Lakiernik Proszkowy

ZWM DOJNIKOWSCY SP. Z O.O. - duży i nowoczesny producent konstrukcji stalowych poszukuje pracownika na stanowisko:

UWAGA!!! Praca dla osób bez doświadczenia – zapewniamy specjalistyczne szkolenia przygotowujące do wykonywania zawodu

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych na koszt pracodawcy poprzez udział w kursach i szkoleniach
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczenia grupowego, polisa zdrowotna oraz dofinansowanie do karty Multisport

Zakres obowiązków:

  • obsługa aplikatora farb proszkowych
  • przygotowanie elementów do malowania
  • kontrola jakości wyrobów gotowych
  • bieżąca konserwacja i kontrola sprawności narzędzi
  • dbanie o porządek i powierzony sprzęt na stanowisku pracy

Nasze wymagania:

  • odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie,
  • samodzielne wykonywanie powierzonych zadań
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy sekretariat [at] zwmdojnikowscy.pl lub dostarczenie do siedziby firmy: Suwałki, ul. Majerskiego 8.