Maj
6
poniedziałek
godzina:
10:00

XVIII Konfrontacje Talentów Wokalnych Świetlik 2024

data zakończenia:
SOK, Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

 

Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza młodych, utalentowanych wokalistów na kolejne już, XVIII Konfrontacje Talentów Wokalnych Świetlik 2024, które odbędą się dnia 6 maja 2024 r.  

 

To doskonała okazja, by dzieci i młodzież z regionu mogły zaprezentować się na scenie. Jak co roku na Konfrontacjach spotkają się młodzi wokaliści ze szkół i placówek kulturalnych: dzieci i młodzież ze wsi, miast i miasteczek, którzy nigdy wcześniej lub jedynie na bardzo małą skalę mieli styczność ze sceną i publicznym występem.

 

Cykliczne Konfrontacje Talentów Wokalnych Świetlik dają dzieciom i młodzieży możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych. Podczas wcześniejszych edycji uczestnicy, którzy zdobyli pierwsze miejsce w swojej kategorii, dostali szansę regularnego szkolenia emisji głosu oraz doskonalenia swojego warsztatu wokalnego pod opieką instruktora muzycznego SOK, Emila Kulbackiego. Owocem tej solidnej i twórczej pracy jest działająca od kilku lat grupa wokalna Studio Piosenki Świetlik >>. Zespół koncertuje nie tylko na terenie Suwałk. Z powodzeniem bierze także udział w licznych konkursach i występach na terenie całej Polski.

 

Zgłoszenia do 26.04.2024!

Kalendarium