Warsztaty sztuki opowiadania historii w SOK

Zajęcia dla najmłodszych w Suwalskim Ośrodku Kultury

Na warsztaty sztuki opowiadania historii, poprzedzone warsztatami kreatywności, teatralnym impro oraz plastyczno-scenograficznym zaprasza najmłodszych Suwalski Ośrodek Kultury. 

 

Któż z nas nie lubi słuchać ciekawych historii, które zabierają w podróż po niezgłębionym świecie magii, interesujących historii i przedziwnych bohaterów? Ale kto z nas lubi i umie opowieścią zabierać słuchaczy w niezwykłe wyprawy? Czy każdy z nas nosi w sobie potencjał gawędziarza? Już wkrótce będą to mogli sprawdzić opiekunowie, rodzice, nianie, babcie czy dziadkowie najmłodszych dzieci, maluszków 1+ niekorzystających z opieki żłobków czy przedszkoli. To im są dedykowane są warsztaty sztuki opowiadania. Poprzedzą je warsztaty teatralne impro, warsztaty kreatywności oraz warsztat plastyczno-scenograficzne. Maluch to niezwykle trudny i wymagający słuchacz, ale jak twierdzą prowadzący spotkania specjaliści, zainteresowanie go opowieścią i zatrzymanie jego uwagi na dłużej to sztuka, której można się nauczyć.  

 

Zajęcia odbywać się będą w dniach 26-30 sierpnia w sali Grantowej SOK przy ul. Noniewicza 71. Udział w zajęciach jest darmowy. Liczba miejsc jest ograniczona - o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Warsztaty dla opiekunów najmłodszych dzieci w wieku 1+ niekorzystających z opieki instytucjonalnej. Zapisy od poniedziałku, 3 sierpnia 2020 r. drogą mailową na adres dorota.sklodowska@soksuwalki.eu lub telefonicznie pod numerem 87 563 85 48. 

 

Dodaj komentarz