Wjechał do rowu i uciekł, zostawiając w aucie ranną 50-latkę

wjechał do rowu i uciekł z miejsca zdarzenia, pozostawiając w pojeździe pasażerkę

Kierujący Volkswagenem wjechał do rowu i uciekł z miejsca zdarzenia, pozostawiając w pojeździe pasażerkę. Kobieta trafiła do szpitala. 

 

W minioną sobotę (24.04) około godziny 15:00 oleccy policjanci zostali poinformowani o zdarzeniu drogowym do którego doszło w miejscowości Chełchy w gminie Kowale Oleckie. Kiedy funkcjonariusze ruchu drogowego dotarli na miejsce zastali tam jedynie pasażerkę pojazdu. W toku prowadzonych czynności ustalili, iż pojazdem kierował 26-latek, który z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi do przydrożnego rowu, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia pozostawiając tam 50-latkę. Ponadto z ustaleń policjantów wynikało, że mieszkaniec gminy Kowale Oleckie nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

 

Kobieta z urazem głowy została przewieziona do szpitala w Ełku. Na szczęście nie odniosła poważniejszych obrażeń i już tego samego dnia opuściła placówkę. W poniedziałek (26.04) do oleckiej komendy zgłosił się 26-letni kierowca. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i kierowanie bez uprawnień został ukarany mandatami karnymi o łącznej wysokości 1000 zł. 

Dodaj komentarz