RESO Europa Service i Mirage zapraszają na obchody Dnia Dziecka - odwołane

RESO Europa Service i Mirage zapraszają na obchody Dnia Dziecka

W związku z zapowiadanymi silnymi burzami w dniu jutrzejszym (1.06) jesteśmy zmuszeni odwołać piknik rodzinny.

- Bezpieczeństwo jest najważniejsze, a niestety warunki atmosferyczne mogą zakłócić prawidłowy przebieg wydarzenia. Razem z Partnerem RESO Europa Service informujemy, że z atrakcji nie rezygnujemy. Zabawy dla naszych najmłodszych Gości przełożymy na późniejszy termin. Niebawem przekażemy więcej informacji - informują organizatorzy.

 


Już niebawem, w środę 1 czerwca, odbędzie się piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka na terenie przy budynku Mirage Centrum BHP, ul. Noniewicza 57. Pomysłodawcami i organizatorami wydarzenia są dwie suwalskie firmy: ubezpieczeniowa RESO Europa Service Sp. z o.o. oraz Mirage Tomasz Szyszko prowadząca Centrum BHP.

 

Firmy nawiązały współpracę i postanowiły uczcić ten fakt wydarzeniem skierowanym do suwalskich rodzin. W budynku Mirage przy ul. Noniewicza 57 właśnie 1 czerwca zostanie otwarta nowa placówka RESO Ubezpieczenia. Firma w ten sposób chce  wyjść ze swoją ofertą do mieszkańców Suwałk, którzy dzięki nowej lokalizacji w centrum miasta będą mieli ułatwiony dostęp do oferty i usług ubezpieczyciela.

 

- Od 17 lat RESO ubezpiecza. Robimy to skutecznie przy współpracy z szeroką siecią naszych Partnerów-Agentów. Od zawsze jesteśmy aktywni w Suwałkach, zarówno w kwestii wpierania lokalnych inicjatyw, jak i tworzenia nowych miejsc pracy i rozwoju biznesu – rozwijając się postanowiliśmy otworzyć pierwszy własny Punkt Obsługi Klienta – właśnie w Suwałkach. Otwarcie punktu sprzedaży ma dla nas znaczenie symboliczne. W ten sposób chcemy być blisko swoich Klientów. 1 czerwca to dobra okazja do tego, aby wspólnie z Mirage świętować Dzień Dziecka i zaprosić Państwa do odwiedzenia budynku przy ulicy Noniewicza 57 wspólnie z pociechami. Atrakcji nie zabraknie. - mówi Prezes RESO Europa Service, Piotr Włodarczyk.

 

Piknik odbędzie się na parkingu wewnętrznym Mirage przy wejściu do centrum BHP. Organizatorzy zapewnią wszystkim najmłodszym Gościom dostęp do licznych atrakcji: dmuchanej zjeżdżalni, waty cukrowej, malowania twarzy oraz prezentów dla dzieci.

- Bardzo cieszę się zarówno z nawiązania współpracy z RESO Europa Service i otwarcia ich nowej placówki w naszym budynku, jak również z eventu, który wspólnie przygotowujemy z okazji Dnia Dziecka. Piknik rodzinny będzie obfitował w atrakcje dla najmłodszych i mamy nadzieję, że stanie się ciekawą propozycją dla suwalskich rodzin na spędzenie tego wyjątkowego dnia. – powiedział właściciel firmy Mirage, Tomasz Szyszko.

 

Wszystkie atrakcje dla dzieci organizatorzy zapewniają bezpłatnie. Piknik rozpocznie się o godzinie 14.00 i będzie trwać do godziny 18.00 przy ulicy Noniewicza 57.

 

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Dodaj komentarz