Adam Tołoczko dołącza do Ślepska 

Nowy członek sztabu szkoleniowego Ślepska

30-letni statystyk Adam Tołoczko dołączył do sztabu szkoleniowego Ślepska Malow Suwałki.

 

Tołoczko trafił do Suwałk z Lubina, gdzie w sezonie 2019/2020 pracował w sztabie prowadzonym przez trenera Marcelo Fronckowiaka. W poprzednich latach pełnił funkcję statystyka m.in. w Espadonie Szczecin, a następnie w Stoczni Szczecin. Współpracował również z reprezentacją Polski U-23. 

 

Warto wspomnieć, że Tołoczko ma za sobą karierę zawodniczą, w trakcie której miał okazję spróbować swoich sił na dwóch pozycjach: przyjmującego oraz libero. Jako zawodnik reprezentował barwy m.in. Morza Bałtyk Szczecin, Espadonu Szczecin czy UKS OPP PK Kołobrzeg.

 

Tołoczko jest miłośnikiem tzw. "Street Workout'u" czyli aktywności fizycznej, która polega na wykorzystywaniu elementów zabudowy miejskiej lub specjalnie wykonywanych do tego celu parków do ćwiczeń opartych głównie o kalistenikę.


Klub poinformował również, że sprzedaż karnetów na mecze Ślepska w sezonie 2020/2021 ruszy nie wcześniej niż w połowie sierpnia 2020 roku. Wszystko z uwagi na cierpliwe oczekiwanie na ostateczne decyzje Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dotyczące maksymalnej możliwej ilości kibiców, którzy będą mogli wziąć udział w wydarzeniach sportowych organizowanych w halach widowiskowo-sportowych w Polsce, a w szczególności w sezonie 2020/2021, który rozpocznie się w drugim weekendzie września 2020 roku.

 

W związku z rozporządzeniem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 30 czerwca 2020 roku, od 17 lipca będzie to 50% miejsc w hali, przy czym należy pamiętać, że rzędy powinny być zajmowane naprzemiennie, z zachowaniem jednego wolnego miejsca (w tzw. "szachownicę").

Dodaj komentarz