Leszek Lewoc odznaczony medalem 100-lecia „Polskiego Komitetu Olimpijskiego”

dyrektor MOPR odznaczony za działalność na rzecz ruchu olimpijskiego

Leszek Lewoc, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, został odznaczony medalem 100-lecia „Polskiego Komitetu Olimpijskiego” za całokształt działalności na rzecz ruchu olimpijskiego.  

 

Leszek Lewoc od ponad 30 lat działa w organizacjach sportowych, inicjując różne działania sportowe na terenie Suwałk i województwa podlaskiego. Dekoracji dokonał Janusz Kochan, prezes Podlaskiej Rady Olimpijskiego PKOL, wraz Mirosławem Baszko Posłem RP i prof. Janem Skowrońskim.


 

dfghj

2 Komentarzy

Adrian

13/05/2021

Czego tam nie ma: i obronność kraju i zasługi Solidarności i za "przemiany demokratyczne" i za sport i za "wybitne zasługi w działalności państwowej, publicznej" i odznaka województwa podlaskiego i za ruch olimpijski i "popularyzację i rozwój  winiarstwa w Polsce" 

Lewoc ma takie hobby, czyli składanie wniosków o odznaczenia za pomocą różnych zaprzyjaźnionych instytucji i stowarzyszeń. To już jest  uzależnienie. Zasad jest prosta nie mam jak zaistnieć to niech mnie odznaczają. To jest takie towarzystwo, pozbawione skromności i przyzwoitości, splendor za wszelką cenę, a zasługi marne.

Dodaj komentarz