Konkurs na najlepszą pracę dyplomową o Suwałkach

Praca dyplomowa na temat Suwałk konkurs

Prezydent Suwałk ogłosił szóstą edycję konkursu na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z Miastem Suwałki.  

 

Chodzi o nagrodzenie najlepszych prac o mieście w trzech kategoriach: praca licencjacka i inżynierska, praca magisterska i praca doktorancka. Do konkursu można zgłaszać prace w dziewięciu obszarach tematycznych: gospodarka i rozwój, ekonomia i finanse, edukacja, sport, ochrona środowiska, kultura, turystyka, problematyka społeczna i promocja miasta. W konkursie może wziąć udział każdy absolwent wyższej szkoły publicznej lub prywatnej z kraju lub z zagranicy, który obronił pracę dyplomową w 2020 roku.

 

Na zgłoszenia Biuro Prezydenta Miasta czeka do 15 marca 2021 r. Prace wraz z dokumentami należy składać w Kancelarii Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1. Pula nagród wynosi 10 tys. zł. Za najlepszą pracę doktorancką można otrzymać 5 tys. zł, za pracę magisterską 3 tys. zł, a za licencjacką 2 tys. zł. Nadesłane prace oceni Komisja Konkursowa złożona m.in. z naczelników wydziałów Urzędu Miejskiego w Suwałkach. Konkurs jest organizowany po to, aby z nadesłanych prac wyłonić coś, co będzie nowym pomysłem, nowym rozwiązaniem, które można wdrożyć. Zwycięzców szóstej edycji konkursu poznamy do 31 maja 2020 r.

 

- Dzięki konkursowi poznajemy również młodych i uzdolnionych ludzi. Jako przykład podam Panią Olgę Wasilewską tegoroczną laureatkę konkursu i zeszłoroczną absolwentkę na kierunku "Architektura krajobrazu" UWM w Olsztynie. Pani Olga zaprojektowała rondo im. Olimpijczyków Polskich znajdujące się u zbiegu ulic Aleksandry Piłsudskiej oraz Sportowej, a od 1 listopada w Zarządzie Dróg i Zieleni w Suwałkach zatrudniona jest osoba odpowiedzialna za architekturę krajobrazu – informuje Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk. W ramach obowiązków służbowych Pani Olga Wasilewska będzie wykonywała m.in. koncepcje zagospodarowania zieleni na terenie Suwałk.

 

Szczegółowe informacje i wymagane dokumenty dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Suwałkach. 

Dodaj komentarz