SERWIS INFORMACYJNY SUWAŁKI

Kuglarze przybywają - SOK zaprasza na pokazy

Łukasz Jemioła i Jakub Szwed to dwaj nietuzinkowi, niezwykle kreatywni artyści z lubelskiej Fundacji Sztukmistrze, których barwne muzyczno-cyrkowe show zobaczymy już w najbliższy czwartek, 13 sierpnia o godz. 20.00 na placu Marii Konopnickiej.

Rekord zakażeń w kraju, 23. zgon w Podlaskiem

Kolejny dzienny rekord zachorowań zakażeń koronawirusem - ostatniej doby w kraju odnotowano 809 przypadków. W Województwie Podlaskim zmarła 23 osoba.

Trwa turniej im. Ireny Warakomskiej

Szachiści z całej Polski i goście z zagranicy rywalizują w Suwałkach w IV Międzynarodowym Turnieju im. Ireny Warakomskiej.

Zdobądź nowy zawód za darmo!

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku z siedzibą w Suwałkach przy ulicy Kościuszki 23 oferuje różnorodne formy edukacji, umożliwiając w ten sposób osobom w różnym wieku zdobycie nowych kwalifikacji.

3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Północ

Mieszkanie o pow. 58,18 m2 położone przy ulicy Kowalskiego w Suwałkach. Nieruchomość położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu szkoła, przedszkole, liczne sklepy, przychodnia, plac zabaw.

Azyl

DOM GOŚCINNY "AZYL" w Starym Folwarku proponuje całoroczny wypoczynek nad jeziorem Wigry w sercu Wigierskiego Parku Narodowego.