Carrefour w Suwałkach już w przyszłym tygodniu

Otwarcie Hipermarketu Carrefournw Suwałkach 15 grudnia

Otwarcie Hipermarketu Carrefour zlokalizowanego w Suwałkach przy ul. Tadeusza Kościuszki odbędzie się 15 grudnia o godzinie 12:00. 

 

Po zamknięciu Tesco i braku decyzji o otwarciu sklepu przez przez Netto, w końcu w budynku przy ulicy Kościuszki otwarty zostanie nowy hipermarket. Carrefour, bo o nim mowa, otwarcie zaplanował na przyszłą środę (15.12). W dniu otwarcia na klientów czekać ma wiele niespodzianek, m.in. atrakcyjne rabaty, konkursy oraz dodatkowe wydarzenia. O szczegółach otwarcia w mieście sklepu Carrefour mówiła dyrektor hipermarketu Anna Langowska. 

- Powierzchnia sklepu liczy ok. 3500 m2, a do współpracy zaprosiliśmy ponad 60 pracowników. Nasza sieć cały czas inwestuje w modernizacje i otwarcia kolejnych sklepów - w listopadzie zostały otwarte w nowej odsłonie 3 hipermarkety: w Łodzi, Sosnowcu i w Warszawie, a nowy hipermarket w Suwałkach, to pierwszy sklep Carrefour w tym mieście. Powstał on w miejscu byłego sklepu Tesco i po otwarciu będzie największą przestrzenią handlową dostępną dla klientów z najbardziej różnorodną ofertą na lokalnym rynku. Dla mieszkańców Suwałk nowy hipermarket to doskonałe rozwiązanie na codzienne, duże i małe zakupy. Klienci znajdą u nas szeroką ofertę spożywczą i przemysłową w atrakcyjnych cenach oraz w jednym miejscu przez cały rok. Tym samym zaoszczędzą czas, gdyż nie będą musieli kompletować zakupów w kilku punktach na mapie Suwałk. 


Planowane godziny otwarcia nowego hipermarketu Carrefour w Suwałkach to: 
●    od poniedziałku do soboty: 7:00-22.00 
●    niedziele handlowe 9:00-21:00
 

3 Komentarzy

litwin

09/12/2021

No nareszcie coś się tam otworzy... Bardzo fajne miejsce zimą czy na deszcze ze względu na kryty parking... A poza tym konkurencja dla Lidla i Biedronki i w ogóle Francuzy górą ;-)

Dodaj komentarz