Kierownik projektów

Firma informatyczna G-SOFT poszukuje pracownika na stanowisko Kierownik projektów

Główne zadania:

  • zarządzanie pracą programistów i przydzielanie im zadań
  • kontakt z klientem odnośnie problemów i przygotowanie na tej podstawie rozwiązań systemowych
  • tworzenie dokumentacji systemowej
  • sprawowanie kontroli nad prawidłowym przebiegiem wdrożenia
  • Znajomość język angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację
  • Wysoka komunikatywność
  • Prawo jazdy kategorii B

Wymagania:

  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • znajomość UML i/lub BPMN
  • umiejętność pracy nad presją czasu i wielozadaniowości
  • mile widziana znajomość narzędzia Jira

Oczekujemy:

  • chęci do uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • pozytywnego nastawienia do wykonywanych obowiązków

Oferujemy:

  • realizowanie własnych pomysłów i doskonalenie swoich umiejętności.
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • pracę, która stawia wyzwania i daje możliwość rozwoju
  • umowę o pracę / zlecenie / B2B

CV można wysłać na adres praca [at] g-soft.pl, więcej informacji pod nr tel. 504-506-824