogę.

 

Opiekunktosia

12/08/2022

Dotyczy to również tych co jeżdżą patelniami z pobliskich żwirowni. Wymuszają pierwszeństwo zmuszając ludzi do gwałtownego hamowania. 

Ogółem mówiąc, za PO powstał plan remontu drogi Suwałki-Filipów z obwodnicą Filipowa. Jak PiS doszedł do władzy kasa poszła gdzie indziej, na lokalne żwirówki żeby Zieliniak mógł szarfę przecinać. A droga przez Piecki i na całym odcinku jest w opłakanym stanie, dziurawa, połatana byle jak...Kiedy remont pajace?

Dodaj komentarz