OPERATOR/ PROGRAMISTA MASZYN CNC

Firma SALAG – wiodący producent kompozytowych desek tarasowych, listew przypodłogowych, paneli podłogowych i ściennych, właściciel wielu patentów i innowacyjnych technologii poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

·         Obsługa frezarek CNC

·         Pisanie obróbek na frezarki CNC w oprogramowaniu Siemens NX CAM

·         Dobieranie narzędzi i ustalanie parametrów obróbki

·         Opracowywanie optymalnej technologii dla wykonania danych części,

·         Nadzór technologiczny nad wykonywanymi częściami.

·         Kontrola jakości wykonanych części

Wymagania:

·         Wykształcenie techniczne min. średnie

·         Doświadczenie w pracy na frezarkach CNC – min. rok

·         Znajomość rysunku technicznego maszynowego

·         Doświadczenie w obróbce skrawaniem metali, głównie stali.

·         Znajomość obsługi przyrządów pomiarowych (suwmiarki, mikrometry i inne).

·         Mile widziana znajomość oprogramowania CAM, najlepiej Siemens NX CAM

·         Motywacja do podnoszenia swoich umiejętności i kwalifikacji

Oferujemy:

·         Atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od posiadanego doświadczenia i umiejętności),

·         Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę,

·         Szkolenia, kursy podnoszące kwalifikacje

·         Zniżki na produkty firmowe

·         Karta Multisport

·         Dodatkowe ubezpieczenia na życie.

Zapraszamy do złożenia swego CV. Aplikacje z dopiskiem „OPERATOR/ PROGRAMISTA MASZYN CNC

prosimy przesyłać na adres hr@salag.com lub w dziale kadr Salag, ul. Szafirowa 5, 16-400 Suwałki.

Prosimy także o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: Oświadczam, że zapoznałam/łem się, że Administratorem moich danych osobowych  jest Salag Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Suwałkach, ul. Szafirowa 5 i zapoznałam/łem się klauzulą informacyjną dla kandydatów na pracowników. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w procesie rekrutacyjnym na stanowisko OPERATOR/ PROGRAMISTA MASZYN CNC

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Salag Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Suwałkach, ul. Szafirowa 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Prosimy o zapoznanie się z treścią Klauzuli Informacyjnej dla Kandydatów na pracowników, która dostępna jest pod adresem: http://www.salag.com/site/files/resources/aktualno%C5%9Bci/obowi__zek_dla_kandydata.pdf